Autor Wątek: Melissa: Dzięki, Axl, za twoją dobroć i odwagę  (Przeczytany 661 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3474
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547
Melissa: Dzięki, Axl, za twoją dobroć i odwagę
« dnia: Lutego 07, 2024, 09:47:40 pm »
+2



Axl obchodził wczoraj 62. urodziny.

Na gunsowych profilach (m. in. na profilu Slasha i Duffa) pojawiły się w związku z tym okolicznościowe wpisy, w tym jeden dłuższy post.

Melissa opublikowała słynny filmik, przedstawiający ją i Axla schodzących po koncercie ze sceny, i opatrzyła go dość obszernym wpisem – pierwszym od czasu, gdy kilka tygodni temu prosiła fanów o modlitwę w intencji jej ciężko chorego ojca. 

„Ten klip przypomniał mi, jak bardzo nasza przyjaźń rozkwitła na przestrzeni lat”, napisała.

Melissa podziękowała Axlowi za wspieranie jej w trudnych chwilach.

„Ostatnich sześć miesięcy (i trwa to do teraz) było najtrudniejszym czasem w moim życiu, a ty byłeś dla mnie wielkim oparciem i wspaniałym przyjacielem – nawet kiedy się nie odzywałam, bo problemy mnie przytłoczyły. Zawsze będę ci wdzięczna za twoją wielką dobroć, odwagę, niepoważne żarty i, oczywiście, naszą nietuzinkowość (a także wiele za innych rzeczy)”.


O poprzednim wpisie Melissy, tym dotyczącym jej ojca, była mowa TUTAJ.






Źródło
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

 

Adler: Axl powinien wydać Chinese Democracy pod inną nazwą zespołu

Zaczęty przez Slither

Odpowiedzi: 35
Wyświetleń: 13290
Ostatnia wiadomość Marca 29, 2009, 01:47:36 pm
wysłana przez Meximax