Ankieta

Czy Gn'R szanuje fanów?

Tak
19 (76%)
Nie
6 (24%)

Głosów w sumie: 24

Autor Wątek: Czy Gn'R szanuje fanów?  (Przeczytany 26273 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +250
    • Tomasz Krela
Odp: Czy Gn'R szanuje fanów?
« Odpowiedź #60 dnia: Października 08, 2011, 09:23:26 pm »
0
Hmm...z tego co wiem to raczej fanpage marek i zespołów są obecnie jednak częściej odwiedzane niż strony www.com Jak dla mnie to powinni na stronie pyknąć jakąś grafikę i odnośniki do serwisów i wszystko...no ale zaniedbanie prowadzenia strony www nie jest chyba wyrazem braku szacunku...?

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12074
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2215
    • As Koncertowy
Odp: Czy Gn'R szanuje fanów?
« Odpowiedź #61 dnia: Października 08, 2011, 09:34:55 pm »
0
no ale zaniedbanie prowadzenia strony www nie jest chyba wyrazem braku szacunku...?

Nie, to jest zwykłe lekceważenie tego, że oprócz zatwardziałych fanów są jeszcze inni nowi, którzy poszukują informacji o zespole. I niekoniecznie każdy nowy fan ma Facebooka, na którym i tak np. informacji o historii zespołu nie znajdzie. Zostaje mu Wikipedia. Z profesjonalizmem to nie ma nic wspólnego.

99% zespołów ma wszystkie podstawowe informacje o zespole na swojej stronie www, mimo posiadania FB i większej popularności tego serwisu. Tylko Gunsi zawsze muszą się wyróżniać. W tym przypadku na duży minus. Bo mieć aktualną stronę www to obciach i komercha.

Offline Nieuchwytny

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +60
    • lans.fm
Odp: Czy Gn'R szanuje fanów?
« Odpowiedź #62 dnia: Października 08, 2011, 11:48:18 pm »
0
fani GNR są jednymi z najlepszych - na ich stronach można znaleźć więcej informacji i nowości niż na stronie samego zespołu a do tego każdy najmniejszy drobiazg doceniają i cieszą się z niego jak żaden inny fan innego zespołu.

Offline Zqyx

  • Newsman
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34744
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Czy Gn'R szanuje fanów?
« Odpowiedź #63 dnia: Października 09, 2011, 01:12:03 am »
0
W 100 % zgadzam się z mafioso. I nie ma, że fb, że twitter. Strona ma być :P Btw - Online shop coming soon? :P Kiedyś było, nie wiem, czy dalej jest  :D
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Odp: Czy Gn'R szanuje fanów?
« Odpowiedź #64 dnia: Października 09, 2011, 09:20:46 am »
0
Kwestia gustu ale jakoś zbyt wielu stron znanych zepołów/ wykonawców na których przedstawiają historie zespołu nie ma. Zazwyczaj co najwyżej jest dyskografia, członkowie zespołu, zdjęcia, czasami koncerty i forum. Raczej nie wiele zespołów pisze swoją biografie - bo to zazwyczaj dość kontrowersyjny temat. Więc dokładnie wszystko co GNR mają na facebooku (pomijając forum które jest na htgth.com i dziwne gdyby sami Gunsi założyli konkurencyjne dla niego.)
Jeśli ktoś próbuje poznać zespół to jednak zazwyczaj zaczyna od wikipedii/facebooka. Bo tam są najbardziej skondensowane informacje.

Zresztą w takich przypadkach jak dziś dużo lepiej sie sprawdza się twitter i facebook, bo informacje bezpośrednio trafiają do fanów, nie muszą co sekunde sprawdzać strony. I dzięki temu liczę, że ktoś dzieki informacjii GNR nagrał relacje live z dzisiejszego(wczorajszego) koncertu.
« Ostatnia zmiana: Października 09, 2011, 09:22:27 am wysłana przez el_loko »

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12074
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2215
    • As Koncertowy
Odp: Czy Gn'R szanuje fanów?
« Odpowiedź #65 dnia: Października 09, 2011, 10:47:25 am »
0
Kwestia gustu ale jakoś zbyt wielu stron znanych zepołów/ wykonawców na których przedstawiają historie zespołu nie ma. Zazwyczaj co najwyżej jest dyskografia, członkowie zespołu, zdjęcia, czasami koncerty i forum.

Ale to jest k***a podstawa. Od tego mają managera, żeby taką podstawową kwestię załatwił. Niech od nas skopiują nawet :P Pokaż mi drugą tak chujową stronę www popularnego zespołu rockowego, który istnieje, nagrywa i koncertuje.

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15171
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1491
Odp: Czy Gn'R szanuje fanów?
« Odpowiedź #66 dnia: Października 11, 2011, 07:13:31 am »
0
Cytuj
Roberto Medina, organizator legendarnego festiwalu Rock In Rio, wypowiedział się na temat niedawnego wybryku Guns N’ Roses. Axl i koledzy spóźnili się na występ ponad dwie godziny. Roberto nazwał zespół “niegodnym zaufania” oraz stwierdził, ze grupa nie ma żadnego szacunku do swoich fanów.

