Ankieta

Czy Gn'R szanuje fanów?

Tak
19 (76%)
Nie
6 (24%)

Głosów w sumie: 24

Autor Wątek: Czy Gn'R szanuje fanów?  (Przeczytany 26266 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Online Ivellios

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1905
  • Płeć: Mężczyzna
  • Paranormalium.PL
  • Respect: +391
    • Paranormalium - Portal Zjawisk Paranormalnych
Odp: Czy Gn'R szanuje fanów?
« Odpowiedź #105 dnia: Grudnia 19, 2011, 01:58:58 am »
0
Debilna plotka. A wszystko przez "tłumacza" który określenie "polished Jews" (wypolerowani Żydzi, czyli nowobogaccy) przetłumaczył jako "Polacy i Żydzi". To już było setki razy wyjaśniane, ale widzę, że jesteś tutaj nowa, pewnie jeszcze wieeeeelu rzeczy nie wiesz.

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Czy Gn'R szanuje fanów?
« Odpowiedź #106 dnia: Grudnia 19, 2011, 07:40:48 am »
0

Offline Zqyx

  • Newsman
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34744
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Czy Gn'R szanuje fanów?
« Odpowiedź #107 dnia: Grudnia 19, 2011, 07:59:08 am »
0
Czy można prosić o restart ankiety ?:) Dziękuje  :)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3984
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1242
Odp: Czy Gn'R szanuje fanów?
« Odpowiedź #108 dnia: Grudnia 19, 2011, 12:30:27 pm »
0
Niech zgadnę, kto zagłosował na "nie".  :rolleyes:
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Czy Gn'R szanuje fanów?
« Odpowiedź #109 dnia: Grudnia 19, 2011, 02:08:51 pm »
0
A co to za różnica?:) jak ktoś chce to napisze dlaczego nie itd :)

Offline Recit69

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 259
  • Płeć: Mężczyzna
  • The 13th Caesar
  • Respect: +21
    • Cradle Of Filth Poland
Odp: Czy Gn'R szanuje fanów?
« Odpowiedź #110 dnia: Grudnia 19, 2011, 04:58:20 pm »
0
Żeby odpowiedzieć na to pytanie, należałoby najpierw zdefiniować czym jest "szacunek do fanów" :sorcerer:

Nie da się ukryć, że Gunsi zdają się mieć wszystko w 4 literach, więc pewnie fanów też. Nikt mi nie powie, że daaawno temu, gdy Axl spóźniał się tyle czasu na koncert przejmował się czekającymi fanami. Obecnie może i ich szanuje, chociaż sądzę, że tylko tych bezkrytycznych. Pamiętacie jak zjechał tą laskę na forum? ;)

OK, była irytująca i... eee (mam w pamięci regulamin tego miejsca  :P ) nadgorliwie dopominała się kilku spraw, ale jednak czy zasługiwała by wyzwać ją od ostatnich?

Z drugiej strony masa kapel szanuje fanów z interesu. W końcu żyją dzięki temu, że ci kupują nie tylko płyty, ale także jakieś koszulki i inne duperelki. Tylko czy to jest prawdziwy szacunek, czy wyrachowanie? ;)   To w końcu biznes.

Offline Nata

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1711
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +203
Odp: Czy Gn'R szanuje fanów?
« Odpowiedź #111 dnia: Grudnia 19, 2011, 08:37:46 pm »
0

Maddy dostala od Axla bure, bo ewidentnie wmawiala mu klamstwo i tyle. To, jak obszedl sie Axl z nia to juz nie kwestia szcunku dla fanow, tylko usposobienie, impulsywnosc i charakter danej osoby (tu Axl'a).


Offline alka6687

  • Patience
  • Wiadomości: 7
  • Respect: +1
Odp: Czy Gn'R szanuje fanów?
« Odpowiedź #112 dnia: Grudnia 19, 2011, 10:01:12 pm »
0
wypowiedz Axla z kiedys:
“If I didn't give a fuck about our fans, I'd come out and do a shitty show. I'd come out and tell 'em to fuck off. I'd sit down, sing the songs off-key and just not care. But I do care, and I also care too much about myself to do that. It's confusing to me that people go, 'Well, I have to work in the morning.' If you were getting laid, you wouldn't be so worried about what time it was. I know it's complicated, but so is getting onstage. And I'm sorry. I try to make it up by coming out and doing a good show and explaining as much as I can about what was going on in my head and why we weren't there”

Jeśli nie dbam o naszych fanów, mógłbym wyjść i robić gówniane show. Wyjść i powiedzieć im, żeby się odpieprzyli. Usiadłbym, śpiewał …. I nie dbał. Ale dbam... :)

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Czy Gn'R szanuje fanów?
« Odpowiedź #113 dnia: Grudnia 19, 2011, 10:06:33 pm »
0
Zgadzam sie:) w ogole czesc Alka i prosze brac przyklad z nowej forumowiczki:) jest cytat, wytlumaczenie, zrodlo, na temat:) Brawo!:D

Offline Recit69

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 259
  • Płeć: Mężczyzna
  • The 13th Caesar
  • Respect: +21
    • Cradle Of Filth Poland
Odp: Czy Gn'R szanuje fanów?
« Odpowiedź #114 dnia: Grudnia 19, 2011, 10:56:42 pm »
0
Dla mnie to raczej brak profesjonalizmu. To takie tłumaczenie na wzór Ferdka Kiepskiego. Akurat tutaj podziwiam np. Rammstein. Mają wyjść o godzinie 20.30 to o 20.29 rozpoczyna się intro. I dają z siebie wszystko. To jest prawdziwy dowód szacunku dla fanów, którzy czekają, przyjechali z daleka i chcą zobaczyć zespół.

