Autor Wątek: Setlisty  (Przeczytany 35503 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Connor

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 677
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +38
Setlisty
« Odpowiedź #15 dnia: Stycznia 20, 2010, 06:58:05 pm »
0
Jeżeli chodzi o Live and Let Die z chęcią zamiast tej piosenki chciałbym usłyszeć Don't Damn Me  ;]
Reszta coverów jak dla mnie może zostać.Bez Knocking on Heavens Door nie wyobrażam sobie koncertu tak więc jest dobrze i występ w Saskatoon jest tego dobrym przykładem.

Offline get_in_the_ring

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1514
  • Płeć: Mężczyzna
  • jestem hardkorem
  • Respect: +22
Setlisty
« Odpowiedź #16 dnia: Stycznia 20, 2010, 07:03:53 pm »
0
dobry set, ale jak można nie grać najlepszego kawałka na ChD - TWAT?


Nie mam certyfikatu! :o

Slash skończył sie na Kill 'em All.
 

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
Odp: Setlisty
« Odpowiedź #17 dnia: Stycznia 20, 2010, 07:28:56 pm »
0
....i dziwi mnie niesamowicie, że taki wielki fan jak Ty, nie chce więcej Gunsów w Gunsach... :???: 8)

to jakiś paradoks po prostu  :???: ;)

co do LALD sie zgodze, nigdy nie bylem fanem tej piosenki i mogliby jej nie grac

ale KOHD byc musi, to jest grane wlasnie dla fanow zeby mogli pospiewac z Axlem - czy wyobrazasz sobie inny kawalek przeznaczony
do tego celu?


z tych trzech coverow zostawiłabym jedynie KOHD  :)  tak jak piszesz, ten utwór zawsze świetnie sprawdzał się na koncertach, więc nie powinni z niego rezygnować.... :sorcerer:

LALD - ktory bardzo lubię - powinien jednak zostać zastąpiony czymś świeżym, bo ileż można...

a WLR to - jak zresztą słusznie zauważacie - świetny numer, ale Gunsi mają w swojej dyskografii mnóstwo kawałków, które biją go na głowę i są ich autorstwa, więc jak dla mnie zagranie WLR jeden czy dwa razy w zupełności wystarczy...po co trzymac się kurczowo coverów, skoro ma się do zaoferowania publiczności mnóstwo SWOICH świetnych utworów

w ogóle Axl ma jakieś chorobliwe potrzeby upychania w setlistę nie swoich piosenek...po co komu było np. granie My Generation The Who??? Gunsi są na tym etapie, że nie powinni się wspierac klasykami gatunku :D

WLR ma stałe miejsce a TWAT nie ??? helloooooooo :rolleyes: 8)

Offline DrDrei

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8527
  • one more step to go
  • Respect: +8
Odp: Setlisty
« Odpowiedź #18 dnia: Stycznia 20, 2010, 07:47:01 pm »
0
w ogóle Axl ma jakieś chorobliwe potrzeby upychania w setlistę nie swoich piosenek...po co komu było np. granie My Generation The Who??? Gunsi są na tym etapie, że nie powinni się wspierac klasykami gatunku :D

a widzialas kto wykonywal My Generation na koncercie GNR? widzialas gdzies Axla podczas tego numeru?

kazdy muzyk oprocz Chrisa Pitmana, dostaje swoje pare minut na zaprezentowanie czegos swojego, gitarzysci graja instrumentalne utwory,
Dizzy tez, nawet Frank gral krotkie solo na bebnach (ale taraz jak widac ten pomysl zostal zarzucony) a Tommy - solowka na basie bylaby zbyt nudna
wiec zdecydowal sie grac wlasnie My Generation - zreszta na jutubie jest inna wersja tego, wiec mozna przypuszczac ze lubi grac ten kawalek
pewnie ze Tommy moglby zagrac cos swojego np z repertuaru The Replacements, ale widocznie nie chcial. Tommy jest w zespole od 1998,
ma w nim duzo do powiedzenia, a nigdy nie mial swoich 5min na scenie, jak to basista stoi raczej w cieniu... teraz taka szanse dostal i wybral
to co wybral
w kazdym razie mimo ze wydaje sie ze Tommy stoi w cieniu to w rzeczywistosci od dawna wspoldecyduje z Axlem
o setlistach na koncertach (slychac to doskonale na bootlegu z Tokio 2009), nazwany zostal zreszta kiedys Generalem, na pewno nieprzypadkowo

wiec jesli pomyslem Axla bylo to zeby Tommy zagral jakis numer "solowo" na koncercie, to na pewno wybor piosenki My Generation juz nie
bo Tommy ma wlasne zdanie i jest juz tak dlugo w GNR ze Axl sie z nim na pewno liczy, wiec konkludujac w tym przypadku

to nie Axl ma jakieś chorobliwe potrzeby upychania w setlistę nie swoich piosenek
« Ostatnia zmiana: Stycznia 20, 2010, 07:48:33 pm wysłana przez DrDrei »
[size=3.75pt]GUNS AND ROSES[/size]

[size=3.75pt]la banda mas peligrosa del planeta[/size]


 www.czlowiekorkiestra.blog.onet.pl

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
Odp: Setlisty
« Odpowiedź #19 dnia: Stycznia 20, 2010, 08:04:24 pm »
0
ufff...przyznam otwarcie, ze nie oglądam wszystkich filmikow na You Tube, bo sa w większości okropnej jakości...(te z Winnipeg to na przykład zlepek szumów jak dla mnie) a o proshoty trudno, więc nie wiedziałam, że to Stinson zagrał ten numer...kamień z serca... 8)

a Axl'a będę się czepiać za WLR, jeśli utwór ten będzie się pojawiać na kolejnych koncertach...(moja argumentacja w kilku postach na poprzednich stronach)  8)

