Autor Wątek: Ciekawostki  (Przeczytany 790728 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sanokhs

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 325
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +124
Odp: Ciekawostki
« Odpowiedź #1725 dnia: Maja 09, 2015, 06:13:42 pm »
0
''Zapomnieliśmy już o wielu problemach sprzed lat'' To tak jakby trzymali ze sobą kontakt. Mówię wam, coś jest na rzeczy. Już się podnieciłem  :D

Offline domino236

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1432
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +426
Odp: Ciekawostki
« Odpowiedź #1726 dnia: Maja 10, 2015, 12:15:16 pm »
+1
Skoro Slash już takie rzeczy mówi, to może nie długo być coś strasznie wielkiego.

http://ajournalofmusicalthings.com/a-guns-n-roses-reunion-is-hell-really-getting-cooler-maybe/

Gość który chyba jest dość znanym dziennikarzem muzycznym (nawet patrząc na follwersów na twiterze), pisze o tym, że chodzą plotki, jakby mieli nagrać 8 piosenek na nowy album. Gdzieś czytałem również, że sie wszyscy razem spotkali.

I jescze ta akcja z przyjacielem Slasha i Axla:  http://www.blabbermouth.net/news/one-mans-plan-to-reunite-classic-lineup-of-guns-n-roses/ który ma ich godzić.

No, ale mój angielski nie jest za dobry, więc moge coś przekręcić.

Nie wiem, czemu o niektórych rzeczach wogóle nie piszecie. Nic tylko Pike, Ashba. Pike, Ashba...

Offline Śpiochu

  • Global Moderator
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 5006
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hail to the chief!
  • Respect: +1686
    • Fotografia Marek Śnioch
Odp: Ciekawostki
« Odpowiedź #1727 dnia: Maja 10, 2015, 12:58:53 pm »
+3
Witamy na forum :) o pike'ach nie dyskutujemy, tylko o nich informujemy. Jesli zas chodzi o ta cala akcje ze Slashem i jego nastawieniem do reunionu... no coz, wydaje mi sie ze po prostu powiedzial ze ma to na lajcie a swiat dorabia teorie i przeinacza jego slowa. W wywiadzie telewizyjnym padlo stwierdzenie ze nie ma juz zlego cisnienia wokół reuniony co nie oznacza ze ktokolwiek o tym sensownie mysli. Axl zatrzymal sie w miejscu w ktorym moze juz do konca zycia grac koncerty z dotychczasowym materialem a i tak fani by sie od niego nie odwrocili.... zreszta: popatrzcie jakie sa obecnie czestotliwosci nowych wydawnictw wiekszych rockowych gwiazd:  jesli w dekadzie pojawia sie dwa albumy to jest juz dobrze...
Marc Canter jest przyjacielem glownie Slasha, prawie nic mi nie wiadomo o jego zazylosciach z Axlem wiec to ze on by chcial reuniony ma raczej male znaczenie...
...jeśli powyższy komentarz wydaje Ci się zbyt poważny, to zmień zdanie.

