Ankieta

Jak oceniacie działalność moderatorki mawier?

0
0 (0%)
1
1 (50%)
2
0 (0%)
3
0 (0%)
4
0 (0%)
5
0 (0%)
6
1 (50%)

Głosów w sumie: 2

Głosowanie skończone: Stycznia 29, 2012, 07:21:51 pm

Autor Wątek: Moderatorka mawier  (Przeczytany 60279 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Brokenwings

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6861
Odp: Moderatorka mawier
« Odpowiedź #195 dnia: Lutego 19, 2008, 10:53:05 pm »
Ostatnie wyniki
0     - 2 (18.2%)
1    - 0 (0%)
2    - 0 (0%)
3    - 0 (0%)
4    - 1 (9.1%)
5    - 4 (36.4%)
6    - 4 (36.4%)
   
Głosów w sumie: 11


Mozna znów glosować.
Wyniki ostatniej ankiety

 0     - 2 (28.6%)
1    - 0 (0%)
2    - 0 (0%)
3    - 0 (0%)
4    - 0 (0%)
5    - 0 (0%)
6    - 5 (71.4%)
   
Głosów w sumie: 7


mozna juz gosowac
0     - 1 (11.1%)
1    - 0 (0%)
2    - 1 (11.1%)
3    - 0 (0%)
4    - 0 (0%)
5    - 4 (44.4%)
6    - 3 (33.3%)

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34685
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Moderatorka mawier
« Odpowiedź #196 dnia: Lutego 21, 2008, 10:33:47 am »
Można z czystym sumieniem dać dobrą ocenę - mawier reaguje na prośby/pytania forumowiczów,,jest sumienna,pracowita ( zrobiła ostatnio porządek w downloadzie ) ,potrafi wyciągać wnioski i szybko zareagować,w razie potrzeby konsultuje się z "szefostwem" ;) ,ale potrafi też działać samodzielnie,za co admini są szczególnie wdzięczni :D Poza tym szuka nowych rozwiązań,jest kontaktowa,komunikatywna,zachęca do aktywności na forum :)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Ella

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1943
  • Płeć: Kobieta
  • Nadworna Galernica
Odp: Moderatorka mawier
« Odpowiedź #197 dnia: Lutego 21, 2008, 01:13:05 pm »
Popieram powyższą wypowiedz,  ale , kochana Mawier nie " przepracowuj " się za bardzo ........  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: i 6 ode mnie  :)

Offline REBEL

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2745
Odp: Moderatorka mawier
« Odpowiedź #198 dnia: Lutego 21, 2008, 03:47:57 pm »
Można z czystym sumieniem dać dobrą ocenę - mawier reaguje na prośby/pytania (...),jest sumienna,pracowita (...) ,potrafi wyciągać wnioski i szybko zareagować,w razie potrzeby konsultuje się z "szefostwem" ;) ,ale potrafi też działać samodzielnie, (...) Poza tym szuka nowych rozwiązań,jest kontaktowa,komunikatywna,zachęca do aktywności (...) :)

Z takimi referencjami Mawier znajdzie kazda prace :D :D :D A Zqyx to chyba pracuje w kadrach :D :D :D
Sorry nie moglem sie powstrzymac  :o :o :o :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Zeby bylo na temat to jeszcze tylko dodam, ze Mawier jest bardzo dyspozycyjna, odpowiada Jej elastyczny czas pracy i szeroki zakres odpowiedzialności, oraz ma silna motywacje do pracy w tym dynamicznie rozwijajacym sie zespole, do Jej zalet niewatpliwie mozemy rowniez zaliczyc doskonala umiejetnosc rozwiazywania problemow, zdolnosci przywodcze oraz umiejetnosc pracy pod presja :D

