Slash w PolsceKiedy: 13 lutego 2013
Miejsce: Spodek, Hala Widowiskowo-Sportowa, Aleja Wojciecha Korfantego 35, Katowice
Jak dojechać?: Mapka
Wejście: Wszyscy wchodzą na teren Spodka głównym wejściem. Następnie, po okazaniu biletów, będą oni kierowani przez personel na odpowiednie sektory w hali.

Ceny biletów: Loża  - 380, Sektory H, J – 270zł, Sektory czerwone – 180zł, Sektory niebieskie – 150zł, Płyta – 170zł
Sprzedaż biletów: Od 28 listopada do nabycia na stronach: www.metalopolis.pl , www.ticketpro.pl , www.eventim.pl , www.ebilet.pl , www.ticketportal.pl , www.biletin.pl, sklepach Media-Markt oraz Saturn, a także w salonach prasowych Empik.

Plan widowni: Mapka
Otwarcie bram: 18:30

Support: Anti Tank Nun
Początek koncertu:
20:00 - Anti Tank Nun
21:00 - Slash ft. Myles Kennedy & The Conspirators

Zakazy i ograniczenia:
Nie wolno wnosić:
- profesjonalnych aparatów fotograficznych oraz kamer
- szklanych butelek i puszek

Ponadto nie wolno będzie:
- podnosić innych osób na ramionach
- przenosić osób tzw. falą (nad głowami innych uczestników)
- tańczyć tzw. "pogo"

Ubiór jest kwestią indywidualną, a organizatorzy nie zakazują nosić np. pasów z ćwiekami, ale apeluję o zdrowy rozsądek, bo na płycie będzie naprawdę ciasno!

Parkingi: Parkingi na terenie MOSiRu w Katowicach są obecnie remontowane, toteż ilość miejsc parkingowych jest mocno ograniczona. Będzie jednak wydzielona pokaźna przestrzeń parkingowa przy ulicy Olimpijskiej.
Dodatkowe informacje: Nieplanowane jest wstrzymanie ruchu na jakiejkolwiek z ulic wokół Spodka. Będą natomiast zmobilizowane dodatkowe oddziały policji, aby zapewnić bezpieczeństwo uczestnikom koncertu, zarówno przed, jak i po nim.

Flaga dla Slasha:
<a href="http://www.dailymotion.com/video/xvjux2_zrobmy-flagy-dla-konspiratorow_music" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.dailymotion.com/video/xvjux2_zrobmy-flagy-dla-konspiratorow_music</a>

Cytuj
13 lutego 2013 roku po raz pierwszy odwiedzi nasz kraj Slash, jeden z najbardziej charakterystycznych gitarzystów na świecie. Artysta podczas koncertu w katowickim Spodku będzie promował swoje najnowsze dzieło, "Apocalyptic Love". Towarzyszyć mu będą Myles Kennedy & The Conspirators. Razem z forumowiczami NighTrain Station i fanami Slasha mamy zamiar zorganizować polską flagę i rozłożyć ją podczas koncertu (utwór: 05. Back From Cali).


Jak wszystkim zapewne wiadomo, akcja zakończyła się sukcesem - w 33 dni zebraliśmy 1700zł, a sama flaga (3.7x14m) jest już gotowa i czeka na koncert! Prezentuje się ona następująco:

A co po koncercie?
Po koncercie fani są zaproszeni na zlot, który odbywa się w lokalu "Katofonia" na ulicy Mariackiej 18a. Więcej informacji

Przedstawienie artysty (informacja prasowa):

Jedna z najbardziej wyrazistych postaci rock'n'rollowej sceny, fenomenalny gitarzysta i świetny kompozytor, już w lutym po raz pierwszy w Polsce wystąpi SLASH! Artysta pojawi się na jedynym koncercie w naszym kraju w ramach trasy promującej jego najnowszy album, "Apocalyptic Love", a towarzyszyć mu będzie Myles Kennedy z The Conspirators!

