Autor Wątek: Ciekawostki  (Przeczytany 790874 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12049
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2207
    • As Koncertowy
Odp: Ciekawostki
« Odpowiedź #2805 dnia: Grudnia 15, 2021, 10:04:24 pm »
+1
Frank "Schabowy" Ferrer!

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34678
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Ciekawostki
« Odpowiedź #2806 dnia: Lutego 09, 2022, 11:21:09 am »
0
Axl wczoraj i dziś:

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=1RnM9bl9KW8" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=1RnM9bl9KW8</a>
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline lewyism

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 879
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +132

Offline domino236

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1432
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +426
Odp: Ciekawostki
« Odpowiedź #2808 dnia: Lutego 18, 2022, 12:02:09 pm »
0
Dzisiaj o 20 ekskluzywny wywiad ze Slashem w Rock Radio. Na początku gadali, że że Sleszem, ale jak się przedstawił to juz, że ze Slashem.

Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka


Offline Tymeg_2

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1246
  • Respect: +303
Odp: Ciekawostki
« Odpowiedź #2809 dnia: Lutego 18, 2022, 02:37:29 pm »
+1
Na rockmetal.pl pojawił się wywiad z liderem Atheist - Kellym Shaeferem. Poruszony jest w nim też wątek castingu do VR.
Cytuj
To był okres, w którym mało brakowało, a zostałbym wokalistą Velvet Revolver.

Wątek Velvet Revolver obił mi się o uszy, ale nie znam żadnych detali.

Z umowy ze SmackDown! Records wyszły nici, ponieważ WWE Music Group wolała zalewać rynek składankami dla wielbicieli wrestlingu i wkrótce po występie na "Ozzfeście" Neurotica dokonała żywota. Zwinąłem majdan i pojechałem do domu. Któregoś dnia, siedząc w należącym do mnie studiu tatuażu, przeglądałem w internecie wieści z branży muzycznej i natrafiłem na wypowiedź Slasha o jego nowym projekcie. Szukali rockowego wokalisty z krwi i kości. Pomyślałem "a co mi tam?" i zadzwoniłem do mojego menedżera z pytaniem, czy mógłby zdobyć adres Slasha i dostarczyć mu moje demo. Gdy to usłyszał, parsknął śmiechem. Zawziąłem się. Skontaktowałem się z dziewczyną, która była odpowiedzialna za kontakt z mediami w imieniu Neurotiki, a wcześniej świadczyła takie same usługi Slashowi. Nim zdołałem wyjaśnić w czym rzecz, stwierdziła, że nadawałbym się idealnie. Przekazała mu materiały i trzy dni później oddzwonił. Pogadaliśmy chwilę, co było super, a potem zlecił mi opracowanie wokali do trzech utworów. Wnosząc po ich brzmieniu, dostałem najtrudniejsze, jakie mieli na podorędziu (śmiech). Ciężko mi ich za to winić (śmiech). Napisałem teksty, zaśpiewałem je i odesłałem do oceny. Tym razem ustawili telekonferencję, bo Slashowi towarzyszył Duff (McKagan - przyp. red.). Oznajmili, że zapoznali się z setkami demówek - zaszokowała mnie skala tej operacji - i chcieli sprawdzić mnie na żywo. Oczywiście zgodziłem się, więc zabukowali mi lot do Los Angeles. O Atheist nie pisnąłem ani słówka, bo bałem się, że z miejsca mnie odrzucą.

Przyleciałem i po wspólnym dżemowaniu chłopaki zamknęli się w pokoju, aby się naradzić. W końcu drzwi się otwarły, Duff wychylił głowę i spytał, czy mogę zostać na weekend. Sęk w tym, że byłem bez pieniędzy. Czym prędzej wykręciłem numer do mojego menedżera - tego, który przedtem mnie wyśmiał - i wyłożyłem kawę na ławę. Był na tyle uprzejmy, że opłacił mi hotel. Z kapelą miałem spotkać się dopiero w poniedziałek, toteż postanowiłem zakosztować uroków miasta. Wybrałem się do klubu, gdzie wpadłem na Jasona McGuire'a - basistę Otep - i wychyliliśmy parę kolejek. Jakiś kwadrans po północy Slash zadzwonił z prośbą, bym jak najszybciej zjawił się w studio, w którym Guns N' Roses zrealizował "Appetite for Destruction". Pomijając fakt, że nie miałem auta i byłem już ździebko wstawiony, od studia dzieliło mnie czterdzieści pięć minut jazdy samochodem. Ubłagałem kogoś, żeby mnie podwiózł. Kiedy tam dotarliśmy, zastaliśmy obskurny budynek, cały zarośnięty bluszczem i ogrodzony siatką z drutem kolczastym. Wyglądał jak opuszczone więzienie. Miałem szczerą nadzieję, że to właściwy adres, bo mój kierowca zdążył się zmyć (śmiech). Na szczęście ekipa już na mnie czekała. Idąc korytarzem słyszałem, jak Slash się rozgrzewa. Tego wieczoru zajmowali się piosenką, której współkompozytorem był Izzy (Stradlin - przyp. red.). Polecili mi ułożyć do niej słowa i zarejestrować je na taśmie. Slash nagrał jeszcze solówkę, po czym wszyscy się ulotnili, zostawiając mnie samego. Ślęczałem nad ścieżkami wokalnymi do wpół do piątej nad ranem - byłem całkiem zadowolony z tego, co udało mi się zrobić. Raptem zorientowałem się, że nie mam jak wrócić do hotelu. Znowu zatelefonowałem do mojego menedżera, który musiał podać taksówkarzowi numer swojej karty kredytowej, żeby wybawić mnie z opresji (śmiech).

