Autor Wątek: Rogers Stevens (Blind Melon): Axl bardzo nam pomógł  (Przeczytany 366 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3474
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3549
Rogers Stevens (Blind Melon): Axl bardzo nam pomógł
« dnia: Marca 09, 2024, 10:00:10 pm »
+1




Rogers Stevens, gitarzysta Blind Melon, gościł ostatnio w audycji pt. „Appetite for Distortion”.
Mówił tam o czasach, gdy jeszcze jako uczeń poznał Guns N’ Roses i po raz pierwszy usłyszał „Appetite for Destruction”…


„Zdobyłem Appetite for Destruction, kiedy byłem w szkole średniej, w 1987 roku”, powiedział.

„Widziałem też Guns n' Roses na żywo, gdy otworzyli koncert Mötley Crüe w Jackson, w Mississipi. Ta płyta zwaliła mnie z nóg, uwielbiałem ją. To, jak współbrzmią na niej dwie gitary, Slasha i Izzy’ego… to było trochę tak, jakbym słuchał Stonesów”.

… a także o tym, kim dla niego i dla Shannona Hoona był Axl:

„Poznałem Shannona, a jakoś krótko po tym poszliśmy do domu Axla”, wyjaśnił.

„Był fantastyczny. On, Shannon i ja wybraliśmy się razem do kina. To było za naszym drugim, może trzecim spotkaniem. Obejrzeliśmy Motywy zbrodni z Bruce’em Willisem i Demi Moore. To było spontaniczne. Po prostu Axl rzucił: Macie ochotę na kino?”.

„Zawsze miałem poczucie, że [Axlowi] zależało na Shannonie”, dodał Rogers. „To równy gość. Był dla nas dobry. Bardzo nam pomógł. Dlatego zawsze miałem w dupie tych, którzy go krytykowali. Bo był jednym z nas”.






Źródło


"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

 

Adler: Axl powinien wydać Chinese Democracy pod inną nazwą zespołu

Zaczęty przez Slither

Odpowiedzi: 35
Wyświetleń: 13291
Ostatnia wiadomość Marca 29, 2009, 01:47:36 pm
wysłana przez Meximax