Autor Wątek: Tracii Guns na płycie Quarantine Blues Mike’a Zito  (Przeczytany 802 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3474
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547
Tracii Guns na płycie Quarantine Blues Mike’a Zito
« dnia: Kwietnia 18, 2020, 07:12:02 pm »
+1
 


Mike Zito (ur. 1970) to gitarzysta, wokalista, autor tekstów i producent z St. Louis, grający bluesa i blues rocka.
Jest współzałożycielem zespołu Royal Southern Brotherhood, w którym grał w latach 2010–2014.

Ostatnio muzyk postanowił spożytkować czas pandemii, żeby nagrać i ofiarować swoim fanom nową płytę. Nosi ona jakże aktualny tytuł „Quarantine Blues” i powstała w ciągu dwóch tygodni, a współtwórcą jednej z piosenek jest współzałożyciel i były gitarzysta Guns N’ Roses, Tracii Guns.

„Po tym, jak trasa została odwołana i wróciłem z Europy do domu”, twierdzi Zito, „postanowiłem obdarować swoich fanów darmową płytą. Przeszedłem czternastodniową kwarantannę i pomysł, żeby w ciągu tych dwóch tygodni napisać, wyprodukować i wypuścić nowy album, wydał mi się miłą odskocznią. […] Mam nadzieję, że fani docenią płytę. Nie kierowałem się żadnymi regułami. Pisałem to, co w danym momencie grało mi w duszy, nie zwracając uwagi na styl czy gatunek i karmiąc własną kreatywność takimi uczuciami jak strach, nadzieja, miłość, potrzeba buntu”.

„Współzałożyciel Guns N’ Roses i LA Guns, Tracii Guns, współpracował ze mną przy utworze ‘Don’t Touch Me’”, dodał Zito.   


Kawałka z udziałem T. Gunsa – a także innych utworów z albumu „Quarantine Blues” – można wysłuchać
TUTAJ.




Źródło
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline Bluebird

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3749
  • Respect: +949
Odp: Tracii Guns na płycie Quarantine Blues Mike’a Zito
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 19, 2020, 09:01:40 am »
0
Mam fotkę z Mikiem Zito. Dwukrotnie występował w Polsce, najpierw w Olsztynie potem w Chorzowie.

 

Nikki Sixx: Axl chciał nagrać cover „Stick To Your Guns” [gunsnroses] [axl]

Zaczęty przez naileajordan

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 733
Ostatnia wiadomość Listopada 04, 2021, 08:46:57 pm
wysłana przez naileajordan