Autor Wątek: Jak długo czekaliście na Chinese Democracy?  (Przeczytany 19678 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34678
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3435
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Jak długo czekaliście na Chinese Democracy?
« dnia: Listopada 24, 2008, 03:05:47 pm »
0
W mediach trąbią o 15,17 latach czekania. Ale myślę,że mało kto czekał właśnie tyle,poświęcając Gunsom swój czas. Inna sprawa,że na forum są też osoby w wieku 15,czy 17 lat,więc wątpię,żeby czekały całe swoje życie.  Ile czekaliście "aktywnie",to jest słuchając piosenek Gunsów,interesując się tym,co się tam dzieje i.t.d ?

Na nowy album Gunsów - jeszcze oczywiście nie Chinese Democracy czekałem w latach 93-95,może 96.Odszedłem słuchając po kolei Led Zeppelin,Aerosmith,Nirvany i masy innych zespołów po drodze.W 1999 kupiłem sountrack,znalazłem Oh my god,szał wrócił. Potem znów cisza dłuuuga cisza. Nowy Snakepit ( drugi ), konsternacja, to nie to. Odżyło zainteresowanie Gunsami na chwilę. Potem rok 2004, ale nie wiem dokładnie od kiedy. W każdym razie od  tego czasu jestem wierny :D A wy, jak długo czekaliście ?:)
« Ostatnia zmiana: Lipca 11, 2018, 07:12:28 pm wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline paulucha92

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 219
  • Płeć: Kobieta
  • Hey you caught me in a coma...
  • Respect: 0
Odp: Jak długo czekaliście na Chinese Democracy?
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 24, 2008, 03:14:39 pm »
0
No ja jestem szesnastka więc czekam jakies półtora roku :) Mój brat jak się kiedys okazało też wielki fan Gunsów czekał kilka lat ale zaprzestał. Teraz dałam mu sznse ponownego powrotu do geniuszu ;) Jestem łaskawa  :D

Offline Jag

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 405
  • "Szczyty należą do wytrwałych, a upór czyni cuda"
  • Respect: 0
Odp: Jak długo czekaliście na Chinese Democracy?
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 24, 2008, 03:16:42 pm »
0
Ja zacząłem słuchać Guns N' Roses 6 lat temu, a na poważnie zespołem zacząłem się interesować może rok/2 po tym jak zacząłem słuchać, bodajże w 2004 r. ściągnołem sobie koncert ''Live Rock in Rio 2002r.'' od tego momentu zacząłem czekać, czytać różne plotki na ten temat, potem tzw.''faza minęła'' i zostali oczywiście starzy Gunsi, w 2005r. poznałem VR i znowu radocha  :D i tak głownie od 05r. do dzisiaj, w 2006 zarejestrowałem się na forum i się zaczęło :) a jeszcze chciałbym dodać, że 3,5 roku temu przyszli The Rolling Stones i wtedy zapomniałem na długo o Guns N' Roses, poprostu i tak dzisiaj najbardziej lubie Stonsow - jestem ich drugim fanem, ale zawsze wierny Gunsom !!! - zaraz po Stonsach :)
The Girl With Far Away Eyes...

Offline pompon

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1638
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +313
Odp: Jak długo czekaliście na Chinese Democracy?
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 24, 2008, 03:19:14 pm »
0
dzięki siostrze znałem Gunsów od początku ich istnienia, a w dobie raczkującej demokracji w Polsce zapoznałem się najpierw z UYI i balladami- o Chinese dowiedziałem się około 96 i od tamtej pory śledziłem poczynania Axla- nawet nie uwierzycie ile razy byłem w powstających nowych Empikach aby zapytać się czy już coś wiedzą- człowiek był głupi bez internetu :)

Offline Brokuła

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 916
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +6
Odp: Jak długo czekaliście na Chinese Democracy?
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 24, 2008, 03:28:29 pm »
0
Kurcze,  czekacie nawet po kilkanascie (!) lat na album. Wyobrażam sobie, jaka radocha była, gdy to wszystko w tym roku zaczęło się dziać i moment pierwszego odsłuchania, tak bardzo wyczekiwanej płyty. Zazdroszcze Wam tego momentu, a samego czekania już troche mniej ;P

