199022 Styczeń 1990 - Slash i Duff pojawili się na American Music Awards. Kiedy zostali zaproszeni na 1990 American Music Awards, nikt nie typował ich na zdobywców dwóch trofeów. Slash został wysłany by je odebrać. Pijany Slash odebrał nagrody dla Guns N' Roses, mówiąć: 'chcemy kurwa podziękować naszemu managerowi Alanowi Nivenowi, za kurwa dostanie się tu... oops!'

Kwiecień 1990 - Dizzy Reed dołącza do zespołu. Gra na keyboardzie, nie żeby kompensować, ale żeby rozwijać i nadać zespołowi nowe, 'mocniejsze' brzmienie.

7 Kwiecień 1990 - Gn'R pojawiają się na 'Farm Aid' w Indianapolis. To jest czwarty 'Farm Aid'. Gn'R zagrali parę piosenek, ale na czwartym koncercie charytatywnym 'Farm Aid'po raz pierwszy wykonali 'Civil War'. Zagrali także cover 'Down On The Farm' Brytyjskiej pankowej grupy UK Subs.

28 Kwiecień 1990 - Axl poślubia Erin Everly w Las Vegas. Małżeństwo przetrwało mniej niż rok, zanim Axl wniósł do sądu pozew rozwodowy. Powiedział zdumianemu sędziemu, że chiałby anulowac małżeństwo, ponieważ Erin nie była przygotowana do 'spełnienia obietnicy powiększenia rodziny i bycia zaangażowaną w dobrze uregulowaną sytuację małżeńską'.

Czerwiec 26, 1990 - Cover Boba Dylana i piosenka z Use Your Illusion II - Knockin' On Heavens Door pojawia się na ścieżce dźwiękowej do filmu z Tomem Cruisem - 'Days Of Thunder'.

Lipiec 24, 1990 - Piosenka z płyty Use Your Illusion II - Civil War staje się darem od Guns N' Roses na cele dobroczynne - album 'Nobody's Child: Romanian Angel Appeal'.

Lipiec - Sierpień 1990 - Lato 1990 roku staje się końcem kariry Stevena w Guns N' Roses, od kiedy zespół zawarł z nim umowę, która mówiła że jeśli nie przestanie brać narkotyków to wyleci z zespołu. Kiedy to nie wydawało się pomóc, został zwolniony.Stevena zastąpił perkusista The Cult Matt Sorum.

Reszta 1990 - Slash gości na albumie Michaela Jacksona, Lenny Kravitza i Alice Coopera. Slash i Duff pojawiają się na albumie Iggy Popa Brick By Brick'.

Komentarze

Brak komentarzy
Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Warning: Unknown: Session callback expects true/false return value in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Session callback expects true/false return value in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (user). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0