Autor Wątek: Koszulki  (Przeczytany 88473 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Cajun

  • Patience
  • Wiadomości: 2
  • Respect: 0
Koszulki
« dnia: Października 27, 2008, 04:52:24 pm »
0
NOWY AKTUALNY TEMAT -> http://gunsnroses.com.pl/forum/gielda/koszulka-guns-n%27-roses-ubrania-guns-n%27-roses-(nowy-temat)/

Koszulki Guns N' Roses
Koszulka z Axlem
Koszulka ze Slashem oraz wiele innych.
Polecamy :)

/@krelke
« Ostatnia zmiana: Marca 01, 2012, 08:51:19 am wysłana przez krelke »

Offline Wojo

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1963
  • Płeć: Kobieta
  • fade away
  • Respect: +195
Odp: Koszulki
« Odpowiedź #1 dnia: Października 27, 2008, 05:03:29 pm »
0
A ile sobie liczysz za takie koszulki?

Offline Mr. Hudson

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 150
  • Płeć: Mężczyzna
  • GUNS N' ROSES RULES
  • Respect: +31
Odp: Koszulki
« Odpowiedź #2 dnia: Października 27, 2008, 07:07:35 pm »
0
ja bylbym zainteresowany koszulka, tylko zeby miala dobra jakosc i zeby zdjecie sie nie spralo po kilku praniach :)

najlepiej ze Slashem jakies zdjecie :):):)
..:: SAUL 'SLASH' HUDSON TO PRAWDZIWY MAESTRO ::..

Offline slasherr

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3776
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1063
Odp: Koszulki
« Odpowiedź #3 dnia: Października 27, 2008, 07:12:24 pm »
0
wszystko zależy od jakości i ceny bo pełno takich ofert w necie
ja chciałbym "chinese democracy starts now" :P

Offline Pyra

  • Prywatny Alkomen Goldie
  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2668
  • Płeć: Mężczyzna
  • ... i don't believe there's no reason ...
  • Respect: +383
Odp: Koszulki
« Odpowiedź #4 dnia: Października 27, 2008, 07:16:00 pm »
0
A ja sobie niedawno zakupiłem papier do naprasowywania i sam sobie robię koszulki ;)
- Nice boys don't play rock and roll... -

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
Odp: Koszulki
« Odpowiedź #5 dnia: Października 27, 2008, 10:58:04 pm »
0
ja byłabym zainteresowana koszulką damską, ale tak jak wyżej, uzależniam ewentualny zakup od ceny i jakości tych t-shirtów :)
wrzuć jakieś przykładowe foty  :sorcerer:

Offline nieckulka

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 327
  • Respect: 0
Odp: Koszulki
« Odpowiedź #6 dnia: Października 27, 2008, 11:30:02 pm »
0
a licencje to pan kolega ma ? :>

poza tym to po pierwszym zdaniu nabieram podejrzen ze pan jest jakis kretacz, panie zloty :D

Pyra - dlugo naprasowanka trzyma ? wrzucilbys jakies fotki ? ot tak z ciekawskosci tylko pytam ;-)
Jestem Piotrek :)

guest211

  • Gość
Odp: Koszulki
« Odpowiedź #7 dnia: Października 27, 2008, 11:42:07 pm »
0
"jaki motyw/obraz/tekst powinien byc na waszej koszulce, zebyscie poczuli satysfakcje z zakupu"

Jeśli jesteś grafikiem to pokaż swoje prace. Rysujesz jak ona? - http://www.selinafenech.com/ To jestem zainteresowany. Jeśli nie to auf wiedersehen bo takie zamówienie typu napis czy logo można zlecić komuś sprzedającemu swoje usługi na Allegro bez takiego owijania w bawełnę i od razu z jasnymi regułami gry (technika nadruku, rozmiar i cena).
 

 

Offline nieckulka

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 327
  • Respect: 0
Odp: Koszulki
« Odpowiedź #8 dnia: Października 27, 2008, 11:57:59 pm »
0
no dokladnie, sa firmy ktore robia nadruki na koszulki, jak ktos chce to zrobia co sobie tylko zarzyczycie, np rozowa koszulke z napisem Hewi Metal czy cos ;-)


btw, rose - popraw kolege z niemieckiego : )))
Jestem Piotrek :)

guest211

  • Gość
Odp: Koszulki
« Odpowiedź #9 dnia: Października 28, 2008, 12:00:13 am »
0
btw, rose - popraw kolege z niemieckiego : )))

Nie trzeba, sam się poprawiłem.  :lol:

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
Odp: Koszulki
« Odpowiedź #10 dnia: Października 28, 2008, 12:01:01 am »
0
no dokladnie, sa firmy ktore robia nadruki na koszulki, jak ktos chce to zrobia co sobie tylko zarzyczycie, np rozowa koszulke z napisem Hewi Metal czy cos ;-)


btw, rose - popraw kolege z niemieckiego : )))

kolega nie musi znać języków obcych, ale żeby ojczystym się źle posługiwać   :rolleyes: :D :rolleyes:

co do wątku, ja chcę zobaczyć jakieś 'projekty' tego gościa, może te koszulki są faktycznie niesłychanie oryginalne ;)

Offline nieckulka

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 327
  • Respect: 0
Odp: Koszulki
« Odpowiedź #11 dnia: Października 28, 2008, 12:06:50 am »
0
o jasna dupa ! ale skucha : )))
Jestem Piotrek :)

Offline Cajun

  • Patience
  • Wiadomości: 2
  • Respect: 0
Odp: Koszulki
« Odpowiedź #12 dnia: Października 31, 2008, 10:09:48 pm »
0
Witam serdecznie :)

Cytuj
A ile sobie liczysz za takie koszulki?