TWAT musi być!!!  tam jest najlepsze solo na Chińszczyźnie... :ph34r:

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Setlisty
« Odpowiedź #20 dnia: Stycznia 20, 2010, 08:07:11 pm »
0
TWAT za WLR - podpisuję się pod rose ;)
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline DrDrei

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8527
  • one more step to go
  • Respect: +8
Odp: Setlisty
« Odpowiedź #21 dnia: Stycznia 20, 2010, 08:09:03 pm »
0
ufff...przyznam otwarcie, ze nie oglądam wszystkich filmikow na You Tube, bo sa w większości okropnej jakości...(te z Winnipeg to na przykład zlepek szumów jak dla mnie) a o proshoty trudno, więc nie wiedziałam, że to Stinson zagrał ten numer...kamień z serca... 8)


My Generation - bylo grane regularnie w Azji, wiec argument ze tego nie widzialas ze wzgledu na slaba jakosc filmikow z Winnipeg jest zupelnie nie trafiony

wystarczy wpisac na jutubie Guns N Roses My Generation i od razu wyskakuje filmik z Tokio

nie ma wizji, ale i tak bedziesz wiedziec ze to nie Axl spiewa

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=a1PlXI-C6gU" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=a1PlXI-C6gU</a>
[size=3.75pt]GUNS AND ROSES[/size]

[size=3.75pt]la banda mas peligrosa del planeta[/size]


 www.czlowiekorkiestra.blog.onet.pl

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12031
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2197
    • As Koncertowy
Odp: Setlisty
« Odpowiedź #22 dnia: Stycznia 20, 2010, 08:13:10 pm »
0
LALD to i ja bym się chętnie pozbył z setlisty. Na trasie 2006-2007 byłem też przeciwny graniu KOHD bo wersja z tamtych lat była jakaś taka bez jaj, ale teraz muszą to grać i już. WLR to strasznie energetyczny numer więc musi zostać, takich nigdy za wiele.
Co do TWAT się zgadzam powinni grać częściej, tak jak i Prostitute.
Utworów z Iluzji nie grają i trzeba uszanować decyzję Axla, chociaż nie wierzę, że zespół na niego nie naciska (Ron mówił kiedyś, że chętnie by zagrał Locomotive live). Mogliby coś pokombinować z aranżacjami albo wprowadzić jakieś intra typu "Only Women Bleed" albo "Voodoo Child".

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
Odp: Setlisty
« Odpowiedź #23 dnia: Stycznia 20, 2010, 08:19:31 pm »
0
DrDrei - nie widziałam, bo nie szukałam...nie odsłuchuje po kolei każdego utworu na YouTube, bo nie mam na to czasu....a argument o słabej jakości filmików jest jak najbardziej zasadny, gdyż przytoczone Winnipeg, nie odnosiło się do faktu niezapoznania się z tym konkretnym coverem, ale moim ogólnym stosunkiem do większości materiału, jaki jest nam udostępniany....

mogłam zatem nie odsłuchać MG i już
mam nadzieję, że nie idzie się za to do więzienia??? :sorcerer:
dodam jeszcze, że cieszy mnie fakt,iż nie jest to kolejny potencjalny cover do umiejscowienia na setliście, bo ja mówię STOP coverom 8)

Offline Grzon

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3787
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +970
Odp: Setlisty
« Odpowiedź #24 dnia: Stycznia 20, 2010, 08:23:43 pm »
0
wg. mnie lepszym pomysłem byłoby eksplodowanie np Rocket Queen, rozjechanie tego kawałka na 10 minut ze wspaniałym jammingiem, tak samo z innymi, improwizacja na numerze, zamiast tych kilku band jamów i solówek. Axl mógłby też przecież odpocząć, a my byśmy mieli wytrzepane w kosmos wersje :) Jak za starych czasów, gdy knocking trwał 15 minut :P No ale solo Ashby obowiązkowo musi zostać.

tak z serii marzenia grzona nie do spełnienia :P

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Setlisty
« Odpowiedź #25 dnia: Stycznia 20, 2010, 08:28:30 pm »
0
Ale wkurza mnie, że Ashba zawsze gra przed SCOM :P
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline KuZik

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1408
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +4
Odp: Setlisty
« Odpowiedź #26 dnia: Stycznia 20, 2010, 11:14:17 pm »
0
To tak jak kiedys bylo Sail away sweet sister... ktore bylo zajebiaszcze.

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12031
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2197
    • As Koncertowy
Odp: Setlisty
« Odpowiedź #27 dnia: Lutego 05, 2010, 11:50:13 am »
0

Offline davidGNR

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 66
  • Płeć: Mężczyzna
  • You know where you are?
  • Respect: 0
Odp: Setlisty
« Odpowiedź #28 dnia: Lutego 05, 2010, 05:58:34 pm »
0
Podsumowanie dotychczasowej trasy:

http://rapidshare.com/files/346197626/Chinese_Democracy_World_Tour_2009-2010.xls


Brakuje wielu wspaniałych utworów. Zobaczcie jak mało utworów z Iluzji. Szkoda też że nie grają mojego ulubionego  "Think About You" ale chyba wiem dlaczego  :/ No ale cóż taki koncert to niezapomniane przeżycie i obojętnie co grają jest zabawa  :D
Welcome to the Jungle!!!