Autor Wątek: Ciekawostki  (Przeczytany 790882 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Lapny

  • Newsman
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1697
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +506
Odp: Ciekawostki
« Odpowiedź #2055 dnia: Listopada 07, 2016, 06:23:49 pm »
0
Extranged  :D

Offline cravenciak

  • Newsman
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3598
  • Respect: +1424
Odp: Ciekawostki
« Odpowiedź #2056 dnia: Listopada 07, 2016, 09:52:52 pm »
+2
<a href="http://youtu.be/CfiuEL5dJxg" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://youtu.be/CfiuEL5dJxg</a>

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8577
  • 17000 postów
  • Respect: +4335
Odp: Ciekawostki
« Odpowiedź #2057 dnia: Listopada 10, 2016, 12:10:42 am »
+1
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline domino236

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1432
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +426
Odp: Ciekawostki
« Odpowiedź #2058 dnia: Listopada 10, 2016, 10:52:59 am »
0

Offline maxi023

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2663
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1106

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12049
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2207
    • As Koncertowy
Odp: Ciekawostki
« Odpowiedź #2060 dnia: Listopada 13, 2016, 04:21:25 pm »
+1
I mówi to typ, którego zespół od kilkunastu lat gra koncerty pt. Greatest Hits Tour

Offline domino236

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1432
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +426
Odp: Ciekawostki
« Odpowiedź #2061 dnia: Listopada 13, 2016, 06:08:57 pm »
0
Slash wraz z "rodziną" Axla (nie pisze nic o reszście zespołu) był na GP F1 w Sao Paulo.




Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12049
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2207
    • As Koncertowy
Odp: Ciekawostki
« Odpowiedź #2062 dnia: Listopada 14, 2016, 07:33:37 pm »
0

Offline Lapny

  • Newsman
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1697
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +506
Odp: Ciekawostki
« Odpowiedź #2063 dnia: Listopada 15, 2016, 08:38:33 pm »
+5
Jeden z użytkowników MyGnr, który mieszkał przez 10 lat w Lafayette (rodzinne miasto Axla, Izzy'ego i Shannona Hoona) podzielił się niedawno na łamach forum kilkoma ciekawostkami z miasta i archiwalnymi zdjęciami z szkolnych czasów powyższej trójki. Nie nadaję się to raczej na newsa, aczkolwiek warto przeczytać ^^

"Po tym jak skończyłem uniwersytet Purdue pracowałem i żyłem przez 10 lat w Lafayette i muszę przyznać, że nie ma tam kompletnie nic ciekawego do obejrzenia.
Aczkolwiek, dzięki mojej poprzedniej pracy mogłem zapoznać się z mamą Izzy'ego, która okazała się bardzo miłą osobą. Osobiście nie spotkałem jeszcze samego Izzy'ego, ale co jakiś czas przyjeżdża do miasta, mniej więcej pięć lat temu spędził tu nawet całość wakacji. Często wpadał do restauracji, która znajdowała się w budynku, w którym pracowałem. Jego mama zawsze mówiła mi co u niego i opowiedziała mi o nim kilka ciekawych historii. Nie mam zamiaru tutaj ujawniać wszystkich tych sekretów, ale mogę o kilku wspomnieć...
- Gdy Izzy miał 26 lat został wyrzucony z "Meijer" (sieć sklepów amerykańskich) ponieważ chciał za wszelką cenę wejść tam z swoimi psami.
- Pewnego roku na święta mama Izzy'ego wręczyła Axlowi t-shirt z napisem "Here Comes Treble"
- Mama Izzy'ego wiedziała już przed trasą GN'R w 2006, że Izzy wystąpi z nimi na kilku koncertach
Co interesujące, wspomniała mi także, że Izzy rozmawiał już z Axlem odnośnie reunionu w 2006, jednakże nic nie planowali, a tylko uznali, że są na to otwarci, gdy nadejdzie odpowiedni czas.
Ponadto, dzięki mojej pracy uzyskałem dostęp do starych archiwów fotograficznych i zeskanowałem kilka zdjęć, które do tej pory nie znajdowały się w sieci.

Wspomnę jeszcze, że moja znajoma z pracy siedziała przed Izzym na biologii i z tego co mówi był bardzo spokojnym i cichym dzieckiem.

Jeśli chodzi natomiast o Shannona Hoona, to z tego co zrozumiałem był bardziej typem "osiłka" w szkole i prześladował mniejsze dzieci. Poznałem jego mamę jakiś czas temu w Goodwill, tylko dzięki temu, że miałem na sobie koszulkę GN'R. Po prostu starsza kobieta powiedziała do mnie "Oh, fajną masz koszulkę, to naprawdę dobry zespół." Zapytałem ją skąd dokładnie zna GN'R, a ona wspomniała tylko coś o pewnym pogrzebie, po czym wszystko nabrało sensu.

