Autor Wątek: Płyta Ferocious z Frankiem i Ronem już 13 listopada  (Przeczytany 614 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3472
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547
Płyta Ferocious z Frankiem i Ronem już 13 listopada
« dnia: Sierpnia 26, 2020, 08:44:32 pm »
0




Upłynęło pięć lat, odkąd Rob Carlyle i jego koledzy z The Compulsions wydali album „Dirty Fun”.

Za kilka miesięcy ukaże się kolejna płyta, zatytułowana „Ferocious”.

Do jej nagrywania Carlyle zwerbował między innymi Franka Ferrera i Rona Thala.
Na tym związki z Guns N’ Roses się nie kończą, bo na krążku – obok nowej wersji „Dead Flowers” – znajdzie się cover „Dust N’ Bones”.

„Odkąd powołałem do życia The Compulsions, chodziła mi po głowie myśl o tym, żeby nasze brzmienie było skrzyżowaniem Stonesów i Guns N’ Roses”, twierdzi Carlyle. „Trochę jakbym wrzucił Sticky Fingers i Appetite For Destruction do miksera…
Tym razem postanowiłem uświadomić to naszym fanom bardziej wymownie, przygotowując nowe wersje piosenek tych dwóch zespołów”.

„Zawsze uwielbiałem Dead Flowers i Dust N’ Bones i miałem jasność co do tego, jak nadać tym piosenkom nasz własny styl”, dodał Rob.

Album pojawi się na Amazonie i Spotify za kilka miesięcy, 13 listopada.
 
Tymczasem od kilku dni w sieci można już obejrzeć trzeci zwiastun płyty.
Carlyle, Bumblefoot, Alec Morton, Frank Ferrer i Andrew Sherman wykonują na nim kawałek o dość apokaliptycznej wymowie, Funk # 666.

www.youtube.com/watch?v=5s3bMriN5b4


„Uwielbiam wszystkie utwory z Ferocious, ale muzyka i tekst Funk # 666 wydają się oddawać śmierć i mrok, którymi jest przesiąknięty dzisiejszy świat”, wyjaśnia Carlyle. „A najdziwniejsze jest w tym wszystkim to, że napisałem ten utwór pięć lat temu!”.







Źródło


"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline Tymeg_2

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1238
  • Respect: +302
Odp: Płyta Ferocious z Frankiem i Ronem już 13 listopada
« Odpowiedź #1 dnia: Września 02, 2020, 11:09:48 am »
0
Zapowiada się fajnie, szkoda, że nie wypuścili w całości.
In Rock We Trust

 

"Stuck Inside" już w sieci

Zaczęty przez Zqyx

Odpowiedzi: 29
Wyświetleń: 8157
Ostatnia wiadomość Października 30, 2007, 09:07:07 pm
wysłana przez Brokuła