Ankieta

Jak oceniasz działalność Zqyxa?

0
1
2
3
4
5
6

Autor Wątek: Newsman  (Przeczytany 21678 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34685
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Admin Zqyx
« Odpowiedź #45 dnia: Grudnia 18, 2007, 09:03:19 am »
A ci słów Świętego - potwierdzam :)


Robię,co mogę ;) :) W każdym razie dzięki za miłe słowa.
Mały komunikat:

Od 19 grudnia do 2 stycznia jestem na urlopie w pracy,który połączę z urlopem od forum. :)
Myślę,że nie zostawiłem niezałatwionych spraw,a jeśli tak sie stało,to Admin i moderatorzy świetnie sobie poradzą :)
Newsmani też dadzą radę.
Jako,że dziś już mało będę przebywał na forum,to już teraz chciałbym życzyć wszystkim Wesołych Świąt,udanego Sylwestra i Szczęśliwego Nowego Roku :)

No i dużo obojętnie,czy przyniesie je Dzieciątko,Gwiazdka,Gwiazdor,Dziadek Mróz,czy dziadek Zqyx :D

Ho,ho,ho :D

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

2 stycznia

W głosowaniu do 31 grudnia wzięło udział 14 osób :)
Wyniki przedstawiają sie następująco:

0     - 0 (0%)
1    - 0 (0%)
2    - 0 (0%)
3    - 1 (7.1%)
4    - 0 (0%)
5    - 2 (14.3%)
6    - 11 (78.6%)
   
Dziękuję za tak dobrą ocenę. Nie byłoby jej,gdyby nie współpraca z moderatorami i oczywiście,gdyby nie prośby forumowiczów o różne rzeczy,bo dopiero gdy mam coś do zrobienia mogę się "wykazać".
Ankieta rusza na nowo,tradycyjnie proszę Was o oddanie głosu pod koniec miesiąca,gdy już będziecie wiedzieli dokładnie,co zrobiłem,a czego nie zrobiłem :)

Dla przypomnienia sobie i Wam - moje obowiązki:
http://gunsnroses.com.pl/forum/index.php?topic=3905.0
« Ostatnia zmiana: Stycznia 02, 2008, 09:34:26 am wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline bizkit

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2268
  • nikt/big toy
Odp: Admin Zqyx
« Odpowiedź #46 dnia: Lutego 12, 2008, 09:46:00 am »
Zqyx, odpowiedz proszę, co w moich postach było nie na temat, pomijając odpowiedzi na wycieczki osobiste? Bo do dziś nie mogę zrozumieć.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34685
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Admin Zqyx
« Odpowiedź #47 dnia: Lutego 12, 2008, 10:07:05 am »
Dla odświeżenia pamięci :
http://gunsnroses.com.pl/forum/index.php?topic=3570.msg132344#msg132344 offtop
http://gunsnroses.com.pl/forum/index.php?topic=3570.msg132437#msg132437 obrażanie
http://gunsnroses.com.pl/forum/index.php?topic=2780.msg132514#msg132514  Powiedziałem koniec,ale Ty musiałeś mieć ostatnie słowo w tym żenującym spektaklu,nie dotarło po dobroci,więc było,jak było.

Powtórzę jeszcze raz - prywatne konflikty zostawiamy poza forum. Tak będzie z każdą tego typu historią.
« Ostatnia zmiana: Lutego 12, 2008, 10:10:28 am wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline bizkit

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2268
  • nikt/big toy
Odp: Admin Zqyx
« Odpowiedź #48 dnia: Lutego 17, 2008, 08:58:11 pm »
NIe prosiłem Cię o odświeżanie pamięci a o wytłumaczenie. Gdzie tu offtop?????? nie zrozumiałeś za pierwszym razem, to wytłumaczyłam za drugim.
Piszę o komunikacie podprogowym w temacie "przekaz podprogowy w muzyce I NIE TYLKO" Jestes tu od pilnowania regulaminu a nie od ustrzegania kogoś od żałosności. Pozwól miec komuś do niej prawo, bo w regulaminie nie zauważyłem zapisu o zakazie żałosnych postów.
Obrazanie? A atakowanie personalne, pisanie komus ze jest pusty, to nie obrażanie? Wali mnie to, bo zeby mnie obrazić, to trzeba być kims wiecej niz nawiedzonym, niewiedzącym o czym mówi, czerpiącym swoja wiedzę na temat otaczającego go świata z seriali s-f, chłopcem. Ale traktuj to prosze obiektywnie.
NIe zauważyłes  kto w tym wszystkim szuka konfliktu, kto kogo atakuje? Podobno miałes przejrzeć posty.

Pisałem na temat w odpowiednim do tego temacie. Broniłem sie przed atakami personalnymi. Więc pohamuj swoje dyktatorskie zapedy i pomyśl troche przed reakcją. Wiem, ze dzięki mnie czy np REBELOWI mozesz wstawić do postów więcej tego ->  :radocha: :radocha: :radocha: :radocha: :radocha: :radocha: ale nie uwazasz, że lepiej by było nie robic tego czyims kosztem?

