Autor Wątek: M. Shadows: Jak GNR zmienili moje życie  (Przeczytany 1646 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3472
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547
M. Shadows: Jak GNR zmienili moje życie
« dnia: Lutego 07, 2020, 12:22:17 am »
0



 
Rzecz nie może co prawda zaskakiwać, jeżeli weźmie się pod uwagę eklektyczne brzmienie jego zespołu, w każdym razie M. Shadows z Avenged Sevenfold czerpał pełnymi garściami z wszystkich gatunków muzyki – od Pantery po Eltona Johna.
Na liście jego inspiracji znalazło się również miejsce dla Guns N’ Roses, a zwłaszcza „Welcome To The Jungle”.

Zapytany przez „Revolver Magazine” o dziesięć piosenek, które ukształtowały go jako człowieka i artystę, wymienił właśnie przebój z płyty „Appetite for Destruction”.

„Ta piosenka to kwintesencja Guns N’ Roses”, powiedział. „Mój tata usłyszał ją pewnej nocy w ‘Headbangers Ball’, stracił głowę i nabył taśmę. Prawdopodobnie właśnie temu kawałkowi zawdzięczam to, kim dzisiaj jestem. To za jego sprawą Guns N’ Roses stali się moją obsesją, a wraz z nimi rock and roll w ogóle.

Jako dzieciak skakałem na łóżku i udawałem, że gram solówki Slasha. Ukradłem taśmę rodzicom, a kiedy to odkryli, mój tata przygotował dla mnie ugrzecznioną wersję albumu – usunął z niego wszystkie przekleństwa.

Potem zdobyłem ‘GN’R Lies’, a on nie był tym zachwycony ze względu na teksty”.       






Źródło

"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline Bender

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4392
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wchodzę luzem w mojej bluzie z logiem Guns N Roses
  • Respect: +2458
Odp: M. Shadows: Jak GNR zmienili moje życie
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 07, 2020, 12:35:12 pm »
+1
"A małolata kiedy słucha, pilnuje tata
I kaszle na przekleństwach, koniec świata"
GN'R 11.07.12 / 20.06.17 / 09.07.18 / 20.06.22
SLASH 13.02.13 / 20.11.14 / 12.02.19 / 16.04.24
DUFF 12.06.14 / 22.08.19 / ...

 

Dizzy: Mam szczęście, że gram w GNR [dizzy]

Zaczęty przez naileajordan

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 1510
Ostatnia wiadomość Listopada 29, 2019, 01:21:33 pm
wysłana przez sunsetstrip