Autor Wątek: Long Live Rock – dokument z udziałem m.in. GNR już wkrótce  (Przeczytany 799 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3470
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547
Long Live Rock – dokument z udziałem m.in. GNR już wkrótce
« dnia: Grudnia 19, 2020, 04:36:56 pm »
+2

 
Abramorama, firma specjalizująca się w dystrybucji dokumentów muzycznych, nabyła prawa do światowej dystrybucji „Long Live Rock… Celebrate The Chaos”.

Premiera filmu, którego reżyserem jest debiutujący w tej roli Jonathan McHugh, jest zapowiadana na 12 marca 2021 roku.

Sceny, które złożą się na dokument, zostały nakręcone podczas rozmaitych amerykańskich festiwali rockowych – takich jak Coachella, Lollapalooza i inne.
Urywkom z koncertów będą towarzyszyć wywiady z muzykami z różnych zespołów.
Wśród ich grona wymienia się Guns N’ Roses, Metallikę, Slipknot, Korn, Roba Zombie, Five Finger Death Punch, Rage Against the Machine, Gretę Van Fleet, Halestorm, Machine Gun Kelley oraz Shinedown.

Rozmowy będą się ogniskowały wokół więzi pomiędzy muzykami a uczestniczącą w festiwalach widownią, ponieważ to właśnie tłumy fanów mają być głównymi bohaterami dokumentu.   

Tytuł filmu, „Long Live Rock”, został zaczerpnięty z piosenki The Who z płyty „Odds and Sods” z 1974 roku.






Źródło
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline Tymeg_2

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1232
  • Respect: +301
Odp: Long Live Rock – dokument z udziałem m.in. GNR już wkrótce
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 23, 2020, 10:19:55 am »
0
Gunsi i bratanie się z fanami  :blink:
In Rock We Trust

 

Slash: GNR w Terminatorze? Nieprawda! [slash] [gunsnroses]

Zaczęty przez naileajordan

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 1486
Ostatnia wiadomość Września 11, 2019, 01:05:39 am
wysłana przez Bender