"pozdrawiam"

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34685
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Admin Zqyx
« Odpowiedź #49 dnia: Lutego 20, 2008, 07:51:18 am »
Odnowiłem ankietę odnośnie mojej działalności forumowej. Teraz będę ją odnawiał zawsze pod koniec miesiąca,żebym nie był oceniany "na kredyt", tylko za to,co faktycznie zrobiłem,albo czego nie zrobiłem. Odrzućcie na bok wszelkie sympatie,czy antypatie,oceńcie to,co zrobiłem w lutym,jako admin :) Jeśli chcecie uzasadnić - uzasadnijcie,będę wiedział co się podoba,a co nie. Dziękuję wszystkim za głosy.  :)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline bizkit

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2268
  • nikt/big toy
Odp: Admin Zqyx
« Odpowiedź #50 dnia: Lutego 24, 2008, 02:03:20 am »
Zqyx, po co akceptujesz mojego posta, skoro nie odpowiadasz?

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34685
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Admin Zqyx
« Odpowiedź #51 dnia: Lutego 24, 2008, 06:14:34 am »

Nie odpisywałem wcześniej,bo pewne rzeczy były dla mnie od początku jasne. Czekałem też na opinie forumowiczów.

Tak,jak napisałem w innym temacie - Witek może odwołać każdą moją decyzję.
Zawsze można też wysłać raport,wszystkie raporty czytamy,choć nie wszystkie uwzględniamy. Raport ma prawo wysłać każdy,więc zawsze możesz skorzystać z tej możliwości,jeśli czujesz sie atakowany.

Ja po przeanalizowaniu wszystkiego zrobiłem to,co zrobiłem i nie żałuję,bo w moim osobistym przekonaniu
była to słuszna decyzja. Przejrzałem też inne posty związane z tematem. Mogło mi coś umknąć,bo jestem tylko człowiekiem. Jeśli się z nią nie zgadzałeś należało zwrócić się do Witka. W końcu
choćby po to jest dwóch adminów.

bizkit: Wiem, ze dzięki mnie czy np REBELOWI mozesz wstawić do postów więcej tego ->  :radocha: :radocha: :radocha: :radocha: :radocha: :radocha: ale nie uwazasz, że lepiej by było nie robic tego czyims kosztem?  -

Słyszałem juz różne wersje tego,czemu się cieszę,ale ta jest naprawdę oryginalna. Dla Twojej informacji - mój nastrój nie ma nic wspólnego z Tobą,albo REBELEM.
« Ostatnia zmiana: Lutego 24, 2008, 06:23:34 am wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline bizkit

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2268
  • nikt/big toy
Odp: Admin Zqyx
« Odpowiedź #52 dnia: Lutego 24, 2008, 05:55:33 pm »
Po raz kolejny odpowiadasz nie tłumacząc. Więc pytam ponownie gdzie tam był offtop i kto do kogo personalnie kieruje posty z atakami??? NIe potrzebuję obrony moderatorskiej i wiszą mi warny moje czy czyjeś. To jest forum i są po coś tworzone tematy, chyba po to, żeby sie w nich wypowiadać?

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34685
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Admin Zqyx
« Odpowiedź #53 dnia: Lutego 24, 2008, 06:26:23 pm »
Komunikacja podprogowa to komunikacja podprogowa. Twój post dotyczył wmawiania czegoś komuś,ale nie każde wmawianie to komunikacja podprogowa.
Kto kogo atakuje ? Nie ma znaczenia,jeśli roztrząsane prywatne sprawy osób,które sobie tego nie życzą.
Nikt Ci nie zabrania wypowiadania się,ale jeśli jest prośba,żeby uszanować czyjąś prywatność,to chyba można tyle zrobić.

Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline bizkit

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2268
  • nikt/big toy
Odp: Admin Zqyx
« Odpowiedź #54 dnia: Marca 02, 2008, 08:53:28 pm »
Komunikacja podprogowa to komunikacja podprogowa. Twój post dotyczył wmawiania czegoś komuś,ale nie każde wmawianie to komunikacja podprogowa.
Po raz trzeci widze muszę tłumaczyć. Cos chyba wspominałes o czytaniu ze zrozumieniem.
Ktoś moją niepewność nazwał "wmawianiem" i  KOMUNIKATEM PODPROGOWYM. Jest od tego temat. I TAM to napisałem, ciekaw czy tylko dla mnie jest to największa bzdura jaką słyszałem. Widze, ze nie tylko, ale dopiero tu. GDZIE TAM OFFTOP?????

Cytuj
Kto kogo atakuje ? Nie ma znaczenia,jeśli roztrząsane prywatne sprawy osób,które sobie tego nie życzą.
lol, no rewelacja. Niewazne kto kogo. Super. Nie ma jak relatywizm i obiektywne podejscie do sprawy. Zauważyłeś zeby on chronił CZYJĄKOLWIEK prywatność???? Bo na pewno nie moją, tylko, że akurat mnie to nie rusza, bo ja nie mam nic do ukrycia.
Cytuj
Nikt Ci nie zabrania wypowiadania się,ale jeśli jest prośba,żeby uszanować czyjąś prywatność,to chyba można tyle zrobić.
O to chodzi, że zabrania. Piszę o sobie i o moich doświadczeniach w ODPOWIEDNICH DO TEGO TEMATACH.


