Autor Wątek: Corabi: Fortus nie był pewien, czy wróci do GNR  (Przeczytany 2062 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3472
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547
Corabi: Fortus nie był pewien, czy wróci do GNR
« dnia: Sierpnia 31, 2018, 07:04:19 pm »
+1



John Corabi był niedawno gościem „Appetite for Distortion”.
Mówił tam między innymi o tym, jak Dizzy Reed i Richard Fortus rozstali się z The Dead Daisies, żeby wyruszyć z Guns N’ Roses w trasę Not In This Lifetime.

Corabi zdradził także, że kiedy pojawiły się głosy, jakoby do składu GNR miał wrócić Izzy Stradlin, obecność Fortusa w zespole stanęła pod znakiem zapytania.


„Myślę, że było trochę zamieszania, zanim nam o tym powiedzieli, ale też nie mogli powiedzieć wcześniej, bo sami nie wiedzieli do końca, jak to będzie, czy Izzy wróci. Sądzę, że Dizzy był pewien, bo grał w GNR od dawna i miał gwarantowane miejsce w zespole. Jednak Richard nie miał pewności, czy Izzy wróci, czy nie. Nigdy tak naprawdę o tym nie rozmawialiśmy. Aż w końcu powiedzieli: ‘Zadzwonili do nas. Gunsi planują coś wielkiego z Duffem i Slashem, wracamy do nich”.


„Szczerze mówiąc, ze smutkiem patrzyłem na to, jak odchodzą, ponieważ uwielbiałem pracować z nimi, ale jednocześnie mogę to zrozumieć, bo przeszedłem przez to samo z Discreet. Byłem w wielkim zespole, świetnie się bawiłem, kapela była wspaniała… ale potem zadzwonili do mnie z Mötley Crüe i nawet chłopcy z zespołu powiedzieli coś w rodzaju: ‘Byłbyś szalony, gdybyś tego nie zrobił’. Tak więc rozumiem. Dla nich to była wspaniała okazja, żeby powrócić i przeżyć coś fajnego”.


Carlene Bender i Izzy Stradlin Fan Group przygotowali ostatnio petycję, w której domagają się powrotu Stradlina na scenę.
W 2016 Izzy zarzucił swoim byłym kolegom z Guns N’ Roses, że „nie chcą podzielić się łupem po równo”.




http://www.alternativenation.net/richard-fortus-reaction-izzy-stradlin-rumored-guns-n-roses-reunion-revealed/
« Ostatnia zmiana: Września 01, 2018, 08:22:34 pm wysłana przez klaudia28 »
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline Luk

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 853
  • Respect: +205
Odp: Corabi: Fortus nie był pewien, czy wróci do GNR
« Odpowiedź #1 dnia: Września 01, 2018, 02:14:44 pm »
0
Mogliby grać przecież razem i by było dobrze. ;)

Ciekawe czy Izzy to taki materialista czy faktycznie chcieli mu dać dużo mniej i honorem się uniósł...

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8574
  • 17000 postów
  • Respect: +4334
Odp: Corabi: Fortus nie był pewien, czy wróci do GNR
« Odpowiedź #2 dnia: Września 01, 2018, 02:58:06 pm »
0
Na pewno Iz jest osobą mało odpowiedzialna, malo przewidywalna i taka na której nie bardzo można polegać. Zbyt duże ryzyko przy tak ogromnym przedsięwzięciu.
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Corabi: Fortus nie był pewien, czy wróci do GNR
« Odpowiedź #3 dnia: Września 03, 2018, 02:47:37 am »
0
Myślę, że
Sądzę, że
99% wywiadów dotyczących reunionu tak właśnie wygląda, zamiast "wiem, że" ;)
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline Bender

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4392
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wchodzę luzem w mojej bluzie z logiem Guns N Roses
  • Respect: +2458
Odp: Corabi: Fortus nie był pewien, czy wróci do GNR
« Odpowiedź #4 dnia: Września 03, 2018, 10:56:16 am »
0
Sądzę, że Dizzy był pewien, bo grał w GNR od dawna i miał gwarantowane miejsce w zespole. Jednak Richard nie miał pewności [...]

Takie trochę gdybanie, bo Rysiek też ma wyrobiony staż, o czym wielu nadal zapomina. Dizzy jest w zespole 28 lat, a Fortus "tylko" 16. Ciekawe kiedy zapadła decyzja, aby zrezygnować z trzeciej gitary.
GN'R 11.07.12 / 20.06.17 / 09.07.18 / 20.06.22
SLASH 13.02.13 / 20.11.14 / 12.02.19 / 16.04.24
DUFF 12.06.14 / 22.08.19 / ...

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Corabi: Fortus nie był pewien, czy wróci do GNR
« Odpowiedź #5 dnia: Września 03, 2018, 01:02:40 pm »
+1
Pewnie jak Ashba odmówił.
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8574
  • 17000 postów
  • Respect: +4334
Odp: Corabi: Fortus nie był pewien, czy wróci do GNR
« Odpowiedź #6 dnia: Września 03, 2018, 03:37:11 pm »
0
Sądzę, że Dizzy był pewien, bo grał w GNR od dawna i miał gwarantowane miejsce w zespole. Jednak Richard nie miał pewności [...]

Takie trochę gdybanie, bo Rysiek też ma wyrobiony staż, o czym wielu nadal zapomina. Dizzy jest w zespole 28 lat, a Fortus "tylko" 16. Ciekawe kiedy zapadła decyzja, aby zrezygnować z trzeciej gitary.

raczej chodzilo o to ze Diz byl juz czlonkiem oldGNR i gral ze Slashem i Duffem przez 3 lata oraz nagral z nimi 3 plyty, a Richard tylko z Duffem i to tylko kilka koncertow
« Ostatnia zmiana: Września 03, 2018, 03:39:31 pm wysłana przez sunsetstrip »
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


guest2849

  • Gość
Odp: Corabi: Fortus nie był pewien, czy wróci do GNR
« Odpowiedź #7 dnia: Września 24, 2018, 03:48:58 am »
0
 Fortus nie może nawet nie. może mierzyć z Izzy Stradlinem.Na miejcu Axla "kopnął' bym w tyłek jak kulkę śnieżną.  :lol:

 

Duff: Izzy nigdy nie chciał wziąć udziału w reunionie [duff] [izzy]

Zaczęty przez naileajordan

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 2497
Ostatnia wiadomość Stycznia 20, 2020, 07:49:06 pm
wysłana przez sunsetstrip