Offline Sawiak Niszczyciel

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 976
  • Płeć: Mężczyzna
  • > .!.. < pomyśl - prawie jak pozdrowienie
Odp: Moderatorka mawier
« Odpowiedź #199 dnia: Marca 09, 2008, 11:52:22 pm »
Uważam tego Warna za BEZPODSTAWNEGO - NIE OTRZYMAŁEM ŻADNEGO OSTRZEŻENIA NA TEMAT TEJ WYPOWIEDZI

http://gunsnroses.com.pl/forum/index.php?topic=3881.msg135167#msg135167

Jeżeli uważasz, że robisz dobrze dając mi słoneczko to jesteś w błędzie. Nikogo nie obraziłem, co więcej użyłem słowa 'proszę' więc nikogo też nie uraziłem swoją wypowiedzią. Karanie za nie zaraportowanie tylko skomentowanie w temacie? Z całym szacunkiem i bez obrazy, ale chyba coś Ci się pomyliło
"Poniższe twierdzenie jest fałszem
     Powyższe jest prawdziwe
Witamy w naszym zakątku wszechświata"

"Jest ktoś, kogo spotkałeś i nie zabiłeś? Tak, Ty"

"Gdzieś Ty był, jak Ciebie nie było?" - n

Offline Brokenwings

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6861
Odp: Moderatorka mawier
« Odpowiedź #200 dnia: Marca 09, 2008, 11:58:49 pm »
Mozesz zgłosoc sie do adminów.
Jakiego ostrzezenia? Przed warnami nie daje sie ostrzezeń...
I warnów nie daje sie TYLKO za obrazanie
 I nic mi sie nie pomyliło.Taki jest regulamin na forum

Offline Sawiak Niszczyciel

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 976
  • Płeć: Mężczyzna
  • > .!.. < pomyśl - prawie jak pozdrowienie
Odp: Moderatorka mawier
« Odpowiedź #201 dnia: Marca 10, 2008, 12:04:36 am »
Cóż, możesz być pewna że się odwołam. Jak dla mnie jest to dosyć podejrzane, skoro Zqyx jako admin widział tego posta i nie opieprzył mnie a Ty tylko się pojawiasz i już WARN. Ślepy nie jestem, żeby nie widzieć że masz bardzo ciepłe kontakty z Robertem. I pragnę dodatkowo zauważyć, że ograniczasz moje prawo do wyrażania własnego zdania - nikogo nie obraziłem swoją wypowiedzią i ok, złamałem 20 pkt. Ale Ty czepiając się mojego nikogo nie obrażającego zdania i karząc mnie za nie, łamiesz konstytucję RP.
"Poniższe twierdzenie jest fałszem
     Powyższe jest prawdziwe
Witamy w naszym zakątku wszechświata"

"Jest ktoś, kogo spotkałeś i nie zabiłeś? Tak, Ty"

"Gdzieś Ty był, jak Ciebie nie było?" - n

Offline Brokenwings

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6861
Odp: Moderatorka mawier
« Odpowiedź #202 dnia: Marca 10, 2008, 12:13:23 am »
skoro Zqyx jako admin widział tego posta i nie opieprzył mnie a Ty tylko się pojawiasz i już WARN.

Nie wiem,nie było mnie.

i ok, złamałem 20 pkt.

Warna juz kiedys miałes,wiec na ostrzezeniu słownym nie mogło sie skonczyc

Offline Sawiak Niszczyciel

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 976
  • Płeć: Mężczyzna
  • > .!.. < pomyśl - prawie jak pozdrowienie
Odp: Moderatorka mawier
« Odpowiedź #203 dnia: Marca 10, 2008, 12:21:34 am »
Nie było Cię... To prawda. Tyle, ze skoro admin nic nie zrobił, widocznie uznał to za całkowicie nieszkodliwe złamanie regulaminu. Tak, miałem warna. Jeżeli Cię bawi stawianie kolejnych za takie złamania, to życzę udanej zabawy. Nie chcę Ci nic mówić, ale skoro mnie karzesz za złamanie jednego pkt regulaminu, poprzez napisanie własnego zdania, w którym nikogo nie uraziłem, powinnaś więc też karać KAŻDEGO za jakiekolwiek złamanie regulaminu. Wątpię, aby CI się chciało... I wiesz, myślę że będziemy się często ścinać. Może dlatego, że jak zobaczę kogoś niekompetentnego, to za wszelką cenę uprzykrzam mu żywot. Tak, uważam Cię za niekompetentną lub tylko 'nadgorliwą'.