Ja czekam na płytę GNR od 2006 roku. Wtedy też zacząłem ich słuchać i od tamtego momentu jestem ich ogromnym fanem i chyba na zawsze pozostane :)

Offline slasherr

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3776
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1063
Odp: Jak długo czekaliście na Chinese Democracy?
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 24, 2008, 03:28:39 pm »
+1
Chinese Democracy... co najmniej od 7 lat
od niedawna miałem internet, a onet podał, że data wydania to 1 lipca 2001 - pamiętam jak jako 10 latek  latałem po wszystkich sklepach muzycznych w mieście :P

Offline CzarnaWdowa

  • Pink Lady
  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 682
  • Płeć: Kobieta
  • I'm using my illusion!
  • Respect: 0
Odp: Jak długo czekaliście na Chinese Democracy?
« Odpowiedź #6 dnia: Listopada 24, 2008, 03:33:07 pm »
0
Hm, ciężko mi odpowiedzieć na to pytanie tak precyzyjnie jak Ty, Zqyx :D ale mogę powiedzieć, że czekam naprawdę parę ładnych lat, oczywiście z różnym natężeniem. Choć byłam wtedy szczeniakiem, to pamiętam jak razem ze starszą siostrą wypatrywałyśmy teledysków Gunsów na niemieckiej Vivie, nagrywałam sobie na kasety "Knockin'..." kiedy leciało w radiu, a siostra kupiła "the Spaghetti Incident?" na kasecie kiedy tylko wyszło. I obydwie czekałyśmy na nową płytę, bo "SI" nas mocno rozczarowało ("covery? chcemy nowych piosenek!"). Ale wiecie jak to było, brak internetu, jedyną prasą w jakiej mogłyśmy poczytać o Gunnersach było Bravo, więc ciężko było o jakiekolwiek informacje. GnR słuchałam nadal, jednak dużo rzadziej, bo miałam tylko to, co udało mi się nagrać na kasety. Koniec z puszczaniem ich klipów w tv, nie pisali już o nich w kolorowych gazetkach. Zachłysnęłam się innymi wykonawcami, inną muzyką. Aż moją uwagę zwróciła "Lista wszechczasów" Marka Niedźwieckiego. To przecież Ganzenroses (tak się nauczyłam wymawiać ich nazwę jako dzieciak :P), to "November Rain" ! I wszystko wróciło... Kupowałam "Teraz Rocka", ślęczałam przed komputerem i szukałam czegoś na ich temat. Ryczałam z radości, kiedy dowiedziałam się, że Velveci mają u nas zagrać, ale mogłam sobie tylko pomarzyć o tym, że tam będę, więc nie rozpaczałam tak bardzo, kiedy występ odwołali. W ogóle od tamtej "Listy...." zaczął się mój powrót do Gunsów, taki prawdziwy, nie okresowy. I tak już mi chyba zostanie  ;] A jaki z tego wniosek, ile w końcu czekałam na ChD? Długo. Może nie te 17 czy 15 lat, bo wtedy dla mnie były ważniejsze rzeczy, typu gdzie zgubiłam zieloną kredkę albo w co ubiorę swoją lalkę Barbie, więc wiecie ;) Ale wystarczająco długo, żeby z milion razy zwątpić w jej wydanie i kolejny milion ponownie uwierzyć.


Najbardziej Różowa z różowych.

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +249
    • Tomasz Krela
Odp: Jak długo czekaliście na Chinese Democracy?
« Odpowiedź #7 dnia: Listopada 24, 2008, 03:51:21 pm »
0
Hmmm jakoś ciut ponad 5lat czekania za mną... ;)

Offline Maro2

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3627
  • Płeć: Mężczyzna
  • WHYNO
  • Respect: +109
    • OLD CHOPPER
Odp: Jak długo czekaliście na Chinese Democracy?
« Odpowiedź #8 dnia: Listopada 24, 2008, 03:58:42 pm »
0
czekanie na Chinese Democracy zacząłem tuż po wydaniu Oh My God jakoś w 99 chyba. Wcześniej miałem przerwe od 95 roku. A zacząłem słuchac gunsów na początku lat 90 jak przywiozłem sobie pierwszą kasetę od kuzyna z Belgi.
OLD CHOPPER R.I.P. (2010-2018)
===---===WHYNO===---===

