Autor Wątek: Była menedżer GNR: Serial o Sunset Strip lat 80. to kwestia bliskiej przyszłości  (Przeczytany 638 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline naileajordan

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3500
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3578


 

Vicky Hamilton, była menedżer Guns N’ Roses, potwierdziła w wywiadzie dla Loudwire, że serial o rockowej scenie Sunset Strip lat osiemdziesiątych niebawem trafi na ekrany.

W latach osiemdziesiątych Hamilton współpracowała z szeregiem znanych zespołów – Mötley Crüe, Stryper, Poison, Faster Pussycat. Z Guns N’ Roses współdziałała przed ukazaniem się „Appetite for Destruction”. To ona dopomogła Gunsom zawrzeć umowę z wytwórnią Geffena.

W 2016 roku wydała autobiografię pt. „Appetite for Dysfunction: A Cautionary Tale”, w której szczegółowo opisała swoje życie prywatne i karierę.

Wywiad z Loudwire dotyczył innego jej dzieła. Chodzi o obraz pt. „Axl’s Glow”, portret Axla namalowany w 1993 roku, kiedy współpraca Hamilton z GNR należała już do przeszłości, a ona sama nie rozmawiała z Axlem od lat.

„To był bardzo smutny czas. Zastanawiałam się, co się właściwie stało i dlaczego zostałam odprawiona w taki sposób”, wyjawiła.

Dzisiaj zna już odpowiedź.

„Myślę, że kiedy zaczęłam pisać książkę, dotarło do mnie, dlaczego to się wydarzyło. Dzięki temu byłam w stanie o tym pisać. A teraz wreszcie po raz pierwszy mogę powiedzieć to głośno – dogadałam się z producentem i [historia sceny rockowej Sunset Strip lat osiemdziesiątych] wreszcie zamieni się w serial”.

Hamilton nie zdradziła szczegółów, również dlatego, że prace są jeszcze w powijakach, zapewniła jednak, że serial jest w rękach człowieka, który ma już na swoim koncie wiele telewizyjnych sukcesów.

Rzecz nie będzie dotyczyła jedynie Guns N’ Roses, lecz wszystkich zespołów, z którymi Hamilton współpracowała niegdyś w Los Angeles. Vicky wskazała również, których aktorów z radością ujrzałaby w serialu – to Finn Wolfhard i Elle Fanning.

Tymczasem portret Axla nadal jest na sprzedaż. Aukcja zakończy się 26 sierpnia br.   

 






Źródło
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8628
  • 17000 postów
  • Respect: +4364
+1
sunsetstrip bardzo ważny był dla GNR i fanów
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline Zqyx

  • Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34742
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
+1
Czekam na ten serial. Może nie będzie to nic odkrywczego, ale na pewno warto będzie zobaczyć.
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

 

Dizzy: Mam szczęście, że gram w GNR [dizzy]

Zaczęty przez naileajordan

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 1670
Ostatnia wiadomość Listopada 29, 2019, 01:21:33 pm
wysłana przez sunsetstrip