Autor Wątek: Jimmy Webb nie żyje - reakcje z kręgu GNR  (Przeczytany 1366 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3474
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547
Jimmy Webb nie żyje - reakcje z kręgu GNR
« dnia: Kwietnia 15, 2020, 10:24:18 am »
+2


Jimmy Webb, ikona mody rockowej, odszedł w wieku 62 lat.
Przyczyna śmierci nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona, wiadomo jednak, że Webb od pewnego czasu cierpiał na chorobę nowotworową.

Jimmy zdobył popularność jako menedżer legendarnego nowojorskiego sklepu odzieżowego Trash and Vaudeville, w którym ubierały się gwiazdy rocka.

Trzy lata temu otworzył własny butik, usytuowany na Lower East Side i na cześć piosenki Iggy’ego Popa nazwany I Need More. W otwarciu wzięli udział m. in. Slash i Duff.
Jimmy sprzedawał również ubrania zaprojektowane przez córkę Duffa, Mae.

 

Webb uchodził za osobę ekscentryczną, ale zarazem serdeczną i wielkoduszną. 

Jego śmierć wywołała ożywione reakcje wśród gwiazd muzyki.

Sebastian Bach nazwał Jimmy’ego „bliskim przyjacielem”.

Frank Ferrer przyznał, że będzie za nim tęsknił.

Duff McKagan wyraził się o Jimmym jako o „najsłodszym człowieku” o niewiarygodnej historii.

„Ja i moja rodzina czujemy się zaszczyceni, że mogliśmy być małą częścią jego wspaniałej baśni”, dodał.

„Dzisiaj straciliśmy wielkiego człowieka”, napisał Slash. „Będziemy za tobą bardzo tęsknić. Wielu cię kochało, dlatego na zawsze będziesz żył w naszych sercach. Jesteś naprawdę jedyny w swoim rodzaju. […] Bez ciebie świat jest gorszym miejscem”.

„Moje życie było niczym marzenie, które się spełnia”, powiedział kiedyś Jimmy. „Czerpałem pełnymi garściami z każdej chwili i spróbowałem wszystkiego. Poznałem smak i zapach życia”.






Źródło
Źródło
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 15, 2020, 10:45:50 am wysłana przez naileajordan »
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8577
  • 17000 postów
  • Respect: +4335
Odp: Jimmy Webb nie żyje - reakcje z kręgu GNR
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 15, 2020, 11:23:39 am »
+2
kiedys sie zastanawialem co to za gosc bo rzeczywiscie pojawial sie w mediach spolecznosciowych z obozu GNR

Gilby:
https://www.instagram.com/p/B--zS77JTNx/

nawet Kat o nim pisze
https://www.instagram.com/p/B--6Hy0ngTU/

nie mylic z innym czlowiekiem o tym nazwisku, muzykiem od Wichity Linemana, ktory zyje
https://en.wikipedia.org/wiki/Jimmy_Webb
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 15, 2020, 11:48:05 am wysłana przez sunsetstrip »
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3474
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547
Odp: Jimmy Webb nie żyje - reakcje z kręgu GNR
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 15, 2020, 12:19:21 pm »
+1
Wyraźnie pamiętam, jak pisałam newsa o otwarciu jego sklepu (teraz czytam z niedowierzaniem, że to musiało być już trzy lata temu!  :o).
Nie umiem go znaleźć, ale kojarzę, że "pretekstem" było m. in. to, iż Slash ozdobił ten butik swoim rysunkiem (czy rysunkami).

 
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

 

Duff: Izzy nigdy nie chciał wziąć udziału w reunionie [duff] [izzy]

Zaczęty przez naileajordan

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 2546
Ostatnia wiadomość Stycznia 20, 2020, 07:49:06 pm
wysłana przez sunsetstrip