Autor Wątek: Let There Be Drums! – Sorum w filmie o wybitnych perkusistach  (Przeczytany 465 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3470
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547
Let There Be Drums! – Sorum w filmie o wybitnych perkusistach
« dnia: Lipca 23, 2022, 03:43:28 pm »
0





Greenwich Entertainment nabyła prawa do dystrybucji w Ameryce Północnej filmu „Let There Be Drums!”. W tym poświęconym wybitnym perkusistom dokumencie pojawi się prawdopodobnie ostatni wywiad z Taylorem Hawkinsem.

Poza pałkarzem Foo Fighters widzowie zobaczą byłego bębniarza Guns N’ Roses, Matta Soruma, a także Ringo Starra, Stewarta Copelanda, Mickeya Harta, Billa Kreutzmanna, Stephena Perkinsa i Chada Smitha.

Reżyserem jest Justin Kreutzmann, syn pałkarza The Grateful Dead, Billa Kreutzmanna.
Film ma według niego pokazywać, jak ważną rolę w zespole rockowym odgrywa perkusja.

„Pomysł na nakręcenie Let There Be Drums! pojawił się jak prezent. Dosłownie”, twierdzi Kreutzmann. „Wszystko zaczęło się w dzień Bożego Narodzenia 1977 roku, kiedy to dostałem kamerę Super-8. Bohaterem pierwszych filmów, jakie nakręciłem, był mój tata, grający w Winterland w San Francisco. Siedziałem tuż za nim, na podwyższeniu perkusji, żeby podczas koncertu Grateful Dead mógł mieć mnie na oku. Bębny i ludzie grający na nich byli głównym elementem całego mojego życia”. 


Dokument, wyprodukowany przez AOMA Sunshine Films, ma wejść do kin 28 października br.







Źródło
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

 

Richard Fortus w The Radical – suplement [fortus]

Zaczęty przez naileajordan

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 768
Ostatnia wiadomość Września 27, 2020, 05:48:24 pm
wysłana przez naileajordan