Autor Wątek: Slash nagrywa słynny temat z Love Story ku czci R. Evansa  (Przeczytany 935 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3470
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547
Slash nagrywa słynny temat z Love Story ku czci R. Evansa
« dnia: Października 12, 2020, 10:55:17 am »
0



Slash nagrał własną wersję słynnej muzyki do filmu „Love Story”. Zrobił to ku czci producenta filmowego Roberta Evansa, który zmarł w zeszłym roku i z którym gitarzysta był zaprzyjaźniony. 

Slash mówił o tej inicjatywie w wywiadzie z WGN News, przeprowadzonym w Elk Grove Village w Illinois, gdzie muzyk promował nowy flipper Guns N’ Roses.


„[W czasie pandemii] zrobiłem wiele różnych rzeczy, głównie jednak tworzyłem i nagrywałem. Z twórczego punktu widzenia to był dobry czas”, wyjawił Slash.

„Jestem kimś w rodzaju pracoholika i ciągle mam coś do zrobienia. [Pandemia] postawiła mnie w szczególnej sytuacji: musiałem uzbroić się w cierpliwość, usiąść i tworzyć bez żadnych konkretnych terminów itd.
Zwykle w pracy trzymam się terminarza. Pracuję szybko i wiele rzeczy robię naraz. Kryzys [związany z pandemią] pozwolił mi odpocząć, a zarazem poświęcić znacznie więcej czasu temu, nad czym pracuję. Pod tym względem to było dobre doświadczenie”.

„Grałem z różnymi ludźmi”, dodał Slash. „Właśnie przygotowałem własną wersję utworu z Love Story. Zrobiłem to jako hołd dla mojego przyjaciela, Roberta Evansa, który zmarł w zeszłym roku. Prawdopodobnie umieszczę [ten kawałek] w sieci”.



Swego czasu, u schyłku lat sześćdziesiątych i na początku lat siedemdziesiątych, Evans był szefem produkcji wytwórni Paramount Pictures.
Miał na swoim koncie tak znane hollywoodzkie produkcje jak „Dziecko Rosemary”, „Chinatown”, „Ojciec chrzestny” czy właśnie „Love Story”. 

www.youtube.com/watch?v=kBHzhyawYDU







Źródło
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

 

Slash w "Lopez Tonight"

Zaczęty przez Zqyx

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 2318
Ostatnia wiadomość Listopada 18, 2009, 04:14:38 pm
wysłana przez Zqyx