Autor Wątek: Czego oczekujecie po kolejnej płycie?  (Przeczytany 28223 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Snajder

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 64
  • Respect: +1
Odp: Czego oczekujecie po kolejnej płycie?
« Odpowiedź #45 dnia: Stycznia 03, 2009, 12:09:05 pm »
0
>>Z wieloma muzykami... Niech ja pomysle...
Paulina Rubio, Fergie itp. Fakt światowa czołówka hard rocka...<<

Nie tylko z nimi, ale nawet samo to wystarczy, żeby zauważyć, że chłopak nie ma oporów przed próbowaniem nowych rzeczy (dla kasy, dla sportu, dla dupczenia... bez różnicy, grunt, że się dobrze bawi)

>>Tak Axl nie zagrał w tym czasie dwoch tras...<<

Dwie trasy w 15 lat... nie mam więcej pytań:)

>>Jak można po wydaniu AFD, UYI wydać znowu coś takiego samego.<<

Nikt nie chce tego samego. Świetnym przykładem jest tu nowa Metallica. Wydali nowy album, z nowym brzmieniem, nowymi pomysłami, nawiązujący tylko nieznacznie do starego materiału i co?? I skopali tyłki wszystkim, którzy już na nich postawili krzyżyk (ze mną włącznie).

>>A co do "setki muzyków na płycie" to oprócz Axla jest Dizzy i chociażby Stinson, który jest równie długo jeśli nie dłużej niż był Duff.<<

I co przez ten czas robili?? Duff nagrał AFD, Lies, UYI, SI... Dizzy jeszcze przynajmniej uczestniczył w nagraniu UYI, ale kim do diabła jest Stinson?? Kolesiem, który czekał od 1998 aż pan Rose łaskawie raczy ruszyć tyłek i mu powiedzieć co ma grać.

>>Może dzięki pierwszej płycie, ale przez drugą gdzie chcieli kopiować materiał z Contraband spadli na dno. Ta płyta nie dorównuje ChD do pięt. I to jest efekt próby "powtarzania się" na płytach.<<

Sorry Misiu puchaty, ale nie codzień nagrywa się dzieło życia. Nawet Black Sabbath ma słabsze albumy na koncie:).

Tu nie chodzi o to, czy ma być po staremu, czy po nowemu. Tu chodzi o to, że na płycie jest za dużo nowego w miejscach gdzie jest to zupełnie nie potrzebne.

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Czego oczekujecie po kolejnej płycie?
« Odpowiedź #46 dnia: Stycznia 03, 2009, 12:38:47 pm »
0
Sorki Snajder ,ale tak bez zastanowienia atakujesz Axla i nową ekipę.Tak się zachwycasz Velvet Revolver...to ja ci powiem dlaczego tak się dobrze sprzedawało Contraband-poprostu była reklamowana jako nowy materiał byłych muzyków legendarnego Guns N' Roses to świetna reklama,ludzie odrazu to łykneli,w końcu 2/3 składu i niezły teledysk do Slither, a płyty Axla brak,sam się podjarałem,i nie nazywaj tej popeliny dziełem ich życia bo to banał.Dlaczego Libertad okazało się klapą???Proste, ludzie drugi raz nie dali się zrobić w balona.Gdzie jest w tym momencie Velvet Revovler???
Jak chłopaki są tacy dobrzy to niech w końcu nagrają coś na miarę Apetit lub coś w koło(w co wątpie) tego skoro odeszli z Guns N ' Roses, chcąć grać taką muzę, a nie kręcą głupkowate teledyski ze spadającymi aniołkami lub gołębiami jak kto woli .....

Offline Nope

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 7132
  • Płeć: Mężczyzna
  • we're all mad here
  • Respect: +32
Odp: Czego oczekujecie po kolejnej płycie?
« Odpowiedź #47 dnia: Stycznia 03, 2009, 01:05:56 pm »
0
k***a koniec tego offtopa, kto jeszcze napisze nie na temat ma k***a bana z miejsca.
kłócicie sie jak głupie dzieci, ja p******e..

