Autor Wątek: Axl  (Przeczytany 1462200 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Myszowata

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 980
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +658
Odp: Axl
« Odpowiedź #3255 dnia: Grudnia 07, 2011, 10:48:39 am »
0
To już bym chyba wolała, żeby wrócił do występów w kilcie :P
Wiadomo, wygoda i dobre samopoczucie na pierwszym miejscu, ale mimo wszystko mógłby jakoś zadbać o ten swój styl.

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Axl
« Odpowiedź #3256 dnia: Grudnia 07, 2011, 10:51:18 am »
0
Jest konsekwentny od ponad roku więc wg mnie dba :) średnio mi się to podoba ale trzyma się chociaż czegoś i jak robi zmiany to ostatnoi na plus ;)

Offline katarynka

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3036
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +192
Odp: Axl
« Odpowiedź #3257 dnia: Grudnia 07, 2011, 12:25:04 pm »
0
Ja jak sprzątam to jestem lepiej ubrana :P

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Axl
« Odpowiedź #3258 dnia: Grudnia 07, 2011, 12:53:09 pm »
0
O matko... Jak na niego patrzę, to mam wrażenie, że to nie jest gwiazda rocka, tylko jakiś pospolity raper. Rozumiem, że to nie jest występ ani nic, ale błagam Axl, weź się ogarnij. Nigdy nie miał zbyt dobrego stylu, ale to co sie teraz dzieje to przesada. Przez niego znowu marudzę ;p
No już bez przesady,ubiera się tak jak mu wygodnie,widocznie dobrze się czuje w tych ciuchach(słynna bluza z tygryskiem :)),swobodnie.Dresiki,też chodze po domu w dresie a nie dżinsach,jest po prostu wygodnie.

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
Odp: Axl
« Odpowiedź #3259 dnia: Grudnia 07, 2011, 01:14:54 pm »
0
Niestety mnie nowy look Axla bardzo dołuje. Chciałabym  żeby ubierał się jak rockendrolowiec a nie kowboj -dziad. Ten styl koszula rozpięta i kowbojski kapelusz jakoś mi nie leży, albo marynarki w stylu policjantów z Miami.Obłęd ,weź się chłopie ogarnij i ubierz jak prawdziwy samiec alfa. Tylko nie piszcie że wiek robi swoje ,znam wielu starszych facetów a wyglądają hot.Już Slash ubiera się super w porównaniu do Axla.Z włosami tez mógłby coś zrobić, na ostatnim koncercie w Rio załamałam się jak zobaczyłam  Axla.Po to technika idzie do przodu ,że dobry fryzjer jest w stanie wyczarować fryzurę jaką się chce. Można doczepić włosy naturalne i nie będzie śladu że są sztuczne.Poniekąd wizerunek to jego narzędzie pracy.

kurcze, co by nie mówić, jest sporo prawdy w tym co napisałaś/eś ...
o ile skórzana kurtka, jeansy i jakaś bizuteria są ok, to już te kolorowe, pstrokate marynarki i kapelusze mnie nie kręcą...
widać, że do Nashville (stolica muzyki country) mu po drodze  :D ja nie mam nic do tego gatunku muzycznego, ale zapożyczenia typu kapelusz i te wszelkiej maści (nie do końca gustowne) marynarki mnie nie kręcą...
proponuję także zgolić wąs a la Wałęsa ;)) ewentualnie przywrócić zarost taki, jaki był w Paryżu '92... :wub:



Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Odp: Axl
« Odpowiedź #3260 dnia: Grudnia 07, 2011, 01:16:22 pm »
0
Takie kapelusze to on nosi już jakoś od ponad 20 lat ;) I do imageu muzyka country bardzo mu daleko.

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
Odp: Axl
« Odpowiedź #3261 dnia: Grudnia 07, 2011, 01:29:58 pm »
0
nie takie, w latach 90-tych były typowo kowbojskie, a teraz przypominają stylistką chociażby Gartha Brooks'a ;) ponadto 20 lat wstecz Axl nosił kapelusze w zestawieniu z innymi elementami garderoby, co podkreślało jedynie rockowy pazur jego wizerunku  :) obecnie tak nie jest - uważam zatem, że stylistyka w kierunku amerykańskiej prowincji nie do końca jest dobra ;) po prostu zestawienie kapelusza z połyskującą marynarką niezbyt do mnie przemawia  :rolleyes:
« Ostatnia zmiana: Grudnia 07, 2011, 01:35:11 pm wysłana przez rose84 »

Offline Pyra

  • Prywatny Alkomen Goldie
  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2668
  • Płeć: Mężczyzna
  • ... i don't believe there's no reason ...
  • Respect: +383
Odp: Axl
« Odpowiedź #3262 dnia: Grudnia 07, 2011, 01:54:38 pm »
0
A zestawienie marynarki z gatkami jak podczas Estranged w Tokio '92 było już ok?  :D
- Nice boys don't play rock and roll... -

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Axl
« Odpowiedź #3263 dnia: Grudnia 07, 2011, 01:55:55 pm »
0
To było kiedyś, a kiedyś zawsze jest super więc pewnie tak :P

Offline impresja

  • Patience
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +1
Odp: Axl
« Odpowiedź #3264 dnia: Grudnia 07, 2011, 02:06:50 pm »
0
Styl Axla w latach 80. podobał mi się, a teraz... te dżinsy są po prostu straszne, o kożuszku wolę nawet nie wspominać.

