Autor Wątek: Sorum: To Lars Ulrich dał Slashowi mój numer  (Przeczytany 1172 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3470
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547
Sorum: To Lars Ulrich dał Slashowi mój numer
« dnia: Grudnia 28, 2020, 10:47:16 am »
+1




Parę dni temu Lars Ulrich obchodził pięćdziesiąte siódme urodziny.

Matt Sorum złożył mu życzenia, wyjawiając przy okazji, że perkusista Metalliki „zawsze był jego przyjacielem”. 

Były bębniarz Guns N’ Roses sięgnął po Instagram, aby przypomnieć okoliczności, w jakich zawarł znajomość z Larsem.

„Poznaliśmy się, kiedy The Cult otwierali koncerty Metalliki w ramach trasy Justice For All. Spędziliśmy razem mnóstwo czasu, oddając się rockandrollowemu życiu”, napisał.
„The Cult supportowali Metallikę przez prawie sześć miesięcy. Przeżyłem wtedy szalone przygody, których wspomnienie nadal mi towarzyszy”.


Co ciekawe, to Ulrich miał odegrać ważną rolę w zaangażowaniu Matta do Guns N’ Roses.

„Po tamtej trasie pozostaliśmy przyjaciółmi. To Lars dał Slashowi mój numer telefonu”.


„Oczywiście wspólna trasa GNR i Metalliki to już legenda”.

Matt nie jest jedynym, który wspomina tamtą trasę z rozrzewnieniem - tylko w tym roku Lars kilka razy wyrażał się o niej z entuzjazmem.







Źródło
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8571
  • 17000 postów
  • Respect: +4333
Odp: Sorum: To Lars Ulrich dał Slashowi mój numer
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 28, 2020, 11:18:25 am »
+1
4tus też złożył Larsowi życzenia i podzielił się fotka
https://www.instagram.com/p/CJRNfTnHOjq/?igshid=1mfu98z6foptm

przy czym w komentarzu zaznaczyl, ze zdjecie nie pochodzi ze slynnej nocy Exit Lars

Z tamtej nocy pochodzą filmiki, na których widać Axla i Larsa za kulisami, a także to, jak kompletnie pijany i słaniający się na nogach Lars jest wyprowadzany z obiektu, podczas gdy Sebastian Bach śpiewa „nową wersję” refrenu jednego z największych przebojów Metalliki: „Exit Lars, enter night. Take my hand…”.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 28, 2020, 11:20:18 am wysłana przez sunsetstrip »
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


 

Matt Sorum: "Velvet Revolver najjaśniejszym punktem mojej kariery"

Zaczęty przez cravenciak

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 5090
Ostatnia wiadomość Maja 09, 2014, 06:24:11 pm
wysłana przez Grzon