Autor Wątek: Carrie Underwood o okolicznościach występu z Axlem  (Przeczytany 705 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3472
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547
Carrie Underwood o okolicznościach występu z Axlem
« dnia: Czerwca 15, 2022, 10:15:43 pm »
0

 

Tej wiosny Axl Rose pojawił się gościnnie na festiwalu Stagecoach, aby zaśpiewać „Sweet Child O' Mine” i „Paradise City” z Carrie Underwood.

Piosenkarka, która od lat znana jest z miłości do Guns N’ Roses, mówiła o tym w wywiadzie udzielonym Apple Music 1 (wywiad dotyczył najnowszej płyty Carrie, „Denim & Rhinestones”). 


„Wykonuję covery Guns N’ Roses od wielu, wielu lat”, powiedziała. „Długo grałam ich piosenki i w końcu zdecydowałam się napisać do Axla list. Wyjaśniłam mu, dlaczego tak żarliwie pragnę z nim wystąpić i jaki wpływ wywarł na moją karierę i muzyczne upodobania. A on się zgodził”. 

„To było  po prostu doskonałe”, dodała Carrie. „Samo miejsce było godne kogoś takiego jak on; Stagecoach to naprawdę wielka rzecz. Na widowni było może siedemdziesiąt pięć tysięcy osób… tysięczne tłumy… coś niesamowitego. To była dla niego godna oprawa”.   
 
„Było fantastycznie. Jeżeli przyjrzysz się nagraniom, zwróć uwagę na twarz mojego gitarzysty, Matta, w chwili, gdy zaczyna grać intro do «Sweet Child O’ Mine». Każdy z nas był podekscytowany, a fani z miejsca wpadli w entuzjazm, bo przecież wszyscy kochają ten utwór. Czułam buzujące w nich emocje.

Choć zazwyczaj tego nie robię, już po koncercie obejrzałam sobie nagrania na TikToku i innych tego typu portalach, żeby zobaczyć reakcje ludzi. Wielu z nich płakało… to było niesamowite”.

www.youtube.com/watch?v=oz9BIU_urjs








Źródło
« Ostatnia zmiana: Czerwca 15, 2022, 10:19:15 pm wysłana przez naileajordan »
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline Luk

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 853
  • Respect: +205
Odp: Carrie Underwood o okolicznościach występu z Axlem
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 16, 2022, 01:01:30 am »
0
Moim zdaniem na takich nagraniach normalnej jakości ma dużo lepszy głos niż na tych nagrywanych kalkulatorem i jest całkiem nieźle.

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8573
  • 17000 postów
  • Respect: +4334
Odp: Carrie Underwood o okolicznościach występu z Axlem
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 16, 2022, 01:34:22 pm »
+1
Cytuj
w końcu zdecydowałam się napisać do Axla list

Czy to był list na czerpanym papierze pełen westchnień a koperta zaklejona pocałunkiem z odciśniętym konturem ust pomalowanych krwistoczerwona szminką?
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline Luk

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 853
  • Respect: +205
Odp: Carrie Underwood o okolicznościach występu z Axlem
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 17, 2022, 08:50:24 am »
0
Może dała odcisk innych warg. :P

 

Bumblefoot: "Tworzenie muzyki z Axlem to czysta przyjemność"

Zaczęty przez balumala

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 5487
Ostatnia wiadomość Czerwca 13, 2013, 12:37:23 pm
wysłana przez balumala