SSolid

  • Gość
Odp: Admin Zqyx
« Odpowiedź #55 dnia: Marca 02, 2008, 09:07:51 pm »
jesli chodzi o to o czym mysle to imo bizkit ma jednak racje ale sie juz nie wpierdalam bo nie znam calosci

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34685
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Admin Zqyx
« Odpowiedź #56 dnia: Marca 03, 2008, 03:31:10 pm »
Bizkit - nie dogadamy się. Masz zastrzeżenie - napisz do Witka. On dał uprawnienia,on może je zabrać. Tyle.

Dzięki za wszystkie głosy oddane w ankiecie. Przepraszam za "chwilową" nieobecnośc - od soboty nie miałem netu.
« Ostatnia zmiana: Marca 03, 2008, 03:58:02 pm wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline bizkit

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2268
  • nikt/big toy
Odp: Admin Zqyx
« Odpowiedź #57 dnia: Marca 10, 2008, 08:54:53 pm »
Zqyx, jedno krótkie pytanie. Co to jest?
&^*^$&**%$ ,którzy męczą ludzi,a nie rozumieją prostego słowa nie  :ph34r: :ph34r: :ph34r:,
&^*^$&**%$,którzy mówią jedno,a robią coś zupełnie coś innego i do tego jeszcze bredzą,
&^*^$&**%$,którzy uważają,że są kimś,a tak naprawdę są śmieciami zatruwającymi innym życie,
&^*^$&**%$,którzy niszczą w innych to,co dobre,którzy zasłaniają słońce,
&^*^$&**%$,którzy myślą,że jeśli oni czegoś chcą to tak ma być,nie licząc sie z niczym i nikim,
wyrachowane,perfidne śmieci,niegodne tego,by nazywać ich ludźmi

GO TO HELL !!! :ph34r:
Malutki przykład tylko.
Reszty nie komentuję. Na razie. Kto chce może sobie jeszcze ulżyć.
« Ostatnia zmiana: Marca 11, 2008, 01:22:59 pm wysłana przez Zqyx »

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34685
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Admin Zqyx
« Odpowiedź #58 dnia: Marca 11, 2008, 12:38:22 pm »
To jest mój wpis w co mnie w życiu denerwuje. Mimo,że staram się być spokojny czasem coś/ktoś jest w stanie wyprowadzić mnie z równowagi,na szczęście coraz rzadziej.Ten wpis nie dotyczył zresztą bezpośrednio mnie,ale nie mam ochoty robić z tego szopki,bo moje życie prywatne,to moja prywatna sprawa i nie widzę sensu/potrzeby pisania życiorysu na forum.

Post przeniesiono.Z
« Ostatnia zmiana: Marca 11, 2008, 01:24:57 pm wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline bizkit

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2268
  • nikt/big toy
Odp: Admin Zqyx
« Odpowiedź #59 dnia: Marca 14, 2008, 07:50:54 pm »
Aha. A to?
kontrola,kontrola i jeszcze raz kontrola,
brak poszanowania dla godności i prywatności drugiego człowieka,
nieumiejętność zrozumienia,że nie,to znaczy nie,a człowiek może sam wybrać,
"uszczęśliwianie" na siłę,
cwaniactwo,
głupota

Z dedykacją dla wszystkich tych,którzy myślą,że mogą kontrolować innych:

"And you...you can suck my ass
An I think it's so low class
Me...I'm just so concerned
I'm still waitin' for your ass to burn"

"An I'm tired of the frustration
Of livin' inside of your lies
And I'm wired on indignation
I said somebody's got to die"

 :angry: :angry: :angry:

Go to hell *%#%*#*
Powiesz mi może, że to i poprzedni cytat nie są do któregoś forumowicza?
Mam CI tu cytować innych forumowiczów, którzy załatwiają swoje prywatne sprawy na forum?
Byc może to najwiekszy s******l pod słońcem, ale chyba mówiłeś coś o tym, że nieważne "kto kogo". Więc chodzi tylko o to, żeby przykładać jedną miarę do wszystkich a nie upatrzeć sobie jedną osobę, której koniecznie  trzeba zamknąć usta. Sam sie nie potrafisz zastosować do tych zasad, których przestrzeganie wymuszasz regulaminem.
I co, teraz nie będę sie mógł wypowiadać w topikach, gdzie poruszane są tematy osobiste, bo to niewygodne dla kogoś? Sam moderując dyskusje, zadajesz forumowiczom pytania, które wymagają odniesień do życia prywatnego. Ale tylko ja nie moge się w nich wypowiadać?

 

Newsman Cravenciak

Zaczęty przez Witek

Odpowiedzi: 99
Wyświetleń: 24284
Ostatnia wiadomość Lipca 03, 2017, 11:11:06 am
wysłana przez maxi023