Autor Wątek: Sorum entuzjastycznie o Larsie Ulrichu  (Przeczytany 439 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3474
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3549
Sorum entuzjastycznie o Larsie Ulrichu
« dnia: Października 11, 2022, 10:50:52 pm »
+1




Matt Sorum pojawił się gościnnie w najnowszym odcinku amerykańskiej audycji radiowej z serii „Ultimate Metallica Show”.

Wspominał tam czasy, gdy jego ówczesny zespół, The Cult, otworzył koncert Metalliki w Kanadzie.

„Otworzyliśmy ich koncert w Vancouver. Przyszło 25 tysięcy osób”, powiedział Sorum. „Nigdy wcześniej nie grałem na równie dużym obiekcie. Moim rekordem aż do tamtej pory było Whisky a Go Go…”.

„Fani Metalliki nam nie sprzyjali”, ciągnął Matt. „To w 95 procentach byli mężczyźni, zagorzali miłośnicy metalu… Jeżeli tam byliśmy, to tylko dlatego, że Lars Ulrich uwielbiał The Cult. To była wówczas jego ulubiona kapela”.

Były perkusista Guns N’ Roses wypowiadał się o Ulrichu w entuzjastycznych słowach.

„Lars jest liderem Metalliki, a ja zawsze podziwiałem jego etykę pracy”, zapewnił. „Czasem pytał mnie o sprawy muzyczne, ale zazwyczaj po prostu dobrze się razem bawiliśmy. Zawsze go szanowałem i nadal szanuję. Wciąż jesteśmy kumplami”.

Swego czasu Sorum wspomniał, że to właśnie Lars Ulrich polecił go Guns N’ Roses.





Źródło

"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline whatashame

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 988
  • Respect: +263
Odp: Sorum entuzjastycznie o Larsie Ulrichu
« Odpowiedź #1 dnia: Października 29, 2022, 06:53:44 pm »
0
hejka ,ma ktos linka do full show?
GNR fan since 1993
#REUNION - AMERICAN HYPOCRISY TOUR 16

KAŻDY news czytam, prawie żadnego newsa nie komentuje, KAŻDY news doceniam, za KAŻDY news dziękuje,

 

Matt Sorum: "Velvet Revolver najjaśniejszym punktem mojej kariery"

Zaczęty przez cravenciak

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 5142
Ostatnia wiadomość Maja 09, 2014, 06:24:11 pm
wysłana przez Grzon