W dzieciństwie lubiłem czytać/słuchać o wybrykach Axla ale bądźmy szczerzy - gdybym stał tam pod sceną to bym miał gościa dosyć. Taki rock & roll'owy" fuckers na wszystko jest zabawny, dopóki nie walnie w nas. To jak z Californication i Hankiem Moody. Lubicie gościa oglądać na ekranie, ale pewnie nie chcielibyście, żeby kręcił się przy bliskich Wam osobach.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 19, 2011, 10:59:05 pm wysłana przez Recit69 »

Offline Nata

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1711
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +203
Odp: Czy Gn'R szanuje fanów?
« Odpowiedź #115 dnia: Grudnia 19, 2011, 11:18:19 pm »
0
Cytuj
Akurat tutaj podziwiam np. Rammstein. Mają wyjść o godzinie 20.30 to o 20.29 rozpoczyna się intro

ah ta niemiecka punktualnosc i ten ich profesjonalizm  :P  :D


Cytuj
gdybym stał tam pod sceną to bym miał gościa dosyć. Taki rock & roll'owy" fuckers na wszystko jest zabawny, dopóki nie walnie w nas.

byles kiedys na koncercie GNR? ;)

wiem wiem,  nie cytujemy bezposrednio pod postem, ale musialam ;)

Offline Kurczak

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 629
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +104
Odp: Czy Gn'R szanuje fanów?
« Odpowiedź #116 dnia: Grudnia 19, 2011, 11:38:43 pm »
0
Akurat tutaj podziwiam np. Rammstein. Mają wyjść o godzinie 20.30 to o 20.29 rozpoczyna się intro. I dają z siebie wszystko.
Poza nic nieznaczącym faktem, że podczas tej samej trasy każdy koncert wygląda identycznie co do najdrobniejszego szczegółu :P
Gunsi przy nich to szaleją w zmianach setlisty :D
Patafiaństwo się szerzy...

Offline Recit69

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 259
  • Płeć: Mężczyzna
  • The 13th Caesar
  • Respect: +21
    • Cradle Of Filth Poland
Odp: Czy Gn'R szanuje fanów?
« Odpowiedź #117 dnia: Grudnia 19, 2011, 11:44:01 pm »
0
Nie tylko niemiecka, taki przykład z ostatnich miesięcy  :P  Po prostu to jest podstawa nie-olewania fanów i potrafi to masa kapel niezależnie od kraju pochodzenia.

Na koncercie Gn'R nigdy nie byłem. Jak grali gdy chciałbym ich widzieć, to nie miałem nawet 10 lat ;)  Ale nie zresztą tu nie chodzi tylko o nich. Dajmy na to, że idę na dowolny koncert i zespół opóźnia wszystko tak, jak kiedyś Rudy. Uważałbym to za olewkę, a tłumaczenie w stylu "zbierałem moce wszechświata żeby show było lepsze" do mnie nie trafia. Jakoś setki kapel potrafią dawać genialne show i wyjść o czasie.

Ale na moje znów wracamy do rozumienia słów "szacunek dla fanów". Ja przez to rozumiem profesjonalizm, skupienie na jakości tego, za co płacą fani.

@ Kurczak - nie każdy wygląda tak samo, bo czasem fiut nie strzela ;)  I setlistę jednak zmieniają (minimalnie). Zresztą to coś złego? Nie każdy zespół jest jak Pearl Jam, że co wieczór grają co innego.

Offline Slither

  • Legenda
  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3830
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dobry BAN nie jest zły
  • Respect: +72
Odp: Czy Gn'R szanuje fanów?
« Odpowiedź #118 dnia: Grudnia 19, 2011, 11:48:45 pm »
0
zmiana setlisty nie jest równoznaczne z szacunkiem  (choć podejście mety żeby w jednym mieście/kraju nigdy nie grać takiej samej setlisty jest godne szacunku) obecne GNR szanuje fanów wystarczy zobaczyć na to jaki kontakt mają członkowie z fanami i jak często są dostępni na czatach streamach itp.

Offline rosiie

  • Patience
  • Wiadomości: 18
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: Czy Gn'R szanuje fanów?
« Odpowiedź #119 dnia: Stycznia 01, 2012, 02:23:50 am »
0
Debilna plotka. A wszystko przez "tłumacza" który określenie "polished Jews" (wypolerowani Żydzi, czyli nowobogaccy) przetłumaczył jako "Polacy i Żydzi". To już było setki razy wyjaśniane, ale widzę, że jesteś tutaj nowa, pewnie jeszcze wieeeeelu rzeczy nie wiesz.

no to prawda jestem nowa i wiecznie nabywam informacji ;D

 

Reunion Gunsów w klasycznym składzie, nowa płyta Gn'R , czy powrót VR?

Zaczęty przez Zqyx

Odpowiedzi: 31
Wyświetleń: 12173
Ostatnia wiadomość Kwietnia 20, 2012, 10:38:31 am
wysłana przez slasherka