Autor Wątek: Ron: W 2023 chcę wydać instrumentalną płytę solową  (Przeczytany 441 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3474
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547
Ron: W 2023 chcę wydać instrumentalną płytę solową
« dnia: Sierpnia 16, 2022, 06:22:50 pm »
+1




Ron Thal wyjawił, że przymierza się do tego, aby w 2023 roku wydać nową płytę solową.
Jeżeli uda mu się dopiąć celu, będzie to pierwszy pełny instrumentalny album solowy od 27 lat.

Bumblefoot chciałby też wydać trzecią płytę z Sons of Apollo.

„Bardzo chciałbym, żeby ukazał się nasz trzeci album”, powiedział Ron w rozmowie z Igorem Mirandą. „Jednak pandemia podarowała nam nieoczekiwanie mnóstwo czasu i wszyscy musieliśmy zająć się rzeczami, które chcieliśmy zrobić”.

Były gitarzysta Guns N’ Roses spędził ów „nieoczekiwany czas”, produkując płyty innych artystów, nauczając i nagrywając solówki na albumy znajomych muzyków. Jednocześnie pracował nad własną płytą instrumentalną.   

„Nie nagrałem pełnego albumu instrumentalnego od 1995 roku, mam więc sporo opóźnienie”, powiedział Ron. „Pracowałem nad nim powoli, robiąc w międzyczasie wiele innych rzeczy, współpracując z innymi ludźmi… Mam tendencję do stawiania siebie na ostatnim miejscu. Jeżeli ktoś prosi mnie o pomoc, rzadko odpowiadam: Nie. Nie Mogę. Muszę popracować nad swoim materiałem. Ale staram się to zmieniać, bo w przeciwnym razie mój własny album nigdy się nie ukaże”. 

„Mam nadzieję wydać solową płytę w przyszłym roku”, dodał Thal.










Źródło
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 16, 2022, 06:24:22 pm wysłana przez naileajordan »
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34675
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Ron: W 2023 chcę wydać instrumentalną płytę solową
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 20, 2022, 09:50:05 am »
+1
Po ostatnim koncercie Rona w Polsce ( oby ostatnim do tej pory, a nie w ogóle! ) miałem okazję pogadać z nim trochę i wyszło na to, że mam praktycznie wszystkie jego płyty podpisane, więc przydałoby się, żeby wydał coś nowego. I wtedy właśnie wspomniał, że pracuje na instrumentalnym albumem. Dobrze, że jest szansa na szybkie wydane, ale czas pokaże jak faktycznie będzie. Liczę na dobrą, ciekawą muzyczną ucztę :)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

 

Ron: "Wydaje się, że GnR odpoczywa, ale to może się w każdej chwili zmienić."

Zaczęty przez balumala

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 6683
Ostatnia wiadomość Września 15, 2013, 10:02:27 pm
wysłana przez Emma