Autor Wątek: Slash wyjawia, skąd wzięła się nazwa najnowszego modelu jego gitary  (Przeczytany 920 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3470
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547



Slash lansuje nowy model gitary z linii Les Paul Standard Goldtop – Victoria.

Niedawno rozmawiał o nim z „Heavy Consequence”.

„Grałem na gitarze Gibsona już w czasach, kiedy Guns N’ Roses wypuścili pierwszą płytę, ale nasza współpraca rozpoczęła się w roku 1988 i od tamtej pory ciągle się rozwija”, powiedział.

Gitarzysta wyjawił również, skąd wziął się pomysł na użycie imienia Victoria.

„W latach dziewięćdziesiątych ze studia w moim domu zniknęło sporo gitar. Wprawdzie w większości udało mi się je odzyskać, ale nigdy się nie dowiedziałem, kto był winien”.

„Jednym z modeli, które do mnie nie wróciły, był Goldtop. Długo szukałem innej gitary tego typu, żeby wypełnić tę lukę. W końcu – właściwie całkiem niedawno – odkryłem, kto stał za kradzieżą. Okazało się, że to osoba o imieniu Victoria. Postanowiłem nadać [nowej] gitarze jej imię”.   





Źródło



"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8571
  • 17000 postów
  • Respect: +4333
Odp: Slash wyjawia, skąd wzięła się nazwa najnowszego modelu jego gitary
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 10, 2020, 02:33:58 pm »
0
Slash kiedys ukradl cylinder, potem jemu zajumali gitare.
Karma wraca.

https://gunsnroses.com.pl/forum/news-20/slash-o-swoim-cylindrze-i-urokach-koncertowania-(slash)/
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


 

Slash na "pikniku" rockowym

Zaczęty przez Zqyx

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 5686
Ostatnia wiadomość Października 13, 2009, 03:47:12 pm
wysłana przez Meximax