Autor Wątek: Riki Rachtman: Wg Slasha miałem zły wpływ na Axla  (Przeczytany 1029 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3474
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547
Riki Rachtman: Wg Slasha miałem zły wpływ na Axla
« dnia: Grudnia 24, 2019, 12:35:17 pm »
0



W latach osiemdziesiątych XX wieku żadne miejsce w Los Angeles nie tętniło życiem tak jak Sunset Strip, a w samym centrum tamtejszego fermentu muzycznego znajdował się Cathouse.

Riki Rachtman, prowadzący Headbanger’s Ball, był właścicielem tego hołdującego ideałom hedonizmu lokalu.

W tych dnia Rachtman gościł w programie radiowym „Full Metal Jackie”. Rozwodził się w nim nad minionymi czasami i dawną świetnością Cathouse.

„Cathouse był czymś więcej niż lokalem, w którym odbywały się koncerty”, wyjaśnił. „Był wulgarny i nieprzyzwoity. Wiem, że to wygląda na stereotyp, bo zawsze o tym mówię, ale naprawdę był bardziej dekadencki i brudny niż to, co pokazano w ‘The Dirt’.

Staram się nikogo nie urazić swoimi wypowiedziami, ale wprost uwielbiam snuć opowieści. Choć są rzeczy, o których dotąd nie wspominałem i prawdopodobnie nigdy nie wspomnę”.   

Jedna ze wzmiankowanych opowieści dotyczyła Slasha i Axla. 

„Kiedy kupiłem Cathouse”, zdradził Rachtman, „nadużywałem alkoholu i ćpałem. Alkohol, kokaina… byłem po uszy w gównie. Jest wielu świadków, którzy mogą to potwierdzić.
[Pewnego dnia] Slash powiedział mi: ‘Stary, masz zły wpływ na Axla. Trzymaj się od niego z daleka’.

Słuchanie takich rzeczy jest okropne. Miałem ochotę umrzeć”.   






Więcej o Cathouse

Źródło

"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8577
  • 17000 postów
  • Respect: +4335
Odp: Riki Rachtman: Wg Slasha miałem zły wpływ na Axla
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 24, 2019, 04:20:24 pm »
0
Czy GNR nadal by istniało gdyby Axl dorównywał kolegom w ćpaniu i chlaniu?
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline Luk

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 853
  • Respect: +205
Odp: Riki Rachtman: Wg Slasha miałem zły wpływ na Axla
« Odpowiedź #2 dnia: Grudnia 27, 2019, 09:22:20 pm »
0
Wtedy nic by nie istniało.

 

Przesłuchaj fragmenty nowej płyty Slasha już dziś! Polecamy :)

Zaczęty przez krelke

Odpowiedzi: 253
Wyświetleń: 46049
Ostatnia wiadomość Kwietnia 28, 2010, 09:15:51 am
wysłana przez keith