Autor Wątek: Wzmianki o GNR (i Motörhead) w nowej piosence Nickelback  (Przeczytany 513 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3477
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3554
Wzmianki o GNR (i Motörhead) w nowej piosence Nickelback
« dnia: Października 06, 2022, 12:10:20 pm »
+1



Nickelback wypuścili nowy singiel.

Piosenka nosi tytuł „Those Days” i pochodzi z płyty „Get Rollin’”, która ma ukazać się niebawem.

W nostalgicznym tekście muzycy wspominają swoją młodość i lata osiemdziesiąte.
Pojawiają się wzmianki na temat Prince’a, Motörhead i Guns N’ Roses.

„Pamiętasz każdą koszulkę, która zwędziliśmy z miejscowego sklepu / (z ‘Ace of Spades' Motörhead). / Pamiętasz, jak pojawili się Guns N’ Roses? / Staliśmy w kolejce. / Pamiętasz pierwszy rząd na tamtym koncercie? / Czekaliśmy całą noc / (To był odlot, Sweet Child O' Mine)”.

Na kanale YT pojawił się wczoraj teledysk do piosenki:

www.youtube.com/watch?v=CvAE2GydZ74&t=96s



„Get Rollin’” będzie dziesiątym albumem studyjnym Nickelback. Płyta ukaże się 18 listopada br. nakładem BMG.








Źródło
« Ostatnia zmiana: Października 06, 2022, 05:17:07 pm wysłana przez naileajordan »
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8582
  • 17000 postów
  • Respect: +4338
Odp: Wzmianki o GNR (i Motörhead) w nowej piosence Nickelback
« Odpowiedź #1 dnia: Października 06, 2022, 06:37:17 pm »
+1
How you remind me było 20 lat temu a Nickelback istnieje prawie 30 lat

Time flies eh
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline RAW

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 233
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +35
Odp: Wzmianki o GNR (i Motörhead) w nowej piosence Nickelback
« Odpowiedź #2 dnia: Października 07, 2022, 03:19:54 pm »
0
Wycinek wywiadu z 2004 z Duffem Mckaganem, wtedy Velvet Revolver:

MH: Mówicie też, że chcecie na powrót wnieść chaos i niepokój do współczesnej muzyki. Czy twoim zdaniem muzyce brakuje teraz jakiegoś wyraźnego stanowiska, postawy? Jaka filozofia kryje się pod nazwą Velvet Revolver?

D: Musisz zwrócić uwagę na to, co działo się w muzyce przez ostatnie 5-6 lat. To jest, mówiąc wprost, straszne. W naszym domu mieszkała dziewczyna… O kurcze! Ona była właśnie z Polski. Nazywała się Dorota Kazinska i była z nami jako au-pair. Mieszkaliśmy wtedy w Los Angeles. Dorota chciała zobaczyć jakieś zespoły, pójść na koncert. Zabrałem ją żeby zobaczyła m.in. Nickelback czy Creed. To było straszne! Jakieś pieprzone gówno! Stałem tam i cały czas zadawałem sobie jedno pytanie: o co w tym wszystkim chodzi? Tam nie było choćby śladu po ostrzu, które musi być w muzyce rockowej. To była jakaś papka przypominająca te piosenki-hity z reklam telewizyjnych! Nie masz nawet jak pojęcia jak ja się męczyłem obserwując to wszystko. Tak naprawdę teraz tylko Queens Of The Stone Age i Foo Fighters są tymi, którzy niosą pochodnię rocka i mają w sobie ten pazur, energię, werwę, zapał i chęć grania, a do tego wszystkiego jeszcze tę odrobinę szaleństwa, która w tym wszystkim jest przecież niezbędna. Reszta to po prostu komercyjne gówna, jakieś boysbandy i inne pierdoły. Nic już nie zostało.

Link do całego wywiadu:
https://kultura.onet.pl/muzyka/gatunki/rock/finansista-z-velvet-revolver/kyhk64q
November Rain...

 

Dizzy: Mam szczęście, że gram w GNR [dizzy]

Zaczęty przez naileajordan

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 1591
Ostatnia wiadomość Listopada 29, 2019, 01:21:33 pm
wysłana przez sunsetstrip