Offline mikus666

  • Newsman
  • Knockin On Heavens Door
  • *****
  • Wiadomości: 423
  • Respect: +441
Odp: Ciekawostki
« Odpowiedź #1728 dnia: Maja 10, 2015, 02:25:24 pm »
0
Cała zabawa polega na tym, że w oryginalnym wywiadzie nie padło stwierdzenie "zapomnieliśmy już o wielu problemach sprzed lat", tłumaczenie jest bardzo hmm...życzeniowe.
Tak jak mówił Śpiochu, do słów Slasha dorabiana jest niepotrzebna teoria. Kudłaty po prostu powiedział, że napięcie, które było wcześniej już po prostu zeszło bo każdy robi swoje jednocześnie zaznaczając, że od bardzo dawna ze sobą nie rozmawiali (stawiam na datę jaka przejawiała się już 1000 razy - 1996 rok). Dodał, że jest bardzo ostrożny odnośnie wszelkich deklaracji i jeśli reunion miałby racjonalne uzasadnienie to w pewnym momencie w przyszłości mogłoby być fajnie w ogóle spróbować, ale to sprawa między członkami zespołu i tyle.
http://ajournalofmusicalthings.com/a-guns-n-roses-reunion-is-hell-really-getting-cooler-maybe/ - to rzekome źródło twierdzi, że Axl może być spłukany i mógłby przełknąć dumę jeśli odpowiednia sumka zaświeciłaby mu przed oczami - wątpliwe, w wywiadach rzekach z Billboardem i Delem Jamesem kilka lat temu podkreślał, że gdyby chodziło mu o pieniądze to od dawna odcinaliby ze starym składem kupony od sławy grając trasy i patrząc jak kasa płynie na konta.
Canter rzeczywiście jest również przyjacielem Axla (na tyle bliskim, że Axl osobiście puszczał mu finalną na 2002 rok wersję Chinese Democracy), natomiast rok/półtora roku temu w bardzo obszernym wywiadzie mówił o tym, że z powodu wydania "Reckless Road" Axl zawiódł się na nim ponieważ wszystko co zawiera Slasha jest wg. Axla promowaniem starego składu GNR zamiast obecnego. Mimo tego, że w 1994 był jedynym z GNR, który aktywnie angażował się w powstawanie książki.
Tak czy inaczej Canter brzmi tutaj trochę jak Adler, chociaż jeden koncert dla fanów mógłby wypalić, skoro Slash mógł nawet zagrać na 3 kawałkach z Chinese Democracy. Pełny reunion to raczej mission impossible.

Offline slasherr

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3776
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1063
Odp: Ciekawostki
« Odpowiedź #1729 dnia: Maja 10, 2015, 02:32:45 pm »
+1
Nie wiem, czemu o niektórych rzeczach wogóle nie piszecie. Nic tylko Pike, Ashba. Pike, Ashba...
Witamy na NTS :P

Offline markopolo

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 177
  • Respect: +102
Odp: Ciekawostki
« Odpowiedź #1730 dnia: Maja 10, 2015, 02:52:03 pm »
0
ASHBA Media Station  :P
Dobra zmiana

Offline domino236

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1432
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +426
Odp: Ciekawostki
« Odpowiedź #1731 dnia: Maja 10, 2015, 04:16:02 pm »
0
No wiecie. Pomarzyć zawsze można. Nawet o tym jednym, myślę, mega dużym koncercie. Ciągle w artykułach, czy audycjach radiowych przewija sie ten 2016 rok. Zobaczymy, ale i tak najlepsze lata do grania stracili, przez jakies śmieszne fochy.

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15145
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1482

Offline cravenciak

  • Newsman
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3598
  • Respect: +1424
Odp: Ciekawostki
« Odpowiedź #1733 dnia: Maja 10, 2015, 10:52:02 pm »
0
Generalnie takiej wypowiedzi Slasha nawet ja bym się nie spodziewał. Ewidentna zmiana tonu wypowiedzi, kwestia czy rzeczywiście jest coś na rzeczy, czy to tylko promocja BTSS. Z drugiej strony taki chwyt marketingowy nie jest jednak Slashowi potrzebny. Pytanie do ludu, wrzucać to w newsa?

Offline markopolo

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 177
  • Respect: +102
Odp: Ciekawostki
« Odpowiedź #1734 dnia: Maja 11, 2015, 07:46:59 am »
0
http://www.alternativenation.net/duff-mckagan-text-messages-axl-rose-reunion/
Zdziwiła mnie odpowiedź Slasha, tak samo jak dziwią mnie wszystkie nowe wywiady starych i obecnych członków grupy. Widocznie coś musi być na rzeczy.
Dobra zmiana

