Autor Wątek: Mustaine o ewentualnej współpracy ze Slashem  (Przeczytany 1134 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3470
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547
Mustaine o ewentualnej współpracy ze Slashem
« dnia: Października 12, 2018, 12:01:31 pm »
0
Mustaine o ewentualnej współpracy ze Slashem



 

W udzielonym niedawno Loudwire wywiadzie Dave Mustaine z Megadeth zdradził, co myśli o możliwości współpracy ze Slashem.

Powiedział: „Nie miałem szczęścia często współpracować z innymi ludźmi, mimo że bardzo by mi się to podobało. Slash opowiadał niedawno w wywiadzie o tym, jak rozmawialiśmy o jego ewentualnej współpracy z Megadeth, i o tym, że [w latach osiemdziesiątych] często graliśmy razem”. 

„On jest nadzwyczajnym gitarzystą, więc jeśli o mnie chodzi… Boże, nawet nie wiem, jak to się stało, że poruszyłem ten temat. Po prostu przeglądałem Twitter i zauważyłem, że Slash napisał, że chciałby ze mną zagrać”.


„Pisanie piosenek bardzo się w ostatnich czasach zmieniło”, dodał Mustaine. „Szczerze mówiąc, wielu współczesnych gitarzystów wcale nie żyje dla gitary. No i mamy obecnie tak rozwiniętą technologię, że mógłbyś pstryknąć mi zdjęcie i przerobić je tak, aby wyglądało, że mam z sześćset lat. Dlaczego więc ktoś, kto średnio sobie radzi z gitarą, nie miałby wrzucić czegoś do aplikacji i nagle grać jak wirtuoz?” [śmiech].








https://metalheadzone.com/megadeths-dave-mustaine-on-possibility-of-collaboration-with-guns-n-roses-and-slash/
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

 

Wywiad ze Slashem przed premierą "Nothing Left To Fear"

Zaczęty przez Włodi

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 4959
Ostatnia wiadomość Października 05, 2013, 10:56:09 am
wysłana przez Bender