Autor Wątek: Slash i Sorum w filmiku na rzecz Animals Asia  (Przeczytany 784 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3470
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547
Slash i Sorum w filmiku na rzecz Animals Asia
« dnia: Sierpnia 07, 2020, 05:46:50 pm »
0


Wiosną tego roku na stronie Animals Asia pojawił się filmik z udziałem Slasha, który apelował o pomoc tej założonej w 1988 roku organizacji, walczącej o poprawę losu setek azjatyckich niedźwiedzi.
Zobacz: https://gunsnroses.com.pl/forum/news-20/slash-na-rzecz-organizacji-pomagajacej-zwierzetom-(slash)/   


Tym razem sprawą ochrony zwierząt zajęła się cała plejada znanych osobistości.

Popularny brytyjski aktor komediowy, Ricky Gervais, a także Dame Judi Dench, Olivia Newton-John i inni przygotowali filmik, który ma uwrażliwić odbiorców na los przyrody w epoce pandemii, a także na sprawę nielegalnego handlu żółcią niedźwiedzi, uprawianego w Chinach i Wietnamie.   

„Jeżeli ten kryzys czegoś nas nauczył, to chyba tylko tego, że powinniśmy zostawić naturę w spokoju”, twierdzi Ricky Gervais. „Tak wiele możemy się nauczyć od zwierząt i przyrody w ogóle, i tak wiele możemy zrobić, żebym im pomóc”.

W trwającym nieco ponad dwie minuty filmiku, który 5 sierpnia zadebiutował w sieci, pojawiły się migawki z udziałem dwóch znanych fanom Guns N’ Roses postaci – Slasha i Matta Soruma. 

www.youtube.com/watch?v=6LgNhkJhLKs&feature=emb_title







Źródło
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

 

Slash na "pikniku" rockowym

Zaczęty przez Zqyx

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 5686
Ostatnia wiadomość Października 13, 2009, 03:47:12 pm
wysłana przez Meximax