Autor Wątek: Biografie członków GN'R  (Przeczytany 13079 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

erin

  • Gość
Biografie członków GN'R
« Odpowiedź #15 dnia: Lutego 23, 2007, 09:44:27 pm »
0
Cytuj
Cytuj

Ale biografia Axla ukaże się w maju po angielsku czy tłumaczona?
bo chyba coś tu przegapiłam :P
Angielskie wydanie.Póki co nie wiem nic o polskim.
jak ja bym chciała tą biografię Axla przeczytać, jak szczęśliwcy będą już to czytać po angielsku to ja tu będe beczeć:(...

Offline Sunrise86

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 118
  • Respect: 0
    • http://www.lastfm.pl/user/sunrise-gnr/
Biografie członków GN'R
« Odpowiedź #16 dnia: Lutego 23, 2007, 10:26:47 pm »
0
Myślę, że jak wyjdzie Chinese to zrobi się wielki szum w mediach i jednak biografia też wyjdzie... Ale jak to Wall ma pisać, to kurcze sama już nie wiem. Axl mógłby napisać autobiografię... Oj to mogłoby być na serio ciekawe  
[img]http://img122.imageshack.us/img122/1707/userbarlo6.gif\' border=\'0\' alt=\'grafika zapastowana przez użytkownika\' /]

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15148
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1486
Biografie członków GN'R
« Odpowiedź #17 dnia: Lutego 24, 2007, 09:07:58 am »
0
Cytuj
Myślę, że jak wyjdzie Chinese to zrobi się wielki szum w mediach i jednak biografia też wyjdzie...
Jeśli podobnie myśli też Wall i jego książka wyjdzie w podobnym terminie co CHD, to jest niezły cwaniak z niego, bo myślę, że może dzięki temu ruchowi, sporo kasy na niej zbić.  

Offline Sunrise86

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 118
  • Respect: 0
    • http://www.lastfm.pl/user/sunrise-gnr/
Biografie członków GN'R
« Odpowiedź #18 dnia: Lutego 24, 2007, 09:50:30 am »
0
Ja sądzę, że jemu oto chodzi... Czemu akurat teraz ją chce wydać? Nagle starzy fani, którzy utożsamiają GnR z latami swojej młodości, a przestali się interesować losami Axla i reszty, przypomną sobie o jego istnieniu i ruszą do księgarń po biografię :) Istny marketing i przedsiębiorczość  
[img]http://img122.imageshack.us/img122/1707/userbarlo6.gif\' border=\'0\' alt=\'grafika zapastowana przez użytkownika\' /]

Offline Patience

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 919
  • Płeć: Kobieta
  • sex,drugs&rock n' roll
  • Respect: +1
Biografie członków GN'R
« Odpowiedź #19 dnia: Lutego 24, 2007, 11:13:10 am »
0
Cytuj
Myślę, że jak wyjdzie Chinese to zrobi się wielki szum w mediach i jednak biografia też wyjdzie... Ale jak to Wall ma pisać, to kurcze sama już nie wiem. Axl mógłby napisać autobiografię... Oj to mogłoby być na serio ciekawe
Było by co czytać,gdyby autobiografię wydał.Mielibyśmy więksszą pewność że opisuje prawdziwe wydarzenia,niż czytając książkę Micka Walla,w dodatku nieautoryzowaną ;)
Cocaine Queen

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Biografie członków GN'R
« Odpowiedź #20 dnia: Lutego 24, 2007, 01:42:24 pm »
0
Cytuj
Cytuj
Myślę, że jak wyjdzie Chinese to zrobi się wielki szum w mediach i jednak biografia też wyjdzie...
Jeśli podobnie myśli też Wall i jego książka wyjdzie w podobnym terminie co CHD, to jest niezły cwaniak z niego, bo myślę, że może dzięki temu ruchowi, sporo kasy na niej zbić.
A że Axl nie chche aby Wall zarobił (gdyż nie darzy go swą sympatią) specjalnie przełoży premiere płyty... Aby nie pomogła w sprzedaży książki... :D

Offline Bluebird

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3752
  • Respect: +949
Biografie członków GN'R
« Odpowiedź #21 dnia: Lutego 25, 2007, 04:53:40 pm »
0
Jeśli ktoś chce, żeby te książki były wydane w Polsce niech napisze maila do wydawnictw zarówno  KAGRA jak i InRock,  (bo jak jedno wydawnictwo nie będzie chciało ich wydac to może drugie będzie chciało) które zajmują się wydawaniem książek muzycznych z prośbą o wydanie tych książek w Polsce, niewiem czy to coś da ale dzięki takim mailom napewno jest większa szansa, niech wiedzą, że są chetni na zakup tych książek w Polsce .
To jest email do In Rock: jedrzej.polak@inrock.pl
A na tej stronie można napisac maila do KAGRY: http://www.kagra.com.pl/?p=p_1

