Autor Wątek: Richard Marx: GNR to nie moja bajka, ale uwielbiam Duffa  (Przeczytany 470 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3474
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547
Richard Marx: GNR to nie moja bajka, ale uwielbiam Duffa
« dnia: Października 01, 2022, 06:03:46 pm »
0



Znany amerykański wokalista i kompozytor, Richard Marx, był gościem najnowszego odcinka okołogunsowej audycji „Appetite For Distortion”.

Mówił w niej o swoim zamiłowaniu do Soundgarden, przy okazji porównując wokal Axla z wokalem Chrisa Cornella. Wspomniał także o swoich relacjach z Duffem.

Zapytany o początki Guns N’ Roses i o to, co pomyślał, kiedy „Appetite For Destruction” ujrzała światło dzienne, Richard odparł:

„Szczerze mówiąc, nie byłem fanem Guns N’ Roses. Nie interesowałem się wówczas tego rodzaju muzyką”.

„O różnicy pomiędzy GNR a, na przykład, Soundgarden zdecydował sposób, w jaki odbierałem głos Axla i głos Chrisa”, uściślił Marx. „Kiedy usłyszałem Chrisa, jego wokal po prostu wbił mnie w fotel. Tak jak wokal Axla wbija w fotel fanów Guns N’ Roses.
Niemniej jednak, mam ogromny szacunek dla niego jako dla autora piosenek. I uważam, że Guns N’ Roses to naprawdę wielki zespół. To po prostu nie była moja bajka”.

„Za to bardzo lubię solową twórczość Duffa”, dodał muzyk.


Znajomość Richarda i Duffa trwa, jak się okazuje, od dawna.

„Ja i Duff jesteśmy w stałym kontakcie”, twierdzi Marx. „Duff przeprowadził ze mną wywiad, kiedy ukazała się moja książka. Był fantastyczny. Ja sam uwielbiam jego książki. Autobiografia jest naprawdę bardzo dobra.

Duff to uprzejmy, mądry, wielkoduszny facet i jeżeli nie spędzamy ze sobą dużo czasu, to dzieje się tak tylko dlatego, że nasze grafiki nam na to nie pozwalają”.








Źródło
Źródło
« Ostatnia zmiana: Października 01, 2022, 08:50:33 pm wysłana przez naileajordan »
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8577
  • 17000 postów
  • Respect: +4335
Odp: Richard Marx: GNR to nie moja bajka, ale uwielbiam Duffa
« Odpowiedź #1 dnia: Października 01, 2022, 07:36:35 pm »
+1
O to ten pan co śpiewa o ośmiu zapałkach
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


 

Duff: Izzy nigdy nie chciał wziąć udziału w reunionie [duff] [izzy]

Zaczęty przez naileajordan

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 2546
Ostatnia wiadomość Stycznia 20, 2020, 07:49:06 pm
wysłana przez sunsetstrip