Autor Wątek: Sherinian o współpracy z Bumblefootem  (Przeczytany 861 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3472
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547
Sherinian o współpracy z Bumblefootem
« dnia: Stycznia 30, 2020, 01:58:21 pm »
+3



W tym miesiącu ukazał się „MMXX”, drugi album studyjny Sons of Apollo, z którymi gra między innymi Ron Thal.
 
Kolega Bumblefoota z zespołu, Derek Sherinian, udzielił niedawno wywiadu MEA WorldWide. Wśród tematów, które poruszył, znalazła się również współpraca z byłym gitarzystą Guns N’ Roses.

„Bez przerwy piszę i zbieram pomysły”, powiedział Sherinian. „Za tworzenie drugiej płyty zabrałem się tuż po ukończeniu prac nad pierwszą. To samo dotyczy Rona. W ciągu całego roku zbieraliśmy pomysły, a kiedy w styczniu spędziliśmy tydzień z Mike’em [Portnoyem – przyp. tłum.], przeanalizowaliśmy je i stworzyliśmy szkielet albumu. Dzięki temu przez kolejnych dwanaście miesięcy mogliśmy spokojnie nanosić poprawki, pisać teksty i tak dalej”.   

„Myślę, że po prawie stu zagranych koncertach i wspólnym nagrywaniu nowej płyty mocno zbliżyliśmy się do siebie brzmieniowo. Jesteśmy bardziej zżyci”, dodał Derek. 

„Kiedy po raz pierwszy spotkałem się z Ronem (to było przy nagrywaniu ‘Psychotic Symphony’), nie miałem zbyt jasnego wyobrażenia co do jego gry. Teraz wiem, jaki jest zaje***sty, i to naprawdę pomaga mi w tworzeniu”.   

Sherinian zdradził również, że choć muzyków Sons of Apollo łączy „twórcza chemia”, to utwór „Fall to Ascend” jest przede wszystkim dziełem Bumblefoota.





Źródło

"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline Tymeg_2

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1238
  • Respect: +302
Odp: Sherinian o współpracy z Bumblefootem
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 06, 2020, 09:19:46 am »
+1
Fajnie, że Ron znalazł zespół w którym może się spełniać twórczo  ;)
In Rock We Trust

 

Duff o współpracy z Izzym: "Chciałbym z nim tworzyć do końca życia"

Zaczęty przez Canis_Luna

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 2279
Ostatnia wiadomość Lipca 07, 2015, 12:28:36 pm
wysłana przez guest2849