Następnego dnia Slash skomplementował moją robotę. Powiedział, że bez względu na to, kogo wybiorą, mam zabójczy głos. Nie odniosłem wrażenia, by mówił mi to w charakterze nagrody pocieszenia. Ostatecznie posadę w Velvet Revolver otrzymał Scott Weiland i nagrał z nimi sporo świetnej muzyki. Myślę, że ze mną w składzie ten zespół brzmiałby bardziej barowo (śmiech). Wspominam to jako fantastyczne doświadczenie. Wszak nie co dzień człowiek ma okazję spędzić weekend w Los Angeles i pobrylować w otoczeniu magnaterii rocka. Po jakimś czasie magazyn "Rolling Stone" wypuścił artykuł, w którym oprócz mnie znaleźli się Sebastian Bach, Travis Meeks z Days of the New i Scott Weiland. Również Slash przytoczył ten epizod w swojej autobiografii. Nieźle, jak na death metalowca z Florydy (śmiech).


Źródło
In Rock We Trust

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15145
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1482
Odp: Ciekawostki
« Odpowiedź #2810 dnia: Lutego 18, 2022, 10:14:58 pm »
+2
Dzisiaj mija 30 lat od wydania singla "November Rain".

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15145
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1482
Odp: Ciekawostki
« Odpowiedź #2811 dnia: Lutego 25, 2022, 10:37:46 pm »
+2
Od poniedziałku, 28/02 w wybranych sklepach Biedronka ponownie będzie można nabyć płyty CD Guns N' Roses. I tak będą dostępne: "''The Spaghetti Incident?'' oraz ''Live Era 87-93'' - obie w cenie 19,99 za sztukę. Natomiast w cenie 24,99 będzie ''Use Your Illusion I''.

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3979
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1241
Odp: Ciekawostki
« Odpowiedź #2812 dnia: Lutego 28, 2022, 07:06:42 pm »
+1
https://youtu.be/GK2LjRoBRow

Dlaczego Axl był rzeźnikiem wokalnym
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline whatashame

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 988
  • Respect: +263
Odp: Ciekawostki
« Odpowiedź #2813 dnia: Marca 22, 2022, 10:28:48 pm »
0
Dzisiaj o 20 ekskluzywny wywiad ze Slashem w Rock Radio. Na początku gadali, że że Sleszem, ale jak się przedstawił to juz, że ze Slashem.

Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka

o, nagral ktos? przegapilem :(
GNR fan since 1993
#REUNION - AMERICAN HYPOCRISY TOUR 16

KAŻDY news czytam, prawie żadnego newsa nie komentuje, KAŻDY news doceniam, za KAŻDY news dziękuje,

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8577
  • 17000 postów
  • Respect: +4335
Odp: Ciekawostki
« Odpowiedź #2814 dnia: Kwietnia 10, 2022, 10:57:51 am »
0
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34678
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Ciekawostki
« Odpowiedź #2815 dnia: Kwietnia 10, 2022, 06:54:42 pm »
+2
Szkoda, że bilboard pierwszy i czwarty nie są obok siebie.
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15145
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1482
Odp: Ciekawostki
« Odpowiedź #2816 dnia: Kwietnia 18, 2022, 05:32:40 pm »
+3
"Sweet Child O' Mine" będzie można usłyszeć w filmie "Thor: Love and Thunder"

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=tgB1wUcmbbw" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=tgB1wUcmbbw</a>

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34678
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Ciekawostki
« Odpowiedź #2817 dnia: Kwietnia 21, 2022, 10:05:35 am »
0
Robert Fripp i Toyah Willcox
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=3JOHHCtYIZg&amp;t=1s" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=3JOHHCtYIZg&amp;t=1s</a>
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3474
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3549
Emmy Rossum z Shameless zajmowała mieszkanie po Axlu
« Odpowiedź #2818 dnia: Maja 13, 2022, 06:51:40 pm »
+1
 

 


Aktorka Emmy Rossum przez dziewięć sezonów grała Fionę Gallagher w serialu „Shameless – Niepokorni”. Obecnie promuje nowy serial, „Angelyne”.

Niedawno Emmy udzieliła obszernego wywiadu „The Hollywood Reporter”.

Wyjawiła w nim, że kiedy pod koniec lat dziewięćdziesiątych przeprowadziła się z rodziną do Los Angeles, zamieszkała w pobliżu Sunset Strip, w apartamencie, w którym dawniej mieszkał Axl Rose.

„Zawsze interesowała mnie muzyka klasyczna i nawet nie wiedziałam, kim jest Axl”, przyznała Emmy.

Aktorka zaczęła słuchać muzyki Guns N' Roses... w wannie, której właściciel apartamentu nie wymienił po wyprowadzce Axla. 

 





Źródło
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34678
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Ciekawostki
« Odpowiedź #2819 dnia: Maja 16, 2022, 08:33:37 am »
0
Może ona wcześniej zaśpiewa kawałki z nowej płyty Gunsów niż Axl, kto wie, co w tej wannie było :P
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

 

Ciekawostki zwiazane z Axlem

Zaczęty przez DrDrei

Odpowiedzi: 40
Wyświetleń: 43980
Ostatnia wiadomość Lutego 11, 2017, 04:02:52 pm
wysłana przez sunsetstrip