Autor Wątek: Korg AX3G  (Przeczytany 3071 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gothix

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 440
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2
Korg AX3G
« dnia: Kwietnia 13, 2010, 02:28:32 pm »
0
Witam!
Mam do sprzedania multieffect gitarowy Korg AX3G.
Multieffect jest w stanie idealnym, bardzo o niego dbałem, używany był tylko w zaciszu domowym.
Produkty jest jeszcze objęty gwarancją do 7 sierpnia tego roku!
Korg AX3G oferuje:

-AX3G oferuje szesnaście modeli wzmacniaczy, włączając poszukiwane przez kolekcjonerów wzmacniacze lampowe, boutique, a także te najbardziej znane klasyczne i współczesne
Efekty do wyboru to compresor, wah, reverb, acustic Simulator, a także unikalne, nowe efekty, m.in. efekt reprodukujący dźwięk z różnych rodzajów przystawek, oraz efekt "drone" naśladujący brzmienie sitaru

-KORG AX3G pozwala na użycie sześciu efektów "REMS " jednocześnie

-Programy stworzone przez użytkownika mogą być w dowolny sposób zapisane w każdej z 80 komórek pamięci

-Używając KORG-a AX3G nie musisz martwić się o właściwy strój swojej gitary. Wbudowany automatyczny tuner chromatyczny pozwala na szybkie i precyzyjne strojenie instrumentu. Funkcja mute pozwala stroić gitarę/bas na scenie, gdy niepożądany jest dźwięk "na przodach" podczas strojenia. Aby AX3G mógł współpracować z każdym systemem nagłośnieniowym, został wyposażony w przełącznik AMP/LINE. Pozwala to na podłączenie AX3G do wzmacniacza typu combo, miksera liniowego, systemu rejestracji audio itd. Efekt posiada także unikalną w tej klasie cenowej możliwość podłączenia opcjonalnego pedału ekspresji, który może także służyć, jako wah-wah.





Cena 229zł + przesyłka
http://allegro.pl/show_item.php?item=999551422
199.90 licytacja
229.90 kup teraz

Offline gloomy

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4985
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1123
Odp: Korg AX3G
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 13, 2010, 10:00:42 pm »
0
tam jest pedał? bo nei widzę
Naje 2017: Najlepszy avatar; Dobry duszek forum; Ulubiona osoba funkcyjna

Offline Gothix

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 440
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2
Odp: Korg AX3G
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 13, 2010, 10:30:36 pm »
0
Nie, ta wersja jest pedała wah-wah.. jednak jest zamontowane specjalne wejście na swój wah-wah co jest chyba lepszym wyjściem bo na pewno taki crybaby jest nieporównywalny do pedałem korga.

Offline gloomy

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4985
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1123
Odp: Korg AX3G
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 14, 2010, 10:30:14 pm »
0
to szkoda, szukam dalej efektu :P chyba jednak wezme zooma g1x, Slither sprzedał go mojemu kumplowi za moim posrednictwem, a ze jest to fajny efekt dla poczatkujacych to kupie od kogos na allegro :P a cena porownywalna do Twojego
Naje 2017: Najlepszy avatar; Dobry duszek forum; Ulubiona osoba funkcyjna

Offline Gothix

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 440
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2
Odp: Korg AX3G
« Odpowiedź #4 dnia: Kwietnia 14, 2010, 10:36:24 pm »
0
a tam tylko jeden na allegro jest i do tego dorzszy  :D
u mnie jedyne 199zł  :P