Autor Wątek: Sorum podpisał kontrakt na pierwszą płytę Kings Of Chaos. Singiel już niebawem  (Przeczytany 544 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3478
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3554



Matt Sorum podpisał z AFM Records kontrakt na wydanie pierwszej płyty Kings Of Chaos.

Przez szeregi tej grupy przewinęło się na przestrzeni lat wiele postaci z najwyższej muzycznej półki. U boku byłego perkusisty Guns N’ Roses wystąpili m. in. Billy Idol, Steven Tyler, Ann Wilson, Corey Taylor, Chester Bennington, Slash, Brian May czy Billy F Gibbons.

Debiutancki album ukaże się na przełomie jesieni i zimy 2023 roku.

Tymczasem już 28 października br. światło dzienne ujrzy pierwszy singiel, „Judgment Day”.

Piosenkę współtworzył Sorum, który występuje w niej w podwójnej roli – bębniarza i wokalisty.
 
„Niesamowicie się cieszę ze współpracy z [wytwórnią] AFM”, twierdzi Matt. „Praca z nimi nad wizją naszej płyty to wspaniałe doświadczenie”.

„Matt Sorum to prawdziwa ikona rocka”, menedżer AFM Records, Nils Wasko, odwzajemnia komplementy. „Jego pasja i klarowne wizje co do Kings Of Chaos wywarły na nas wielkie wrażenie”.

Grupa nagrała jak dotąd tylko jedną piosenkę: cover „Never Before” Deep Purple, który w 2012 roku ukazał się na albumie „Re-Machined: A Tribute To Deep Purple’s Machine Head”.







Źródło


« Ostatnia zmiana: Października 20, 2022, 03:03:11 pm wysłana przez naileajordan »
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline Tymeg_2

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1250
  • Respect: +304
Odp: Sorum podpisał kontrakt na pierwszą płytę Kings Of Chaos. Singiel już niebawem
« Odpowiedź #1 dnia: Października 20, 2022, 02:49:25 pm »
0
Już nie takie zapowiedzi słyszałem i co? I psinco!  :P
In Rock We Trust

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8584
  • 17000 postów
  • Respect: +4341
Odp: Sorum podpisał kontrakt na pierwszą płytę Kings Of Chaos. Singiel już niebawem
« Odpowiedź #2 dnia: Października 20, 2022, 03:26:41 pm »
+2
Cos ten Sorum sie nam rozspiewal od czasu jak ma babelka, czyzby sie wprawial przy kolysankach?
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34685
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3437
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Sorum podpisał kontrakt na pierwszą płytę Kings Of Chaos. Singiel już niebawem
« Odpowiedź #3 dnia: Października 20, 2022, 05:06:15 pm »
+1
Już nie takie zapowiedzi słyszałem i co? I psinco!  :P

Prędzej będzie nowa płyta Królów Chaosu niż Sam wiesz kogo :D

Czekam, od dawna, ale czekam :)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Luk

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 853
  • Respect: +205
Odp: Sorum podpisał kontrakt na pierwszą płytę Kings Of Chaos. Singiel już niebawem
« Odpowiedź #4 dnia: Października 21, 2022, 01:51:05 am »
0
Może Axl powinien mu powiedzieć to co kiedyś podobno sam usłyszał od jednego bębniarza, słuchaj Matt, przecież to nie operacja mózgu.  :lol:

Chociaż pewnie nie usłyszał, bo jeszcze by nie dograł swoich partii. :P

 

"Stuck Inside" już w sieci

Zaczęty przez Zqyx

Odpowiedzi: 29
Wyświetleń: 8324
Ostatnia wiadomość Października 30, 2007, 09:07:07 pm
wysłana przez Brokuła