Autor Wątek: Matt Sorum pomaga młodym Afgankom  (Przeczytany 338 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3474
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547
Matt Sorum pomaga młodym Afgankom
« dnia: Kwietnia 08, 2023, 04:59:20 pm »
0




The Miraculous Love Kids to organizacja dobroczynna, która była jedyną szkołą muzyczną dla dziewczynek i młodych kobiet w Afganistanie. Placówka działała do 2021 roku – do chwili, w której Talibowie przejęli kontrolę nad krajem.

Twórca organizacji, amerykański gitarzysta Lanny Cordola, pomimo wielu trudności zdołał bezpiecznie przewieźć dziewczynki i ich rodziny do sąsiedniego Pakistanu, gdzie obecnie przebywają. Chcąc pomóc Afgankom w trudnej sytuacji, a przy okazji uwrażliwić świat na ich trudne położenie, gitarzysta zaczął pracować z podopiecznymi The Miraculous Love Kids nad muzycznym projektem.

W marcu br. powstał cover piosenki „I Won’t Back Down” Toma Petty’ego z 1989 roku.
W utworze pojawił się między innymi były perkusista Guns N’ Roses i Velvet Revolver, Matt Sorum.

www.youtube.com/watch?v=US_O4xbQTE8


„Jestem bardzo dumny z mojego wieloletniego przyjaciela, Lanny’ego, który podzielił się z młodymi kobietami z Afganistanu darem, jakim jest muzyka”, twierdzi Matt. „Radość płynąca ze wspólnego grania daje tym dziewczynom nadzieję, której tak bardzo potrzebują. To inspirujące dla nas wszystkich”.     







Źródło
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

 

Matt: "Nie dostanę za to złotych płyt, ale czuję się spełniony"

Zaczęty przez Emma

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 4253
Ostatnia wiadomość Października 23, 2013, 12:05:47 pm
wysłana przez Zqyx