Autor Wątek: Sorum nostalgicznie o koncercie na Wembley  (Przeczytany 709 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3470
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547
Sorum nostalgicznie o koncercie na Wembley
« dnia: Stycznia 17, 2021, 04:02:28 pm »
0



Chociaż od koncertu ku czci Freddie’ego Mercury’ego na Wembley minęły już niemal trzy dekady, pamięć o nim nadal żyje.

W zeszłym roku i Roberta Freeman, i Tracey Amos mówiły o nim jako o najjaśniejszym punkcie w swojej karierze, a całkiem niedawno Brian May z rozrzewnieniem wspominał ówczesny duet Rose – Elton John, pisząc, że pamięć o występie Axla w „Bohemian Rhapsody” będzie mu towarzyszyła do grobowej deski.

Zobacz


Wczoraj do tematu powrócił Matt Sorum.

Były perkusista Guns N’ Roses opublikował na Instagramie i opatrzył nostalgicznym komentarzem zdjęcie z tamtego koncertu.

„Na stadionie Wembley dwa razy graliśmy jako headlinerzy, wzięliśmy też udział w koncercie ku czci Freddie’ego Mercury’ego”, napisał.

„Axl pojawił się w szytych na miarę zaje***stych kurtkach.
Tamtego wieczoru wykonał Bohemian Rhapsody – z Brianem Mayem, Rogerem Taylorem i Johnem Deaconem na gitarze basowej. Piosenkę rozpoczął Elton. Axl zjawił się na scenie po sekcji operowej, ubrany w czarny kilt.

Podczas odgrywania tego utworu siedziałem na widowni. Brzmienie było epickie. Queen, jako zespół nawykły do grania na stadionach, dobrze wiedzieli, jak zadbać ok oprawę.

Axl wszedł na scenę po efektach pirotechnicznych, śpiewając So you think you can stone me and spit in my eye”.

   
„To z pewnością był szczytowy moment mojej kariery”, przyznał Sorum, zachęcając, żeby odtworzyć sobie tamto nagranie na kanale YouTube.







Źródło
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline Luk

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 853
  • Respect: +205
Odp: Sorum nostalgicznie o koncercie na Wembley
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 18, 2021, 10:25:33 pm »
0
I wtedy pomyślałem, ten rudy jest kozak i wymiata  :D

 

Duff na charytatywnym koncercie Songs of Hope [duff]

Zaczęty przez naileajordan

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 850
Ostatnia wiadomość Listopada 21, 2020, 08:31:31 pm
wysłana przez Hubik