Slash to ikona sceny muzycznej i jeden z najwybitniejszych rockowych gitarzystów wszech czasów. Jego utwory, styl gry na gitarze i występy w takich zespołach jak Guns N' Roses, Slash's Snakepit, Velvet Revolver &nbsp;a także solowa działalność inspirowały i dostarczały rozrywki milionom ludzi na całym świecie. Magazyn "Time" umieścił go na pozycji #2 na swojej liście 10 Najlepszych Gitarzystów &nbsp;Gitary Elektrycznej Wszech Czasów, a jego riff do utworu "Sweet Child o'Mine" uplasował się na pierwszej pozycji w kategorii 100 Najlepszych Riffów wg magazynu "Total Guitar", natomiast Gibson dwie ze swoich gitar sygnował jego imieniem. W 2007 r. gwiazda Slasha została umieszczona tuż obok gwiazd Jimmy'ego Page'a i Jimi Hendrixa na Hollywood Walk of Fame. Z samym tylko Guns N' Roses Slash sprzedał ponad 100 mln płyt na całym świecie. Artysta brał także udział w projektach takim muzyków jak np. Michael Jackson, Ray Charles czy Stevie Wonder.

W 2010 roku Slash zadebiutował &nbsp;solowym albumem zatytułowanym "Slash". Na tym krążku pojawiło się grono znakomitych gości, wśród których m.in. znaleźli się: Myles Kennedy z Alter Bridge, Chris Cornell, Fergie, Dave Grohl, Lemmy Kilmister, Duff McKagan, Ozzy Osbourne i Iggy Pop. Za produkcję albumu odpowiedzialny był &nbsp;Eric Valentine, a jako część zespołu Slasha udział w sesji wzięli: basista Chris Chaney (Jane's Addiction) oraz perkusista Josh Freese (A Perfect Circle, Nine Inch Nails). Płyta odniosła niesamowity sukces i wkrótce po premierze Slash wraz z Mylesem Kennedym wyruszył na światową trase koncertową, a towarzyszyli im jeszcze: gitarzysta Bobby Schneck, basista Todd Kerns oraz perkusista Brent Fitz.

Prace nad nowym krążkiem Slash rozpoczął w czerwcu 2011 roku, a wspomagali go sprawdzeni już w boju towarzysze: Myles Kennedy oraz znakomita sekcja rytmiczna Brent Fitz i Todd Kerns ukryta pod nazwą The Conspirators. "Apocalyptic Love" to dzieło powstałe wyłącznie siłami gitarzysty i towarzyszących mu na koncertach muzyków. "Dzięki temu płyta jest bardziej spójna i ma większą dynamikę. Jedynka była pisana przeze mnie pod kątem gości, których zaprosiłem" - tłumaczył Slash. Już pierwszy singel "You're A Lie", który szturmem zdobył amerykańskie stacje radiowe dowodzi, że Slash jest w rewelacyjnej formie i nie potrzebuje wsparcia gwiazd, aby napisać doskonałe piosenki. Slash robi ze swoimi przyjaciółmi to, na czym zna się najlepiej - gra soczystego, melodyjnego rocka, pozbawionego lukru, naładowanego porażającą energią i uwodzącymi słuchacza melodiami oraz znakomitymi riffami i gitarowymi solówkami. Produkcją krążka ponownie zajął się Eric Valentine. Finalnie na płycie znalazło się 13 kompozycji, &nbsp;a cały album premierę miał w maju tego roku.

Komentarze

Marecki
2013-02-10 19:26:35
Czy wiadomo coś w sprawie szatni /depozytu?
mary
2013-02-10 21:59:23
właśnie, co z kurtkami?
mary
2013-02-10 22:00:24
właśnie, co z kurtkami?
Kamcia25
2013-02-10 22:38:10
podobno szatnia za 2 zł za jedną osobę. ;3
Kamcia25
2013-02-10 22:39:30
podobno szatnia za 2 zł za jedną osobę. ;3
Aby dodać komentarz musisz się zalogować