O nasNasza strona oraz ściśle powiązane z nią forum istnieje od 2005 roku. Skład redakcji Nightrain Station zmieniał się wielokrotnie na przestrzeni lat, natomiast zawsze tworzyli ją ludzie z pasją.

Jesteśmy tu po to, żeby Wam pomóc w razie problemów, aby przekazać Wam najświeższe newsy oraz podzielić się z Wami naszą wiedzą i pasją związaną z muzyką Gunsów. Chcemy wychowywać następne pokolenia, po to, by  dorobek i tradycja NighTrain Station były kontynuowane. A musicie wiedzieć, że jest to miejsce niezwykłe – nasza znajomość już dawno wykroczyła poza świat wirtualny: spotykamy się na zlotach, przyjaźnimy się ze sobą, a nawet jest kilka przypadków, że z takiej przyjaźni zrodziło się głębsze uczucie :)

Jesteśmy otwarci na nowe osoby, na nowe pomysły i doświadczenia. Nie zamykamy się w sztywnym kręgu – czekamy na Waszą aktywność i sugestie. Jeśli macie jakieś propozycje zmian, wymyśliliście jakiś projekt związany z Guns N’ Roses, którym chcecie się z nami podzielić, skontaktujcie się z osobami z redakcji. Uważamy, że każdy pomysł jest wart rozważenia.

Liczymy także na Waszą obecność na najbliższych zlotach ;)

Aktualnie w naszej redakcji:

Administratorzy

Witek
Zqyx
Krelke

Marketing

Mafioso

Moderatorzy

Canis_Luna
gloomy
Śpiochu
Włodi

Newsmani

Clarise
cravenciak
daub
Lapny
mikus666