Tak sobie myślę po napisaniu tego posta że możesz poczuć się urażona. Trudno, najwyżej mnie pozwiesz o zniesławienie
« Ostatnia zmiana: Marca 10, 2008, 12:25:32 am wysłana przez Sawiak Niszczyciel »
"Poniższe twierdzenie jest fałszem
     Powyższe jest prawdziwe
Witamy w naszym zakątku wszechświata"

"Jest ktoś, kogo spotkałeś i nie zabiłeś? Tak, Ty"

"Gdzieś Ty był, jak Ciebie nie było?" - n

Offline Moonsun

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2445
  • Płeć: Kobieta
  • "pirate love is what I'm looking for" ;)))
Odp: Moderatorka mawier
« Odpowiedź #204 dnia: Marca 10, 2008, 07:10:33 am »
Kurczę, dwa razy "ugryzłam się w palce" i nie napisałam nic w tym temacie, ale teraz po prostu już nie mogę...
Mawier, nic do Ciebie nie mam, lubię z Tobą rozmawiać w shoucie, ale bez obrazy - wydaje mi się, że jesteś nieobiektywna i stronnicza. Były jakiś czas temu dwie sytuacje - jedna z REBELEM (którego z góry przepraszam za wciąganie w tę sprawę) dot. kłótni o The Garden, druga z bizkitem, kiedy użył w stosunku do Sawiaka obraźliwego sformułowania. Z obydwoma panami masz bardzo dobre kontakty i dziwnym trafem w obydwu przypadkach w żaden sposób nie zareagowałaś, chociaż byłaś wtedy obecna na forum... Dopiero, kiedy następnego dnia pojawiał się Zqyx, robił z tym porządek - sorry, ale mnie to daje dużo do myślenia.
Wczoraj Sawiak zareagował emocjonalnie (czasem tak bywa, że ludziom trudno jest nabrać dystansu do spraw, które od miesięcy wpływają negatywnie na nasze życie) ale w jego wypowiedzi nie było moim zdaniem NICZEGO, co zasługiwałoby na warna - dla mnie jest on tylko "osobistą wycieczką" z Twojej strony, a to już jest naprawdę nie fair :ph34r:
Mama, "mamuśka" i "matka" :D

"Wychowanie bez stresu jest iluzją, a jeśli nawet miewa miejsce, to owocuje cierpieniem - tyle że odroczonym w

Offline Brokenwings

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6861
Odp: Moderatorka mawier
« Odpowiedź #205 dnia: Marca 10, 2008, 12:59:03 pm »
Sawiak,jesli uważasz,ze regulamin jest niewłasciwy zawsze mozesz o tym napisac w Uw. do spraw forum. Po to został stworzony ten temat,aby zgłaszac w nim swoje uwagi,spostrzezenia,czy propozycje zmian.A warny ,czy bany "przyznawane " są za różne rzeczy-za powielanie tematów,za zbyt duze zdjecia,za pisanie na kilku kontach-nie tylko za obazanie innych.A za "próbe moderowania" juz wczesniej warna dostało  kilka osób.To nie był "pierwszy raz"

, powinnaś więc też karać KAŻDEGO za jakiekolwiek złamanie regulaminu. Wątpię, aby CI się chciało...

Masz racje,teraz mi sie nie chce.Ale skoro zachowałam sie nieodpowiedzialnie,zawsze moge to naprawic,jesli sie ode mnie tego wymaga.