Offline Snajder

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 64
  • Respect: +1
Odp: Czego oczekujecie po kolejnej płycie?
« Odpowiedź #48 dnia: Stycznia 03, 2009, 01:49:42 pm »
0
Nie gorączkuj się tak złociutki. My się nie kłócimy tylko dyskutujemy to po primo. Secundo - cały czas rozmawiamy o oczekiwaniach względem nowej płyty, tyle, że chwilowo rozszerzyliśmy nieco temat, żeby omówić powody, dla których te oczekiwania są takie a nie inne, czyli offtopu też nie ma.

>>Sorki Snajder ,ale tak bez zastanowienia atakujesz Axla i nową ekipę.<<

Nie atakuję ich bez zastanowienia. Nigdzie nie napisałem, że płyta jest słaba, muzycy beznadziejni, ani, że Axl zapomniał jak się śpiewa. Moje zastrzeżenia są wyraźne:
1. Płyta jest przekombinowana. Axl dłubał przy niej cąłymi latami dodając coraz to nowe pomysły aż w końcu okazało się, że jest ich za dużo.
2. Skład wyraźnie wskazuje na to, że nie ma sensu mówić w tym przypadku o jakimkolwiek zespole, czy to GNR, czy jak by się tam jeszcze chcieli nazywać. Każdy numer jest w innym składzie nagrany, czyli jest to solowa płyta Axla, a nie GNR.
Przy tym wszystkim nie jestem zupełnie głuchy i słyszę co tam jest dobrego. Jednakże jeśli Axl pójdzie dlaej w tym kierunku to kolejna płyta ukaże się za jakieś 20 lat i znów będzie kipiała pomysłami na fragmenty, ale bez wizji całości.

>>Jak chłopaki są tacy dobrzy to niech w końcu nagrają coś na miarę Apetit lub coś w koło(w co wątpie) tego skoro odeszli z Guns N ' Roses, chcąć grać taką muzę, a nie kręcą głupkowate teledyski ze spadającymi aniołkami lub gołębiami jak kto woli<<

Chłopaki nagrali świetne, rock'n'rollowe Contraband. Libertad im nie wyszło i tyle. Następna płyta będzie lepsza:)
>>nie nazywaj tej popeliny dziełem ich życia<<

Dziełem ich życia było Apetite for destruction. Nigdy potem, ani jeszcze w Gunsach, ani solo nie wznieśli się ponad poziom tej płyty. Bywało dobrze, lub kiepsko, ale czegoś równie genialnego nie nagrali i pewnie już nigdy nie nagrają.


Offline SOSNA!

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1550
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +288
Odp: Czego oczekujecie po kolejnej płycie?
« Odpowiedź #49 dnia: Stycznia 03, 2009, 02:03:42 pm »
0
Oczekuje od nowej plyty tego zeby wyszla zanim zapomne o istnieniu ChD:P Pozniej pewnie w ogole mnie to nie bedzie robic, czy jest czy jej nie ma.
Zakladajac, ze sie pojawi to chcialbym wiecej starego brzmienia, rock n' roll'a, ktorego na ChD prawie nie ma, a przede wszystkim bym chcial, aby Axl, skoro juz nie potrafi wyciskac wyzszych dzwiekow nie eksponowal tej swojej nie zdolnosci. Chcialbym aby jego tez zaczelo meczyc sluchanie wlasnego wycia.. Tu mowa o tym zarzynaniu z m.in. Rhiad. Poza tym zycze Axl'owi zdrowia ciala, gardla i umyslu:P
Tak na marginesie to podpisuje sie pod wszystkim co napisal Snajder:)
...A Libertad to dobra plyta:)

Offline Snajder

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 64
  • Respect: +1
Odp: Czego oczekujecie po kolejnej płycie?
« Odpowiedź #50 dnia: Stycznia 03, 2009, 02:09:46 pm »
0
dobra dobra... spokojnie, bo wyjdzie na to, że tu robię rewolucję;)

Offline Zqyx

  • Newsman
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34747
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Czego oczekujecie po kolejnej płycie?
« Odpowiedź #51 dnia: Stycznia 03, 2009, 02:19:35 pm »
0
Ja mam swoje zastrzeżenia do CHD,z czasem pewnie ich będzie coraz więcej. Ale słuchałem tej płyty na tle paru innych tegorocznych "dzieł"... Próbował ktoś ? ;) Na pewno proporcje między balladami,a ostrymi kawałkami mogłyby być inne,na pewno też na płycie odbiło się długoletnie oczekiwanie i zmiany personalne. Zepsuli Madagascar...,ale generalnie dostałem to,na co czekałem.

