Rybnik 2012
Najważniejsze informacje dotyczące koncertu Guns N' Roses 11 lipca 2012 roku w Rybniku
(ostatnia aktualizacja informacji: 5 lipca 2012; 23:43)


Kiedy: 11 lipca 2012 roku
Gdzie: Stadion Miejski w Rybniku (ul. Gliwicka 72)
Wejście na Stadion: Posiadacze biletów na płytę boiska na stadion powinni wchodzić od strony ulicy Żużlowej. W przypadku osób, które zakupiły wejściówki na miejsca siedzące, należy wchodzić na teren obiektu tymi samymi wejściami, które obowiązują w trakcie wydarzeń sportowych.

Ceny biletów: 99,199 i 250 złotych (murawa boiska - "Golden Circle"), 270 złotych (trybuny), 690 złotych (VIP).
Sprzedaż biletów: od 10 lutego poprzez stronę www.imprezyprestige.com, w salonach Empik, sklepach Media Markt oraz Saturn.

Plan sytuacyjny (mapka stadionu): Mapa (kliknij)
Otwarcie bram stadionu: 17:00

Supporty: 17:40 - Bloo, Symetria i Złe Psy (tym ostatnim towarzyszyć będzie Tomasz Karolak)
Przewidywany początek koncertu: 21:00

Zachęcamy każdą Fankę oraz każdego Fana Gunsów, aby wybierając się na koncert zespołu Guns N’ Roses wziął ze sobą róże w kolorze białym oraz czerwonym. Symboliki kolorystki oraz gatunku kwiatów fanom zespołu nie trzeba tłumaczyć :).

Zgodnie z wytycznymi, przekazanymi ze strony zespołu menadżerów Guns N’ Roses, na koncert nie wolno będzie wnosić:

- aparatów fotograficznych i kamer (nie będzie również możliwości oddania sprzętu w depozyt!)
- butelek i puszek (na terenie stadionu będzie możliwość kupienia napojów)
- łańcuchów i większych łańcuszków (np. przy kluczach czy brelokach)
- ponadto nie wolno będzie:
- podnosić innych osób na ramionach
- przenosić osób tzw. falą (nad głowami innych uczestników)
- tańczyć tzw. "pogo"

Parkingi:
A - przy Obwiedni Północnej (około 3300 miejsc)  
B - dla autobusów, po drugiej stronie ul. Gliwickiej na łączniku z ul. Wielopolską
C - parking rezerwowy na Błoniach (bez zapewnionej komunikacji miejskiej)
D - przy ul. Rudzkiej (około 700 miejsc)
VIP - obok kąpieliska "Ruda"
- dostępny również będzie parking dla rowerów.

Na parkingach ustawione zostaną przenośne toalety. Parkingi będą oświetlone i z wyznaczonymi miejscami do parkowania.

W dniu koncertu, 11 lipca, ul. Gliwicka zostanie zamknięta dla ruchu samochodowego (godzinę określi Policja) za wyjątkiem autobusów komunikacji miejskiej.

Przygotowane objazdy oraz utrudnienia w ruchu: Informacje (kliknij)

Komunikacja miejska/autobusowa
: Dla posiadaczy biletu na koncert Guns N'Roses, komunikacja miejska, w dniu 11 lipca funkcjonuje bezpłatnie.
Dodatkowe kursy autobusowe uruchomione zostaną 20 minut po zakończeniu koncertu. Więcej informacji Tutaj

Atrakcje przygotowane przez fanów: http://rybnik.gunsnroses.com.pl/ http://polakpotrafi.pl/projekt/flaga-na-koncert/ oraz http://nightrainstation.cupsell.pl/

Organizatorzy: Urząd Miasta Rybnik, Prestige MJM oraz Radio Złote Przeboje
Najświeższe informacje znajdziecie na: www.gunsnroses.com.pl oraz www.facebook.com/nightrain.station.poland
Wydarzenie w serwisie facebook: http://www.facebook.com/events/169589396484374/

Gdy pojawią się kolejne informacje na pewno je przekażemy jako jedni z pierwszych o ile nie pierwsi!

Nie zapomnij! Zabierz róże na koncert Guns N' Roses w Rybniku!


Do wielkiego wydarzenia muzycznego jakim będzie koncert Guns N’ Roses w Rybniku pozostało już tylko kilka dni.
Wzorem poprzedniego koncertu jaki miał miejsce w Warszawie 15 czerwca 2006 roku pragniemy zachęcić Was do wzięcia udziału w inicjatywie przygotowanej przez NighTrain Station.

Szczegóły akcji - czyli jak przygotować się do niej oraz po co ją przeprowadzamy!
Gdy rozpocznie się koncert wszystkie róże do góry! I tak przynajmniej przez 2 utwory (o ile się to uda:). Osoby które będą blisko sceny wiedzą co trzeba zrobić ;) - usłać scenę różami!
Róże nie mają tylko i wyłącznie zrobić "WOW" na zespole...mają sprawić, że idąc, jadąc, czekając na koncert będzie się czuło jedność z innymi osobami...wyjątkowość tego dnia...atmosferę święta dla wszystkich wybierających się na koncert!


Róże, które podczas pierwszych dźwięków warszawskiego koncertu usłały scenę zespołu, stały się znakiem rozpoznawczym polskich fanów Guns N’ Roses. W wywiadach udzielanych przez muzyków, obraz ten jest nadal żywy, jako wspomnienie koncertu oraz wyjątkowości polskich fanów.

