Autor Wątek: Matt Sorum o tytule swojej książki… i obłudzie w muzycznym biznesie  (Przeczytany 460 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3470
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547



 

Wydanie autobiografii Matta Soruma, „Double Talkin’ Jive: True Rock ‘N’ Roll Stories From The Drummer Of Guns N’ Roses, The Cult And Velveet Revolver”, kilkakrotnie opóźniało się z powodu pandemii, ale 10 maja książka wreszcie ukaże się oficjalnie, nakładem wydawnictwa Rare Bird Books. 

W niedawnym wywiadzie dla „At Home And Social With” były perkusista Guns N’ Roses przypomniał, skąd wziął się pomysł na tytuł.

„Zaczerpnąłem go z piosenki, która znalazła się na Use Your Illusion”, powiedział. „Ja i Izzy Stradlin wymyśliliśmy dla niej tytuł. Nagraliśmy ten utwór razem, tylko on i ja. Dla mnie [ten tytuł] był czymś w rodzaju gry słów, dotyczącej muzycznego biznesu, którego byłem częścią”.

„Są [w muzycznym świecie] osoby”, dodał Matt, „które zapewniają cię o swoim przywiązaniu. Jesteśmy jak rodzina, mówią. Jestem gotów na wszystko. Dla ciebie skoczyłbym w ogień, przyjacielu. Ale kiedy twój zespół się sypie, nawet nie raczą do ciebie oddzwonić”.








Źródło
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8571
  • 17000 postów
  • Respect: +4333
Odp: Matt Sorum o tytule swojej książki… i obłudzie w muzycznym biznesie
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 07, 2022, 07:58:09 pm »
0
2 lata temu przeczytałem tę książkę, a ona jeszcze nie wydana😉
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34655
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger"
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Matt Sorum o tytule swojej książki… i obłudzie w muzycznym biznesie
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 08, 2022, 08:21:48 am »
+1
Widać dużo żalu u Matta, ale w sumie się nie dziwię. Będąc w Gunsach stanął w obronie Slasha i za to w sumie wyleciał, a gdy przyszło do przegrupowania Slash i Duff  nie tylko odpuścili włączenie do do GN'R, na co pewnie nie mieli zbyt wielkiego wpływu, ale także trzymali gębę na kłódkę do samego końca, na co wpływ już mieli. Jasne, że pewnie w umowie była gadka w stylu nikomu ani mru mru. Ale i tak niefajna ta sytuacja, jeśli faktycznie przedstawia się tak, jak ją Matt widzi. Choć nie mam powodów mu nie wierzyć, ale zawsze wolę spojrzeć na różne wydarzenia z kilku punktów widzenia, jeśli jest możliwość.
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

 

Sorum o Axlu - "Jest wielkim frontmanem"

Zaczęty przez mafioso

Odpowiedzi: 44
Wyświetleń: 11857
Ostatnia wiadomość Stycznia 23, 2011, 05:13:45 pm
wysłana przez Nieuchwytny