Oczekuję tego,że nowa płyta wyjdzie szybko i pokaże,kto jest królem tej dżungli.
Oczekuję,że przywróci Gunsów na należny im tron. Oczekuję,że wstrząśnie nie tylko fanami,którzy zniosą wszystko ;) ,ale i całym
rockowym światem. Oczekuję,że powali na kolana ;) Oczekuję,że wyjdzie za mojego życia :P
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Snajder

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 64
  • Respect: +1
Odp: Czego oczekujecie po kolejnej płycie?
« Odpowiedź #52 dnia: Stycznia 03, 2009, 03:57:33 pm »
0
Nie tylko na tle innych wydawnictw, ale też samo w sobie CD jest fajną płytą Axla Rose'a:)

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Czego oczekujecie po kolejnej płycie?
« Odpowiedź #53 dnia: Stycznia 03, 2009, 10:10:22 pm »
0
Wszystkie płyty Gunsów ,są płytami Axla Rose'a 8)

Offline Gunman

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 223
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: Czego oczekujecie po kolejnej płycie?
« Odpowiedź #54 dnia: Stycznia 04, 2009, 10:02:58 am »
0
Ja sie nie zgadzam z najezdzaniem na VR bo to byla (jest) swietna kapela i wedlug mnie wydali dwie swietne plyty - w tym jedna lepsza.
I nie zgodze sie z najezdzaniem na Gn'R bo CHD jest krokiem na przod w historii zespolu co jest zwiazane z zasada obowiazujaca od poczatku, tak samo AFD a UYI dzieli krok milowy w pomyslach i brzmieniu i tak samo UYI a CHD. Wiec k...rwa nie mowcie mi ze to nie GNR bo tak wlasnie brzmi GNR na kolejnych plytach czy to ze Slashem czy bez niego. Dla tych co nie kojarza...
1. AFD - rock'and'roll cala para
2. Lies - rock'and'roll na pol pary i akustyczne, nastrojowe kawalki ktorych nie bylo na AFD i nikt nie narzekal
3. UYI - pianino, orkiestry, swietne ballady, rozbudowane utwory, rock'and'roll w nowym wydaniu (tego nie bylo k...wa wczesniej i nikt jakos nie plakal)
4. SI - covery wiec nie licze
5. CHD - tego tez nie bylo wczesniej i niech nikt nie placze!!! Tradycji stala sie zadosc.

Amen.

A zeby nie bylo OT to po kolejnej plycie oczekuje ze wyjdzie szybciej , bedzie o krok do przodu od CHD i bedzie rownie swietna. A w ktorym kierunku bedzie ten krok to zalezy nie od nas tylko Axla.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 04, 2009, 10:07:01 am wysłana przez Piotrek1982 »

Offline Snajder

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 64
  • Respect: +1
Odp: Czego oczekujecie po kolejnej płycie?
« Odpowiedź #55 dnia: Stycznia 04, 2009, 02:05:48 pm »
0
>>Wszystkie płyty Gunsów ,są płytami Axla Rose'a <<

Poprzednie płyty to wydawnictwa zespołu Guns N'Roses. Teraz wogóle o zespole nie może być mowy, skoro każdy utwór jest zagrany w innym składzie. To jest płyta Axla Rose'a i muzyków towarzyszących.

A jeśli robimy klasyfikację albumów to ja bym to opisał raczej tak:
1. AFD - Czas Apokalipsy. Pięciu wariatów - mają gitary i są niebezpieczni.
2. Lies - napalm został zrzucony - zaczynamy dobijanie rannych
3. UYI - Rekruci przechodzą na zawodostwo - Zamiast nalotów dywanowych wybierają uderzenia punktowe. Mniej efekciarskie, ale za to skuteczne.
4. SI - Pacyfikacja małej wioski - ot tak, żeby nie wypaść z wprawy.
5. ChD - Były dowódca oddziału zbiera po wielu latach przerwy nowych rekrutów i próbuje się znaleźć na nowoczesnym polu walki. Wychodzi chaos, są zabici i ranni. Niby zwycięstwo, ale pyrrusowe.

