Autor Wątek: Noworoczne refleksje Matta  (Przeczytany 249 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3474
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3549
Noworoczne refleksje Matta
« dnia: Stycznia 02, 2024, 11:31:57 am »
0




Ostatniego dnia minionego roku Matt Sorum opublikował na swoim profilu na Instagramie wpis, w którym krótko podsumował mijające 12 miesięcy.

„2023 dobiega końca… Podobnie jak we wszystkich pozostałych latach, tak i w tym roku zaliczyłem wzloty i upadki”, napisał.

„Rodzina to dla mnie podstawa. Lou Ellington [córka Soruma i Ace Harper] jest największym darem, jaki kiedykolwiek otrzymałem. Nic innego nie może się równać ze szczęściem, którego doświadczam, i z miłością, jaką odczuwam do niej i do mojej żony, Ace”.

Były perkusista Guns N’ Roses wyjawił, że borykał się w minionym roku z chorobą.

„Moje spojrzenie na życie zmieniło się, odkąd w 2023 pokonałem poważne problemy ze zdrowiem. Dzisiaj przepełnia mnie wdzięczność i czuję się jeszcze bliższy Boga. Nowy rok to nowe perspektywy, nie warto zamartwiać się błahostkami”, napisał.

Wpis zakończyły życzenia noworoczne:

„Życzę wam zdrowia, szczęścia i pomyślności. Szczęśliwego Nowego Roku!”




Jako że jest to mój pierwszy wpis w tym roku, pozwolę sobie dołączyć i swoje życzenia. Szczęśliwego!





Źródło
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline Śpiochu

  • Global Moderator
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 5006
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hail to the chief!
  • Respect: +1686
    • Fotografia Marek Śnioch
Odp: Noworoczne refleksje Matta
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 02, 2024, 11:52:38 am »
0
Wiadomo co  było Mattowi?
...jeśli powyższy komentarz wydaje Ci się zbyt poważny, to zmień zdanie.

 

Art of Giving – nowy projekt Matta Soruma [mattsorum]

Zaczęty przez naileajordan

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 937
Ostatnia wiadomość Lutego 19, 2020, 07:16:52 am
wysłana przez Zqyx