Autor Wątek: Wpis Duffa w nowej edycji 1999 Prince’a  (Przeczytany 1034 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3470
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547
Wpis Duffa w nowej edycji 1999 Prince’a
« dnia: Listopada 27, 2019, 11:15:31 am »
0


Duff McKagan napisał tekst, który znajdzie się w książeczce dołączonej do nowej edycji albumu „1999” Prince’a z 1982 roku. Płyta ukaże się 29 listopada br. w trzech wersjach: super deluxe, deluxe i album w wersji zremasterowanej.

W skład „pakietu” super deluxe wejdzie pięć płyt z 35 niepublikowanymi dotąd kawałkami z archiwum Prince’a, a także DVD z nagraniami z koncertu z 29 grudnia 1982 roku w Houston.

Poza Duffem pióra użyczyli David Fricke, krytyk muzyczny z magazynu „Rolling Stone”, dziennikarka radiowa Andrea Swensson, a także znawca muzyki Prince’a, Duane Tudahl.   

W sieci ukazał się prawie czterominutowy filmik, pokazujący, jak Duff rozpakowuje „pakiet” super deluxe:

www.youtube.com/watch?v=K8fTK-h5_Ls&feature=emb_title


„Kiedy stawiałem w muzyce pierwsze kroki i mój styl dopiero się kształtował, ta płyta bardzo wiele mnie nauczyła. To, że mogłem wnieść jakiś wkład w to wydanie, traktuję jak prawdziwy zaszczyt”, twierdzi McKagan.

W wywiadzie dla „Classic Rock” basista Guns N’ Roses wyjawił, że Prince „fascynował go” już około roku 1980.

„Uwielbiam ‘For You’, ‘Prince’, ‘Controversy’ i ‘Dirty Mind’, ale ‘1999’ ma w sobie coś takiego…”. 

„Każdy ma jakiś album, który w pewnym sensie ‘uratował mu życie’. Dla mnie takim albumem jest ‘1999’. To on zmotywował mnie, żeby stanąć na nogi i wyjechać z Seattle do Los Angeles. Byłem wtedy przerażony, ale zarazem wiedziałem, że chcę poświęcić się muzyce”.







Źródło


« Ostatnia zmiana: Listopada 27, 2019, 11:44:10 am wysłana przez naileajordan »
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8571
  • 17000 postów
  • Respect: +4333
Odp: Wpis Duffa w nowej edycji 1999 Prince’a
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 27, 2019, 11:22:08 am »
+1
Kiedyś wydawało się że to prędzej Duff się zacpa na śmierć niż Prince...
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline whatashame

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 988
  • Respect: +263
Odp: Wpis Duffa w nowej edycji 1999 Prince’a
« Odpowiedź #2 dnia: Grudnia 16, 2019, 10:30:07 pm »
0
przerażają jest ta mysl, ze jak czlowiek umiera i sie sam nie może bronic to sie takie pijawki zlatują zeby tylko kase zarabiac na/po czyims trupie. Prince pisze i nagrywa album , a Duff wpycha sie buciorami i promuje swoje country
GNR fan since 1993
#REUNION - AMERICAN HYPOCRISY TOUR 16

KAŻDY news czytam, prawie żadnego newsa nie komentuje, KAŻDY news doceniam, za KAŻDY news dziękuje,

Offline Tymeg_2

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1232
  • Respect: +301
Odp: Wpis Duffa w nowej edycji 1999 Prince’a
« Odpowiedź #3 dnia: Grudnia 18, 2019, 09:55:57 am »
0
A mnie dziwi, że koleś z punkowego środowiska może lubić muzykę Prince'a  :wacko:
Albo ja mam za ciasny umysł, albo Duff nie jest taki tuff.
In Rock We Trust

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6422
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +862
Odp: Wpis Duffa w nowej edycji 1999 Prince’a
« Odpowiedź #4 dnia: Grudnia 21, 2019, 07:27:18 am »
0
Chyba jednak to pierwsze.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

 

Slash w Talkin’ Rock [slash]

Zaczęty przez naileajordan

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 2334
Ostatnia wiadomość Maja 30, 2019, 10:13:35 am
wysłana przez Zqyx