Jesli wg. Ciebie powinno byc zróznicowanie na mniejsze i wieksze "grzeszki' napisz o tym.Moze Twoje zdanie podziela wiecej osób.I byc moze jest to do  załatwienia  :)

Jesli uwazasz,ze jestem osoba niekompetentną-jakis czas temu miały sie odbyc wybory moda.Była to doskonała okazja,by zgłosić kogos,kto wg. Ciebie lepiej by sie nadawał.Nikt nie chciał.Moze min. ze wzgledu na takie sytuacje
 A "ścinanie sie " tez ma dobre strony-zmusza nas do spojrzenia z drugiej strony ;)

Co do "sprawy REBELA" -nie wolno mi wypowiadac sie w sprawie kwestii poruszanych w dziale administracyjnym.Powiem tylko,ze dla mnie osobiście jest różnica miedzy zwrotem "gówniarz' a "jak gówniarz".Ale skoro kolejna osoba twierdzi,ze warn mu sie nalezał,moze znowu popełniłam  bład.Cóz,nikt nie jest idealny.Będe miec nauczke  ;)

. Z obydwoma panami masz bardzo dobre kontakty


To tak poza tematem  :D
Przepraszam,ale smiac mi sie chce tylko z jednej rzeczy.Obaj skonczyli na moderated.Chyba kontakty za mna źle sie koncza dla innych .

Offline Moonsun

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2445
  • Płeć: Kobieta
  • "pirate love is what I'm looking for" ;)))
Odp: Moderatorka mawier
« Odpowiedź #206 dnia: Marca 10, 2008, 01:32:04 pm »
Obaj skonczyli na moderated.
Owszem, obaj skończyli jako moderated, ale - o ile dobrze pamiętam - chyba nie "dzięki" Tobie ;)
Mama, "mamuśka" i "matka" :D

"Wychowanie bez stresu jest iluzją, a jeśli nawet miewa miejsce, to owocuje cierpieniem - tyle że odroczonym w

Offline Brokenwings

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6861
Odp: Moderatorka mawier
« Odpowiedź #207 dnia: Marca 10, 2008, 01:50:51 pm »
Wiesz,mnie chodziło o sam fakt a nie np.przyczyne   :D

Offline Moonsun

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2445
  • Płeć: Kobieta
  • "pirate love is what I'm looking for" ;)))
Odp: Moderatorka mawier
« Odpowiedź #208 dnia: Marca 10, 2008, 02:16:07 pm »
Mnie też nie chodziło o przyczynę, tylko o to, kto im dał po słoneczku :)
Mama, "mamuśka" i "matka" :D

"Wychowanie bez stresu jest iluzją, a jeśli nawet miewa miejsce, to owocuje cierpieniem - tyle że odroczonym w

Offline Wojo

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1963
  • Płeć: Kobieta
  • fade away
Odp: Moderatorka mawier
« Odpowiedź #209 dnia: Marca 10, 2008, 02:57:39 pm »
EJ bo zaraz się pokłucą jedne z moich ulubionych forumowiczek   ;)

Powiem tak: gdyby to ode mnie zależało to ja bym warna nie dał. Ale czy jest to powód, żeby mówić, że mawier jest osobą niekompetentną?! IMO sprawdza się w swojej roli znakomicie.

Przydałby się zqyxu bo on takie sprawy juz roztrzygał i ma doświadczenie.

Ślepy nie jestem, żeby nie widzieć że masz bardzo ciepłe kontakty z Robertem.

i żeby nie było ja lubie Was wszystkich; (mawier, niszczyciel, moonsun bizkit i całą resztę) :radocha: :sorcerer:
« Ostatnia zmiana: Marca 10, 2008, 03:04:04 pm wysłana przez Wojo »

 

Where's Mawier???

Zaczęty przez REBEL

Odpowiedzi: 27
Wyświetleń: 7946
Ostatnia wiadomość Października 04, 2008, 10:18:31 pm
wysłana przez Brokenwings