To już nawet nie chodzi o godzenie się ze Slashem. Ozzy wielokrotnie cały skład wymieniał i dobrze na tym wychodził. Kasparek, Schuldiner, Shelley, Dio, Mustaine, czy Iommi też nagrywali i koncertowali w najróżniejszych składach. W Deep Purple nie ma już nikogo z pierwszego składu.
Nie przeszkadza to im wydawać fajnych płyt. Trafiały się też i gnioty. Wszystko zależy od tego czy ekipa jest zgrana. Na CD nie jest. Wyraźnie słychać, że nie ma tam pomysłu na całość. Jest chaotycznie, brak myśli przewodniej.
Jest też potencjał. Fajne riffy, kilka dobrych melodii... Jeśli Axl pójdzie po rozum do głowy, skompletuje jeden, spójny skład to jest spora szansa na to, że dostaniemy w końcu prawdziwy album Guns N'Roses. Może być industrialny, dyskotekowy, symfoniczny, jeśli taka będzie wola Niebios niech będzie i soundtrack do Bollywoodkiej superprodukcji, nie będę się upierał przy rock'n'rollu. Tylko niech tam będzie jako taki porządek.

Offline get_in_the_ring

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1514
  • Płeć: Mężczyzna
  • jestem hardkorem
  • Respect: +22
Odp: Czego oczekujecie po kolejnej płycie?
« Odpowiedź #56 dnia: Stycznia 04, 2009, 03:07:33 pm »
0
Ja po następnej płycie oczekuje, że wyjdzie.  :lol: Ale boje się, że może nie dorównać ChD...


Nie mam certyfikatu! :o

Slash skończył sie na Kill 'em All.
 

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Czego oczekujecie po kolejnej płycie?
« Odpowiedź #57 dnia: Stycznia 04, 2009, 04:08:01 pm »
0
Snajder-skład jest:Axl Rose,Tommy Stinson,Dizzy Reed,Richard Fortus,Robin Finck,Ron Thal,Chris Pitman,Frank Ferrer,są też ci którzy uczestniczyli przy nagrywaniu CD Buckethead,Mantia.Naprawdę nie wiem o jaki ci chaos chodzi...płyta jest spójna a że nie trafia w twój gust to co innego.Brzmienie gitar jest charakterystyczne na Chinese,są trudne technicznie ale nie chaotyczne.Thal,Buckethead wycinają równo.Powiedz mi w której piosence masz ten swój chaos???W Chinese?Better?Twat?Sorry?Street Of Dreams?Gdzie?If The World jest nietypowe ale bardzo dobre. Jeszcze jedno mnie zastanawia piszesz że w Deep Purple niema już nikogo z orgyinalnego składu,a jednak nadal nazywasz to czym jest ten zespół Deep Purple.Tam ci to nie przeszkadza?
Odpowiedz mi dlaczego nadal nazywwasz ich Deep Purple?
Podczas gdy w Gunsach jest Axl i Dizzy a mimo wszystko to dla ciebie album solowy?

Offline eXtreme

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1917
  • Płeć: Mężczyzna
  • sick love never dies!
  • Respect: +218
Odp: Czego oczekujecie po kolejnej płycie?
« Odpowiedź #58 dnia: Stycznia 04, 2009, 04:13:49 pm »
0
Przychylam się do Twojej wypowiedzi i pytania Artur78 :D Zaraz zapewne doczekamy się ciekawej odpowiedzi, że to co innego i inne tego typu pierdoły...Dla mnie Gn'R jest takie samo jak wymienił przedmówca wyżej. Poza tym mi się wydaje, że na kolejnej płycie też usłyszymy jeszcze Briana i Kubła także jest grono ludzi, którzy będą nie na jednym albumie...nie ma ciągłej rotacji także nie wiem skąd problem o zmienianiu muzyków co 5 min :o

SSolid

  • Gość
Odp: Czego oczekujecie po kolejnej płycie?
« Odpowiedź #59 dnia: Stycznia 04, 2009, 04:22:15 pm »
0
O tym czy to co robi teraz rose to dalej gn'r macie osobny temat wiec kolejne posty o tym leca razem z wami :)

 

Chinese Democracy(spoilery) - czyli, czego niektórzy wiedzieć nie chcą

Zaczęty przez Zqyx

Odpowiedzi: 172
Wyświetleń: 48872
Ostatnia wiadomość Listopada 20, 2008, 06:50:02 pm
wysłana przez Zqyx