Autor Wątek: 10 najdziwniejszych piosenek GNR według Ultimate Classic Rock  (Przeczytany 1284 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline charlie_cherry

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 166
  • Respect: +33
    • http://gnrobr.w.interia.pl
Odp: 10 najdziwniejszych piosenek GNR według Ultimate Classic Rock
« Odpowiedź #15 dnia: Września 20, 2022, 10:46:10 am »
0
To ja zapytam trochę inaczej, wiadomo, że dla wielu z nas pierwszą nową płytą Gunsów z oryginalnym materiałem było Chinese. Jaki kawałek z tej płyty najbardziej zaskoczył Was brzmieniem, na tyle, że uznaliście - to nie w stylu GN'R? :)
A może są wśród nas tacy, dla których pierwszą usłyszaną płytą było AFD i świadomie czekali na Lies/UYI? Jeśli są to to co Was najbardziej brzmieniowo zaskoczyło na tych płytach?
Ja akurat pierwszy usłyszałem UYI, a dopiero potem AFD. I AFD mnie całe zaskoczyło, tym że było bardziej surowe niż UYI i mniej zróżnicowane stylistycznie. No, ale wtedy małolat byłem. Do tego stopnia, że nie rozumiałem czemu utwory z koncertu (Paryż) nie brzmią tak samo jak na płycie :)

A co do ChD. Zanim usłyszałem całą płytę to znałem przecieki i OMG, więc szoku nie było. Chyba  "If The World" było największym zaskoczeniem. Dobra piosenka, ale aż do momentu gdy Axl zaczyna śpiewać to bym nie zgadł że to Guns N'Roses. Nawet w wersji nuGn'r.

A sama lista... 1,2 na 100% procent. Jeśli "Oh My God" jest na liście to i "Rhiad" też powinien być. "If The World" też bo jak pisałem wyżej, mało kto by zgadł, że to GN'R. A reszta nie jest wcale osobliwa. No chyba że ktoś zna GN'R tylko z Greatest Hits. Np. "Scraped" pewnie jest tam tylko dlatego, że ma nietypowe wokalne harmonie na początku.


Offline Maszyniusz

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 232
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +57
Odp: 10 najdziwniejszych piosenek GNR według Ultimate Classic Rock
« Odpowiedź #16 dnia: Września 20, 2022, 12:43:04 pm »
0
A co dziwnego jest w Rhiad? Przecież to ZA***STY hardrockowy kawałek.

 

Slash: GNR w Terminatorze? Nieprawda! [slash] [gunsnroses]

Zaczęty przez naileajordan

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 1560
Ostatnia wiadomość Września 11, 2019, 01:05:39 am
wysłana przez Bender