Autor Wątek: Nowy utwór Gilby’ego w sieci  (Przeczytany 1428 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3472
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547
Nowy utwór Gilby’ego w sieci
« dnia: Lutego 10, 2020, 07:11:53 pm »
+3



Dla fanów Guns N’ Roses nie jest tajemnicą, że Gilby Clarke przymierza się do wydania nowej płyty solowej, „The Gospel Truth”. 

Tymczasem w sieci pojawił się już pierwszy singiel z nowego wydawnictwa, zatytułowany „Rock N’ Roll Is Getting Louder”. 

www.youtube.com/watch?v=VxXVdm6UXl8&feature=emb_title


To, kiedy wytwórnia Golden Robot Records wypuści cały album, pozostaje zagadką.


Na zeszłorocznych targach NAMM Gilby zapowiedział:

„Nie mogę wydać płyty, dopóki nie jestem zadowolony z każdej obecnej na niej piosenki. Chcę, żeby to był album, którego ja sam będę miał potem ochotę słuchać. Nowe kawałki napawają mnie entuzjazmem. To prawdziwie klasyczny rock. Nic nowego, po prostu nowa odsłona tego, co lubię. Innymi słowy: głośnych gitar. Na płycie usłyszycie takich ludzi jak Kenny Aronoff czy Steve Perkins. Krótko mówiąc: wielkich muzyków. Moje są wszystkie partie gitarowe i wokale. Sądzę, że całość jest dobra. Ot, świeże podejście do klasycznego rocka”.


 


Źródło
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline daub

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3728
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1383
Odp: Nowy utwór Gilby’ego w sieci
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 10, 2020, 08:01:02 pm »
+1
Przełom luty - marzec 2020 - o ile wszystko pójdzie zgodnie z planem :)
http://www.goldenrobotrecords.com/golden-robot-records/gilby-clarke/

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34664
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3432
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Nowy utwór Gilby’ego w sieci
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 11, 2020, 07:41:39 am »
+1
Nareszcie! Czekam na całość :) Nie jest to specjalnie odkrywcze, w sumie w ogóle nie jest ;p, ale Gilby to Gilby. Zawsze miło posłuchać coś nowego! Dzięki za newsa! :)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8573
  • 17000 postów
  • Respect: +4334
Odp: Nowy utwór Gilby’ego w sieci
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 13, 2020, 11:04:49 pm »
0
Rany ale ta piosenka to gniot...
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline daub

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3728
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1383
Odp: Nowy utwór Gilby’ego w sieci
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 21, 2020, 07:48:10 am »
+1
Q&A With Gilby Clarke:

Q: What inspired the sentiment of this song?

A: "The song is about having a rebellious spirit. Rock N Roll means many things. Rebelling... freedom... and being who you are on your own terms... not following whatever's now in vogue. Therefore, 'Rock n Roll Is Getting Louder' means 'I am what I am, I won't change that, and I stand up for things that are important to me, even if it's not popular."

Q: It's been awhile since you've released new music. Can you talk about the excitement of getting your new music out to the public?

A: "Beyond excited... I need the new songs as an infusion. Letting that creative outlet thrive is something most artists need."
 
 Q: In which ways do you feel this new music may be different to your previous music?

A: "I don't think it's very different at all. I'm not trying to re-invent the wheel. I have found the music that I like as an artist and a musician. It's important that I get better at it and try new things, but I like Rock N Roll, and loud guitars are good for the soul."

Q: Can fans expect shows coming up either in America and/or overseas?

A: "Yes, as soon as we get a couple of singles out, we will start booking shows."

Q: What do you feel is the perfect recipe for creating a powerful rock song?

A: "I always start with a good guitar riff, then add the devil's drumbeat. It's good when you can put some interesting lyrics to it, too. I always try to find a new way of saying something simple. I don't like to complicate my lyrics, but I never duplicate them either."

http://bravewords.com/news/gilby-clarke-more-details-revealed-for-upcoming-album-the-gospel-truth-new-q-a-posted

Offline Grzon

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3787
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +970
Odp: Nowy utwór Gilby’ego w sieci
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 23, 2020, 09:09:25 am »
0
Niesamowity utwór! Może wejdzie do setlisty Gunsow zamiast The Seekera?

 

Ron 'Bumblefoot' Thal: "Nowy album wyjdzie jeszcze w tym roku!"

Zaczęty przez balumala

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 5637
Ostatnia wiadomość Września 02, 2014, 09:06:58 am
wysłana przez Zqyx