Autor Wątek: Slash - rok 2025 przede wszystkim GN'R  (Przeczytany 714 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline daub

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3791
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1404
Slash - rok 2025 przede wszystkim GN'R
« dnia: Czerwca 19, 2024, 06:15:35 am »
0

Slash dołączył do Chucka Armstronga podczas poniedziałkowego Loudwire Nights (17 czerwca), aby uczcić niedawne wydanie swojego najnowszego solowego albumu Orgy of the Damned . Oprócz omówienia tej płyty, opowiedział także o tym, jak zakochał się w rocku – i gitarze – przede wszystkim.

Jeździłem na festiwale muzyczne, naprawdę interesowałem się wieloma płytami i dużą ilością muzyki” – wspomina.
W tamtym czasie było to dla mnie wielkie nowe odkrycie. Wszystkie te nowe zespoły i wszystkie te płyty, których wcześniej nie słyszałem, a także wyszło mnóstwo fajnych rzeczy… W tym momencie wziąłem do ręki gitarę wszystko inne odpadło. W tamtym czasie ścigałem się na BMX-ie i po prostu zostałem zawodowcem i wiesz, miałem zamiar zostać prawdziwym kierowcą motocrossowym."

Jednak gdy tylko jego dłonie dotknęły gitary, wszystko się zmieniło.
"Zapomniałem o tym wszystkim” – przyznał.

Prócz gadania o gitarach tak w krótkich żołnierskich słowach Slash przekazał fanom krótkie informacje na temat tego, co go czeka na horyzoncie po wydaniu Orgy of the Damned i jego solowej trasie koncertowej tego lata wspierającej ten album .

Wchodzę z The Conspirators do studia , nagrywam nową płytę, a potem rok 2025 będzie poświęcony Guns N' Roses ” – powiedział.

Próbujemy coś z tym zrobić. Myślę, że latem przyszłego roku odbędzie się mała trasa koncertowa. I tak słyszałem plotkę na ten temat, więc skupimy się na tym. Ale wcześniej to SERPENT tournée , a potem Spiskowcy.”

Źródło
« Ostatnia zmiana: Czerwca 20, 2024, 12:08:16 pm wysłana przez daub »

Offline Tymeg_2

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1257
  • Respect: +305
Odp: Slash - rok 2025 przede wszystkim GN'R
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 24, 2024, 02:41:21 pm »
0
Nic o płycie GNR? Dziwne  :wacko:
In Rock We Trust

Offline daub

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3791
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1404
Odp: Slash - rok 2025 przede wszystkim GN'R
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 27, 2024, 06:33:11 am »
0

 

Slash na "pikniku" rockowym

Zaczęty przez Zqyx

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 5876
Ostatnia wiadomość Października 13, 2009, 03:47:12 pm
wysłana przez Meximax