Offline maxi023

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2663
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1106
Odp: Ciekawostki
« Odpowiedź #1735 dnia: Maja 11, 2015, 09:53:27 am »
0
Slash zwykle mówił - "Ta karta nie wróci do gry - zamknięty temat" a teraz jednak daje jakąś szansę. Ja bym widział reunion w stylu jak ta trasa pożegnalna Mötley Crüe.
http://www.antyradio.pl/Newsy/Rock-News/Slash-powrot-Guns-N-Roses-bylby-niezla-zabawa-2713

Offline domino236

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1432
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +426
Odp: Ciekawostki
« Odpowiedź #1736 dnia: Maja 11, 2015, 11:43:14 am »
0
Generalnie takiej wypowiedzi Slasha nawet ja bym się nie spodziewał. Ewidentna zmiana tonu wypowiedzi, kwestia czy rzeczywiście jest coś na rzeczy, czy to tylko promocja BTSS. Z drugiej strony taki chwyt marketingowy nie jest jednak Slashowi potrzebny. Pytanie do ludu, wrzucać to w newsa?

Jeśli o mnie chodzi, to pewnie, wrzucaj. Mało jest artykułów o starych członkach zespołu. A dla mnie oni są najważniejsi.

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8577
  • 17000 postów
  • Respect: +4335
Odp: Ciekawostki
« Odpowiedź #1737 dnia: Maja 11, 2015, 12:22:36 pm »
0
niektorzy zapomnieli ze tylko ten pan ma decydujacy glos

https://youtu.be/7yGGZUrNyUE
« Ostatnia zmiana: Maja 11, 2015, 12:26:29 pm wysłana przez sunsetstrip »
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Ciekawostki
« Odpowiedź #1738 dnia: Maja 11, 2015, 02:47:01 pm »
0
Generalnie takiej wypowiedzi Slasha nawet ja bym się nie spodziewał. Ewidentna zmiana tonu wypowiedzi, kwestia czy rzeczywiście jest coś na rzeczy, czy to tylko promocja BTSS. Z drugiej strony taki chwyt marketingowy nie jest jednak Slashowi potrzebny. Pytanie do ludu, wrzucać to w newsa?

Jeśli o mnie chodzi, to pewnie, wrzucaj. Mało jest artykułów o starych członkach zespołu. A dla mnie oni są najważniejsi.

Jak oni robia mało ważne rzeczy, które nie nadają się na newsa to my tego nie przeskoczymy ;) I nigdy nie będzie tak, że wszyscy będą zadowoleni. Połowa forum stwierdzi, że dany news to nie news, polowa, że fajnie, że się pojawiło. Tak samo będzie jak się coś nie pojawi, więc... ;)
Zresztą od Slasha mamy newsmana.

Rób Crav, lud się domaga ;) przynajmniej będzie o czym dyskutować może.
« Ostatnia zmiana: Maja 11, 2015, 02:49:58 pm wysłana przez Canis_Luna »
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline domino236

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1432
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +426
Odp: Ciekawostki
« Odpowiedź #1739 dnia: Maja 12, 2015, 10:54:59 am »
0
Spoko, przecież nie narzekam. Wykonujecie dobrą robotę. Tylko jak czytam gdzieś w necie, że był ciekawy wywiad z Slashem, czy Duffem, to chciałbym go przeczytać, bo jak napisałem wcześniej, nie znam za dobrze angielskiego. A na innych portalach są urywki. Po za tym Slash, gdzieś pod koniec kwietnia, albo na początku maja udzielił wywiadu, i mówił coś o Izzim. No, ale ja rozumiem, że nie macie czasu. Studia, praca, itp.

Poza tym, jeśli Slash, rzeczywiście wykorzystał te kilka słów, żeby promować głupi teledysk, to... Pół świata postawił na nogi, i dyskutują o reunionie i tym wywiadzie. Można powiedzieć, że mu sie udało... Dla mnie to akurat nie jest fajne.

 

Ciekawostki zwiazane z Axlem

Zaczęty przez DrDrei

Odpowiedzi: 40
Wyświetleń: 43979
Ostatnia wiadomość Lutego 11, 2017, 04:02:52 pm
wysłana przez sunsetstrip