W związku z tym zachęcamy wszystkich Was, abyście wybierając się tego wieczoru na rybnicki koncert, wzięli ze sobą białe oraz czerwone róże tworząc tym samym wspaniałą atmosferę na Stadionie Miejskim w Rybniku.
Sprawmy wspólnie, aby ten wieczór stał się wyjątkowy!Historia Guns N’ Roses w Polsce

Na samym wstępie należy cofnąć się do 15 czerwca 2006 roku. Wtedy to odbył się pierwszy pierwszy i jak do tej pory jedyny koncert zespołu w Polsce. Więcej o tamtym koncercie możecie przeczytać na łamach naszego Forum.

Jesienią 2009 roku po wydaniu długo wyczekiwanego albumu Chinese Democracy, powstała inicjatywa zorganizowania kolejnego koncertu zespołu w Polsce w ramach trasy koncertowej promującej nowe wydawnictwo. Namacalnym efektem tychże działań było wystosowanie petycji (www.petycja.gunsnroses.com.pl) do agencji koncertowej Live Nation Polska, która jako Odyssey Concerts w 2006 roku zorganizowała koncert zespołu na Stadionie Legii w Warszawie. Petycja wraz ze zebranymi podpisami poparcia tej inicjatywy została przekazana Live Nation Polska. Przez ostatnie dwa lata petycja każdego miesiąca zyskiwała nowe głosy poparcia. Na chwilę obecną inicjatywę NighTrain Station popiera ponad 2 000 fanów zespołu. O tej jak i o innych inicjatywach podejmowanych przez nas na przestrzeni lat na bieżąco informowani byli również członkowie zespołu. Przy każdej okazji wyrażali nadzieję, iż będą mieć możliwość aby ponownie zagrać przed polską publicznością.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=ssntZKtN8Bk" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=ssntZKtN8Bk</a>

W listopadzie 2011 roku pojawiły się pierwsze doniesienia o inicjatywie zorganizowania koncertu Guns N’ Roses w mieście Rybnik. Jednym z głównych pomysłodawców takiego wydarzenia okazał się Prezydent Miasta - Adam Fudali. Wśród innych artystów typowanych do występu w 2012 roku znaleźli się Eric Clapton oraz Sting. Jednakże, “cichym faworytem” Prezydenta Miasta byli Gunsi. Redakcja portalu NighTrain Station przekazała Panu Prezydentowi Miasta Rybnik oraz MJM Prestige, list otwarty zawierający słowa poparcia oraz proponowanego zakresu współpracy przy organizacji ewentualnego koncertu zespołu.

W dniu 1 grudnia 2011 roku pojawiły się pierwsze doniesienia prasowe oraz wypowiedzi mówiące, iż najprawdopodobniej dojdzie do koncertu w dniu 30 czerwca 2012 roku. Słowem kluczowym w tym przypadku jest >>najprawdopodobniej<<. Sytuacja taka wynika z faktu, iż nie doszło jeszcze do podpisania umowy pomiędzy organizatorami oraz managementem zespołu.

Jednakże medialne nagłośnienie sprawy pozwala przypuszczać, iż podpisanie umowy jest już tylko formalnością na którą czekają nie tylko polscy fani zespołu. Doniesienia o koncercie w Rybniku są też pierwszymi informacjami mówiącymi o planach zespołu na 2012 rok. Domniemywać można, iż podczas letniego sezonu koncertowego w Europie Gunsi zawitają na Stary Kontynent.

Co przyniesie 2012 rok? W przypadku Najniebezpieczniejszego Zespołu Na Świecie - możemy snuć tylko domysły oraz mieć nadzieję, iż inicjatywa ludzi którzy kochają muzykę tego zespołu zakończy się sukcesem i my wszyscy - fani zespołu Guns N’ Roses będziemy mieli okazję nie tylko do wielkiego muzycznego święta, którym niewątpliwie może się okazać koncert, ale będzie również możliwością spotkania się ze sobą ludzi dla których kilka prostych akordów zagranych przez zespół nie jest tylko i wyłącznie muzyką...

[AKTUALIZACJA - 06 stycznia 2012 roku]


Dzisiaj o godzinie 13. odbyła się konferencja prasowa w Urzędzie Miasta Rybnik, na której to Prezydent Miasta Adam Fudali oraz organizatorzy koncertu agencja Prestige MJM potwierdzili po ponad 2 miesiącach oczekiwań fanów, iż Guns N' Roses ponownie zagra koncert w Polsce 11 lipca 2012 roku!


Zachęcamy do śledzenia najświeższych informacji dotyczących zespołu oraz organizacji koncertu na łamach portalu www.gunsnroses.com.pl oraz na www.facebook.com/nightrain.station.poland

Jeśli chcesz podzielić się swoimi pomysłami oraz opiniami lub też poznać innych fanów zespołu zapraszamy na Forum Dyskusyjne www.gunsnroses.com.pl/forum

Z Rock’N’Rollowymi pozdrowieniami,

Redakcja portalu NighTrain Station

www.gunsnroses.com.pl

Komentarze

Mr.Brownstone
2012-07-08 10:36:36
Obowiązkowo tektury z napisem "Where's Slash?" Mamy już spory banner (prawie 7 metrów długości).
klaudia656
2012-07-09 21:36:05
nawet zwyklych aparatow cyfrowych nie mozna wziac? chyba zwariowali!! ;d
Aby dodać komentarz musisz się zalogować