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Odp: Axl
« Odpowiedź #3265 dnia: Grudnia 07, 2011, 02:40:17 pm »
0


O tak, wtedy zdecydowanie lepiej się ubierał. Nie ma to jak różowe skórzane spodnie i futro :D

Pomijając rok 2001 (chociaż koszulki hokejowe miast w których grął koncert miały swój urok) to Axl z biegiem czasu coraz lepiej się ubierał ;)

Offline katarynka

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3036
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +192
Odp: Axl
« Odpowiedź #3266 dnia: Grudnia 07, 2011, 03:18:30 pm »
0
No tak, tylko wiesz, to co w młodości nie razi, ba, świadczy o indywidualności nawet, na starość robi się śmieszne i...trochę odrażające ;) Moim zdaniem Axl powinien zachować styl z 2006 roku, wtedy wyglądał jak rasowy rockman, na luzie ale z klasą.

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
Odp: Axl
« Odpowiedź #3267 dnia: Grudnia 07, 2011, 03:59:52 pm »
0
A zestawienie marynarki z gatkami jak podczas Estranged w Tokio '92 było już ok?  :D


było więcej niż OK - było seksownie - indywidualistyczne  :D :wub:



O tak, wtedy zdecydowanie lepiej się ubierał. Nie ma to jak różowe skórzane spodnie i futro :D


cytując wieszcza "Młodości! dodaj mi skrzydła..."  :D - na tamtym etapie kariery, z młodzieńczym koktajlem hormonalno-używkowym w krwiobiegu, wszelka ekstrawagancja jest dopuszczalna :) co więcej, można ten pozorny kicz uznać za przejaw wysublimowanego gustu i indywidualizmu scenicznego  :sorcerer:
jak dla mnie skórzana kurtka, ewentualnie stonowana kolorystycznie marynarka plus jeansy są ok  ;) stanowcze "NIE" mówię połyskującym bądź pstrokatym elementom garderoby wierzchniej w połączeniu z kapeluszami a la dzisiejsze gwiazdki country ;) przecież kapelusz kowbojski też może być świetnym elementem ubioru :wub:....

Np.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=mnwWXDMVbbs&amp;NR=1&amp;feature=endscreen" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=mnwWXDMVbbs&amp;NR=1&amp;feature=endscreen</a>


Dostrzegacie różnicę ....?
« Ostatnia zmiana: Grudnia 07, 2011, 04:01:47 pm wysłana przez rose84 »

Offline Slither

  • Legenda
  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3830
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dobry BAN nie jest zły
  • Respect: +72
Odp: Axl
« Odpowiedź #3268 dnia: Grudnia 07, 2011, 04:07:51 pm »
0
o fashion.tv ma swoją polską stronę :)

Offline Nata

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1711
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +203
Odp: Axl
« Odpowiedź #3269 dnia: Grudnia 07, 2011, 04:47:50 pm »
0



to jest chyba stare zdjecie z przed roku Loko?

a tak a propos waszych narzekan na jego ubior sceniczny to brzmicie wszyscy jakbyscie Axl widzieli po raz pierwszy.
 akurat sluszna uwaga loko:



O tak, wtedy zdecydowanie lepiej się ubierał. Nie ma to jak różowe skórzane spodnie i futro :D


On zawsze mial bardzo kontrowersyjny wyglad i zawsze wygladal &nbsp;"inaczej".
My fani mozemy powiedziec, ze kiedys wygladal ciekawie, indywidualnie, artystycznie itd.
Inni po prostu powiedza, ze wygladal zawsze i dalej wyglada jak pajac. Kiedys po prostu byl mlody w miare przystojny i zgrabny (Ok, wiem wiem byl po prostu sliczny &nbsp;:wub:)
I tyle wlasnie sie zmienilo. Zmienil sie wiek, a z nim i wyglad, ale ubior pozostal ten sam, wiec nie wiem czego wy sie tu czepiacie. Ktos moze slusznie zauwazyc, ze starszemu facetowi juz nie przystoi.
HAHAHA, no i?, walic to, TO JEST PO PROSTU AXL ROSE &nbsp;:D
« Ostatnia zmiana: Grudnia 07, 2011, 05:20:40 pm wysłana przez Nata »

 

Axl i Rapidfire

Zaczęty przez daub

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 3977
Ostatnia wiadomość Maja 30, 2017, 07:39:46 pm
wysłana przez daub