Offline lamf

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1612
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: 0
Odp: Jak długo czekaliście na Chinese Democracy?
« Odpowiedź #9 dnia: Listopada 24, 2008, 04:05:43 pm »
0
Cóż, słuchać zacząłem - tak, pamiętam dokładnie - w czasie Euro 2004. A, że już miałem to szczęście posiadać dostęp do sieci, to zaczęło się czytanie o zespole i o ChD. Pamiętam szok, który przeżyłem, kiedy po jakimś czasie oglądania klipów i koncertów starego składu dotarłem do występu na MTV VMA 2002. Ale potem zacząłem się przekonywać, w końcu czekać na ChD. Zatem jakieś 4, może niecałe 4, lata się z tego uzbierają.

Offline KuZik

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1408
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +4
Odp: Jak długo czekaliście na Chinese Democracy?
« Odpowiedź #10 dnia: Listopada 24, 2008, 04:07:26 pm »
0
kurde to chyba juz 5 lat, bo Gunsami zaczalem sie interesowac w I liceum... ale zlecialo :]

Offline Allenstein_gunner

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 625
  • Płeć: Mężczyzna
  • the best of ME :)
  • Respect: +1
Odp: Jak długo czekaliście na Chinese Democracy?
« Odpowiedź #11 dnia: Listopada 24, 2008, 04:14:32 pm »
0
No troszkę było czekania. GnR w starej odsłonie lubiłem jako dzieciak ( na zmianę z "królem popu"  :lol:) ale tak naprawdę to od RIR3. Byłem pamiętam z lekka zaskoczony zmianą w wyglądzie Axla przez te kilka lat  :D ale od 2001 zacząłem się bardziej interesować nGnR i czekać na ChD.

Kurcze,  czekacie nawet po kilkanascie (!) lat na album. Wyobrażam sobie, jaka radocha była, gdy to wszystko w tym roku zaczęło się dziać i moment pierwszego odsłuchania, tak bardzo wyczekiwanej płyty. Zazdroszcze Wam tego momentu, a samego czekania już troche mniej ;P

Radocha była, jest do dziś i na pewno długo będzie.  :sorcerer: Było na szczęście kilka momentów które uprzyjemniły czekanie, jak np. koncert w Wawie.  A to że kilka lub kilkanaście lat? Cóż .... fani GnR imo, posiadają dosyć dużą dawkę czegoś co podchodzi pod fanatyzm  :lol: Każdy super zespół chwali się, że ma świetną publiczność. Natomiast ciekawy czy fani lubiący inne zespoły, tak jak np. my lubimy GnR, czekaliby na płytę tyle czasu, nie wspomniając o skromnej liczbie koncertów i wiadomości o zespole  :D 8)
[size=3.75pt]Read it baby with the morning news, with a sweet hangover and the headlines too  8) [/size]
------------------------------------------------------

Offline CzarnaWdowa

  • Pink Lady
  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 682
  • Płeć: Kobieta
  • I'm using my illusion!
  • Respect: 0
Odp: Jak długo czekaliście na Chinese Democracy?
« Odpowiedź #12 dnia: Listopada 24, 2008, 04:17:04 pm »
0
GnR w starej odsłonie lubiłem jako dzieciak ( na zmianę z "królem popu"  :lol:)

Hahaha, Ty też? :D Swoją drogą MJ ma też ponoć wrócić z nową płytą...  :rolleyes:

Dobra, koniec OT


Najbardziej Różowa z różowych.

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Jak długo czekaliście na Chinese Democracy?
« Odpowiedź #13 dnia: Listopada 24, 2008, 04:48:33 pm »
0
Będzie tak od 2003 - 2004 roku mniej więcej... czyli krótko w porównaniu do wielu ludzi na forum :)

Offline Nope

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 7132
  • Płeć: Mężczyzna
  • we're all mad here
  • Respect: +32
Odp: Jak długo czekaliście na Chinese Democracy?
« Odpowiedź #14 dnia: Listopada 24, 2008, 04:50:23 pm »
0
no ja coś od 2001/2002, moze początek 2003...

 

Chinese Democracy(spoilery) - czyli, czego niektórzy wiedzieć nie chcą

Zaczęty przez Zqyx

Odpowiedzi: 172
Wyświetleń: 46513
Ostatnia wiadomość Listopada 20, 2008, 06:50:02 pm
wysłana przez Zqyx