Offline Zqyx

  • Newsman
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34744
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Czy Gn'R szanuje fanów?
« Odpowiedź #67 dnia: Października 11, 2011, 08:30:45 am »
0
Przypuszczam, że jako organizator ma większą wiedzę na temat przyczyn spóźnienia Gunsów. Wcześniej można było spekulować, ile w tym spóźnieniu winy Gunsów, a ile deszczu, ale po takim oświadczeniu wnoszę, że deszcz odegrał niewielką rolę. Cóż... ;)
Z jednej strony taki właśnie jest rock n' roll i fajno, z drugiej trzeba też zrozumieć organizatorów i fanów, których część mimo wszystko ma jakieś zobowiązania rodzinne/zawodowe, których nie może tak po prostu odłożyć.
Tak, czy inaczej sprawa nie jest nowa ;)
« Ostatnia zmiana: Października 11, 2011, 08:34:23 am wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Czy Gn'R szanuje fanów?
« Odpowiedź #68 dnia: Października 11, 2011, 08:45:14 am »
0
A to nie SOAD się pierwsze spóźniło?

Offline Zqyx

  • Newsman
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34744
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Czy Gn'R szanuje fanów?
« Odpowiedź #69 dnia: Października 11, 2011, 08:50:05 am »
0
Spóźniło się. Ale to było bodajże 10, czy 15 minut, więc bez większego znaczenia przy 2 godzinach spóźnienia Gunsów. Choć i tak wcześniej chyba wszystko było "jak w zegarku" ;) Myślę, że organizator nie wypowiadałby się w ten sposób na temat Gunsów bezpodstawnie, bo jakby nie było sporo kasy mu przynieśli.
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Odp: Czy Gn'R szanuje fanów?
« Odpowiedź #70 dnia: Października 11, 2011, 01:00:25 pm »
+1
Cytuj
Roberto Medina, organizator legendarnego festiwalu Rock In Rio, wypowiedział się na temat niedawnego wybryku Guns N’ Roses. Axl i koledzy spóźnili się na występ ponad dwie godziny. Roberto nazwał zespół “niegodnym zaufania” oraz stwierdził, ze grupa nie ma żadnego szacunku do swoich fanów.
Dokładnie to samo powiedział o Eltonie Johnie (zapomniał o Rhiannie, któa się spóźniła jeszcze wiecej niz GNR i Elton razem wzięci i dała jeszcze gorszy wystep).

Offline Zqyx

  • Newsman
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34744
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Czy Gn'R szanuje fanów?
« Odpowiedź #71 dnia: Października 11, 2011, 01:05:20 pm »
0
Co to zmienia? Tyle, że Gunsi nie byli jedynymi, na których się skarży i tyle :) Na szczęście nie musimy tu mówić o spóźnieniu Rihanny, choć jej temat pojawia się i tak zaskakująco często  :lol:
Opinia to opinia :) Jego jest taka, tysięcy fanów zgromadzonych na koncercie być może inna. Wielu fanów zgromadzonych wtedy na czacie NTS też było wkurzonych ;) Jedni się wkurzają na takie rzeczy, inni przyjmują je do wiadomości, mają więcej cierpliwości, wynagradza im to dobry koncert.
Z punktu widzenia organizatora ważne jest, żeby wszystko odbyło się planowo. Tu tego zabrakło, więc się żali. Proste.
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Odp: Czy Gn'R szanuje fanów?
« Odpowiedź #72 dnia: Października 11, 2011, 01:13:39 pm »
0
Tylko pokazuje cała informacje a nie tylko to co tyczy sie GNR, dzieki temu ludzie nie maja wrażenia, że Gunsi jedyni na świecie się spozniaja i czasami daja gorszy wystep.

Offline Zqyx

  • Newsman
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34744
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Czy Gn'R szanuje fanów?
« Odpowiedź #73 dnia: Października 11, 2011, 01:16:17 pm »
0
No tak, dobrze wiedzieć :)  Spóźnialskich na pewno było więcej :) Choć Gunsi spóźnili się po mistrzowsku, ale o tym wiemy nie od dziś i jako fani powinniśmy się dziwić, że czasem się nie spóźniają  :D
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15171
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1491
Odp: Czy Gn'R szanuje fanów?
« Odpowiedź #74 dnia: Października 11, 2011, 06:28:46 pm »
0
Cytuj
Roberto Medina, organizator legendarnego festiwalu Rock In Rio, wypowiedział się na temat niedawnego wybryku Guns N’ Roses. Axl i koledzy spóźnili się na występ ponad dwie godziny. Roberto nazwał zespół “niegodnym zaufania” oraz stwierdził, ze grupa nie ma żadnego szacunku do swoich fanów.
Dokładnie to samo powiedział o Eltonie Johnie (zapomniał o Rhiannie, któa się spóźniła jeszcze wiecej niz GNR i Elton razem wzięci i dała jeszcze gorszy wystep).

No tego nie wiem, bo natknąłem się tylko na tą wypowiedź dotyczącą Gunsów  ;)

 

Reunion Gunsów w klasycznym składzie, nowa płyta Gn'R , czy powrót VR?

Zaczęty przez Zqyx

Odpowiedzi: 31
Wyświetleń: 12173
Ostatnia wiadomość Kwietnia 20, 2012, 10:38:31 am
wysłana przez slasherka