Poniżej kilka archiwalnch zdjęć Shannona:
 


Źródło: http://www.mygnrforum.com/index.php?/topic/216903-road-trip-through-indiana/&page=3 (strona 2 i 3 owego wątku)




Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15145
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1482
Odp: Ciekawostki
« Odpowiedź #2064 dnia: Listopada 23, 2016, 06:43:44 pm »
0

Offline Clarise

  • Junior Newsman
  • Welcome to the jungle
  • *****
  • Wiadomości: 121
  • Płeć: Kobieta
  • angry neurotic catholics
  • Respect: +117
Odp: Ciekawostki
« Odpowiedź #2065 dnia: Listopada 23, 2016, 08:23:46 pm »
+1
Jeden z użytkowników MyGnr, który mieszkał przez 10 lat w Lafayette (rodzinne miasto Axla, Izzy'ego i Shannona Hoona) podzielił się niedawno na łamach forum kilkoma ciekawostkami z miasta i archiwalnymi zdjęciami z szkolnych czasów powyższej trójki. Nie nadaję się to raczej na newsa, aczkolwiek warto przeczytać ^^

"Po tym jak skończyłem uniwersytet Purdue pracowałem i żyłem przez 10 lat w Lafayette i muszę przyznać, że nie ma tam kompletnie nic ciekawego do obejrzenia.
Aczkolwiek, dzięki mojej poprzedniej pracy mogłem zapoznać się z mamą Izzy'ego, która okazała się bardzo miłą osobą. Osobiście nie spotkałem jeszcze samego Izzy'ego, ale co jakiś czas przyjeżdża do miasta, mniej więcej pięć lat temu spędził tu nawet całość wakacji. Często wpadał do restauracji, która znajdowała się w budynku, w którym pracowałem. Jego mama zawsze mówiła mi co u niego i opowiedziała mi o nim kilka ciekawych historii. Nie mam zamiaru tutaj ujawniać wszystkich tych sekretów, ale mogę o kilku wspomnieć...
- Gdy Izzy miał 26 lat został wyrzucony z "Meijer" (sieć sklepów amerykańskich) ponieważ chciał za wszelką cenę wejść tam z swoimi psami.
- Pewnego roku na święta mama Izzy'ego wręczyła Axlowi t-shirt z napisem "Here Comes Treble"
- Mama Izzy'ego wiedziała już przed trasą GN'R w 2006, że Izzy wystąpi z nimi na kilku koncertach
Co interesujące, wspomniała mi także, że Izzy rozmawiał już z Axlem odnośnie reunionu w 2006, jednakże nic nie planowali, a tylko uznali, że są na to otwarci, gdy nadejdzie odpowiedni czas.
Ponadto, dzięki mojej pracy uzyskałem dostęp do starych archiwów fotograficznych i zeskanowałem kilka zdjęć, które do tej pory nie znajdowały się w sieci.

Wspomnę jeszcze, że moja znajoma z pracy siedziała przed Izzym na biologii i z tego co mówi był bardzo spokojnym i cichym dzieckiem.

Jeśli chodzi natomiast o Shannona Hoona, to z tego co zrozumiałem był bardziej typem "osiłka" w szkole i prześladował mniejsze dzieci. Poznałem jego mamę jakiś czas temu w Goodwill, tylko dzięki temu, że miałem na sobie koszulkę GN'R. Po prostu starsza kobieta powiedziała do mnie "Oh, fajną masz koszulkę, to naprawdę dobry zespół." Zapytałem ją skąd dokładnie zna GN'R, a ona wspomniała tylko coś o pewnym pogrzebie, po czym wszystko nabrało sensu.

Poniżej kilka archiwalnch zdjęć Shannona:
 


Źródło: http://www.mygnrforum.com/index.php?/topic/216903-road-trip-through-indiana/&page=3 (strona 2 i 3 owego wątku)

Świetne znalezisko  :D Ja tylko dodam ciekawostkę z tego samego wątku:



Nie wiedziałam że z niego taki gadżeciarz
« Ostatnia zmiana: Listopada 24, 2016, 03:35:00 pm wysłana przez Clarise »
"Though strange lay the waters from which they emerged, they glanced upon the world as their own.
Yet deep in their hearts they knew all the time that this was not really their home.
So they rode on."

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8577
  • 17000 postów
  • Respect: +4335
Odp: Ciekawostki
« Odpowiedź #2066 dnia: Listopada 24, 2016, 04:00:00 pm »
0
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline daub

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3744
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1391

Offline Lapny

  • Newsman
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1697
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +506
Odp: Ciekawostki
« Odpowiedź #2068 dnia: Listopada 24, 2016, 11:34:45 pm »
0

Offline oram

  • Patience
  • Wiadomości: 5
  • Respect: +3
Odp: Ciekawostki
« Odpowiedź #2069 dnia: Grudnia 05, 2016, 08:05:30 pm »
0
Babcia Axla była Polką. ...pochodziła z Chrzanowa ☺.

 

Ciekawostki zwiazane z Axlem

Zaczęty przez DrDrei

Odpowiedzi: 40
Wyświetleń: 43980
Ostatnia wiadomość Lutego 11, 2017, 04:02:52 pm
wysłana przez sunsetstrip