Offline Sunrise86

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 118
  • Respect: 0
    • http://www.lastfm.pl/user/sunrise-gnr/
Biografie członków GN'R
« Odpowiedź #22 dnia: Lutego 26, 2007, 09:18:12 am »
0
To może lepiej napisać w imieniu calego forum niz ich zasypać 50 mailami. Tylko się zirytują, że im skrzynkę zaśmiecamy :P
[img]http://img122.imageshack.us/img122/1707/userbarlo6.gif\' border=\'0\' alt=\'grafika zapastowana przez użytkownika\' /]

smakol

  • Gość
Biografie członków GN'R
« Odpowiedź #23 dnia: Lutego 26, 2007, 12:57:18 pm »
0
Cytuj
Cytuj
Myślę, że jak wyjdzie Chinese to zrobi się wielki szum w mediach i jednak biografia też wyjdzie... Ale jak to Wall ma pisać, to kurcze sama już nie wiem. Axl mógłby napisać autobiografię... Oj to mogłoby być na serio ciekawe
Było by co czytać,gdyby autobiografię wydał.Mielibyśmy więksszą pewność że opisuje prawdziwe wydarzenia,niż czytając książkę Micka Walla,w dodatku nieautoryzowaną ;)
No nie wiem czy mialbys wieksza pewnosc ! Autobiograie sa z zasady dosc naciagane bo kazdy chce siebie postawic w jak najlepszym swietle !!! wole kogos z poza zespolu ! chyba ze napisalby ktos i cala 6tka by autoryzowla - wtedy bym uwierzyl !

erin

  • Gość
Biografie członków GN'R
« Odpowiedź #24 dnia: Lutego 26, 2007, 01:43:09 pm »
0
Cytuj
Cytuj
Cytuj
Myślę, że jak wyjdzie Chinese to zrobi się wielki szum w mediach i jednak biografia też wyjdzie... Ale jak to Wall ma pisać, to kurcze sama już nie wiem. Axl mógłby napisać autobiografię... Oj to mogłoby być na serio ciekawe
Było by co czytać,gdyby autobiografię wydał.Mielibyśmy więksszą pewność że opisuje prawdziwe wydarzenia,niż czytając książkę Micka Walla,w dodatku nieautoryzowaną ;)
No nie wiem czy mialbys wieksza pewnosc ! Autobiograie sa z zasady dosc naciagane bo kazdy chce siebie postawic w jak najlepszym swietle !!! wole kogos z poza zespolu ! chyba ze napisalby ktos i cala 6tka by autoryzowla - wtedy bym uwierzyl !
zgadzam się z Tobą :)  

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15148
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1486
Biografie członków GN'R
« Odpowiedź #25 dnia: Lutego 26, 2007, 08:11:09 pm »
0
Cytuj
No nie wiem czy mialbys wieksza pewnosc ! Autobiograie sa z zasady dosc naciagane bo kazdy chce siebie postawic w jak najlepszym swietle !!! wole kogos z poza zespolu ! chyba ze napisalby ktos i cala 6tka by autoryzowla - wtedy bym uwierzyl !
Pewnie masz rację, ale bo ja wiem czy Panu Mike'owi Wall można wierzyć?  

Offline Sunrise86

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 118
  • Respect: 0
    • http://www.lastfm.pl/user/sunrise-gnr/
Biografie członków GN'R
« Odpowiedź #26 dnia: Marca 05, 2007, 10:35:42 pm »
0
Jak już ktoś wcześniej powiedział Axl wyraził swoją opinię o Micku w Get In The Ring  B) No ale miło zawsze takie książki się czyta, nawet jeśli są naciągane, jakaś  tam prawda zawsze w niej jest
[img]http://img122.imageshack.us/img122/1707/userbarlo6.gif\' border=\'0\' alt=\'grafika zapastowana przez użytkownika\' /]

Offline ville

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1536
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +2
Biografie członków GN'R
« Odpowiedź #27 dnia: Marca 06, 2007, 09:41:05 am »
0
Haha, no i będą zdjęcia :D :D :D [nie wiem, dlaczego mi tak zależy, przecież już widziałam bardzo dużo zdjęć Axla, ale jak myślę o tej biografii to tylko napalam się na obrazki :D]
« Ostatnia zmiana: Marca 06, 2007, 09:41:31 am wysłana przez ville »

Offline Robal_09

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2
Odp: Biografie członków GN'R
« Odpowiedź #28 dnia: Marca 07, 2009, 01:18:49 pm »
0
Przeczytalem ksiazke Micka Walla o GnR, jest rewelacyjna  wg mnie,zadnej ksiazki nie czytalo mi sie z takim zainteresowaniem(pewnie daltego ze jest o moim ulubionym zespole :) Co ciekawe, Slash w tej ksiazce mial 23 lata,czyli tyle co ja teraz,przeciez to byl jeszcze dzieciak :)Po przeczytaniu tej ksiazki nie dziwie sie ze zespol tak szybko sie rozpadl,powinna ona miec raczej podtytul: Najbardziej niezorganizowany zespół na świecie. Tyle ze konczy sie ona na wydarzeniach tuz po wydaniu UYI, chcialbym przeczytac ksiazke w ktorej historia zespolu jest opisana do konca,gdzie jest opisane jak wszystko zaczelo sie sypać, aż do rozpadu - to mnie najbardziej interesuje, jezeli jest w ogule taka ksiazka, moze ktos mi cos poleci ? Swoja droga biografie Axla i Slasha tez bym przeczytal.

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Biografie członków GN'R
« Odpowiedź #29 dnia: Marca 08, 2009, 02:24:30 pm »
0
Odbiegając od tematu Axla to czy wie ktoś czy gdzieś można kupić biografie Slasha przetłumaczoną na nasz ojczysty język? :D
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

 

Budowa ciała członków GN'R

Zaczęty przez sunsetstrip

Odpowiedzi: 44
Wyświetleń: 11398
Ostatnia wiadomość Kwietnia 05, 2017, 10:11:33 pm
wysłana przez sunsetstrip