Na razie, tak jak powiedzialem, nie przedstawiam zadnej konkretnej oferty. Na razie po prostu pytam o wasze gusta :)

Cytuj
ja bylbym zainteresowany koszulka, tylko zeby miala dobra jakosc i zeby zdjecie sie nie spralo po kilku praniach


Jesli chodzi o efekt "kilku pran" - nie ma takiej mozliwosci, prosze sie nie obawiac.

Cytuj
najlepiej ze Slashem jakies zdjecie


Moze jakies konkretne? Czy jakiekolwiek?

Cytuj
wszystko zależy od jakości i ceny bo pełno takich ofert w necie


Tak jak powiedzialem, co do szczegolow to na razie nie ma znaczenia, jesli chodzi o druga czesc zdania - prosze mi wierzyc, ze takich ofert nie jest pelno, powiem wiecej, ciezko znalezc. Wiem o tym z wlasnego doswiadczenia.

Cytuj
ja chciałbym "chinese democracy starts now"


Hm a moglbym prosic jakies konkretne zdjecie?

Cytuj
A ja sobie niedawno zakupiłem papier do naprasowywania i sam sobie robię koszulki


Tak, to tez przerabialem i niestety mam smutna wiadomosc - metoda robienia "naprasowywanek" jest najmniej efektywna i efektowna. Nie dosc, ze obrazek nie jest solidny, ladny, ani wytrzymaly, to do tego nie mozna za wiele narobic na tym polu. Oczywiscie, jest to jakies wyjscie, prosze mi jednak wierzyc, ze mimo wszystko moja propozycja jest ciekawsza, choc, nie ukrywajmy, drozsza od "naprasowywanek".

Cytuj
ja byłabym zainteresowana koszulką damską, ale tak jak wyżej, uzależniam ewentualny zakup od ceny i jakości tych t-shirtów 
wrzuć jakieś przykładowe foty


Witam. Cieszy mnie ten entuzjazm :) jednak poki co to ja prosze o zdjecia i propozycje :)

Cytuj
poza tym to po pierwszym zdaniu nabieram podejrzen ze pan jest jakis kretacz, panie zloty


Tak jak powiedzialem macie wszelkie podstawy do tego, zeby mi nie ufac, jednak jesli dojdziemy juz do szczegolow, kiedy przedstawie wam propozycje, przekonacie sie, ze mozecie sie czuc bezpieczni.

Cytuj
Jeśli jesteś grafikiem to pokaż swoje prace. Rysujesz jak ona? - http://www.selinafenech.com/ To jestem zainteresowany.


Mialem doczynienia ze zdecydowanie trudniejszymi projektami.

Cytuj
Jeśli nie to auf wiedersehen bo takie zamówienie typu napis czy logo można zlecić komuś sprzedającemu swoje usługi na Allegro


Oczywiscie, takich opcji jest duzo na allegro, jednak choc lepsza od naprasowywania, metoda nadruku jest szalenie nieatrakcyjna. Rowniez wiem to niestety z wlasnego doswiadczenia, zdecydowanie nie jest to ciekawa propozycja jesli ma sie jakiekolwiek wymagania.

Cytuj
bez takiego owijania w bawełnę


Nie ma tu zadnego owijania w bawelne, przypominam, ze poki co jest to jedynie prosba do was, natomiast nikt nie kaze Panu czy komukolwiek innemu zabierac glosu jesli nie jest sie tym zainteresowanym, choc osobiscie kazdy odzew mnie cieszy. Chce natomiast powiedziec, ze warto pamietac iz nie jest to zaden obowiazek wiec nie warto sie denerwowac :)

Cytuj
co do wątku, ja chcę zobaczyć jakieś 'projekty' tego gościa, może te koszulki są faktycznie niesłychanie oryginalne


"Ten gosc" ;) przedstawi propozycje w swoim czasie, wierzcie mi, ze przy wspolpracy bedzie to niedlugo. Natomiast co do oryginalnosci - coz, jedna koszulke ktora sam nosze mozna kupic jedynie w Stanach, druga natomiast jest nie do znalezienia na swiecie - po prostu taka koszulka nie istnieje oficjalnie.

Prosze o mniej (zrozumialego nawiasem mowiac) sceptycyzmu a wiecej checi wspolpracy :)

Offline slasherr

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3776
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1063
Odp: Koszulki
« Odpowiedź #13 dnia: Listopada 02, 2008, 08:19:54 pm »
0

Offline Brokuła

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 916
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +6
Odp: Koszulki
« Odpowiedź #14 dnia: Listopada 03, 2008, 02:16:25 am »
0
Jestem ciekaw oferty. Jutro poszukam jakis obrazków i wkleje ;) Jeśli oferta będzie przystępna będe very interested in it! :D

 

Koszulki GNR - kupię

Zaczęty przez kokosz1981

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 4391
Ostatnia wiadomość Stycznia 10, 2008, 02:44:04 pm
wysłana przez kokosz1981