Autor Wątek: Książka Soruma – kłopotów ciąg dalszy  (Przeczytany 835 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3472
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547
Książka Soruma – kłopotów ciąg dalszy
« dnia: Kwietnia 28, 2020, 04:39:57 pm »
+1


Według pierwotnych planów autobiografia Matta Soruma, „Double Talkin’ Jive: True Rock ‘N’ Roll Stories from The Drummer Of Guns N’ Roses, The Cult and Velvet Revolver”, miała ukazać się w kwietniu br.
Potem data wydania przesunęła się na początek lipca.
Teraz okazuje się, że i ten termin nie jest ostateczny – najnowsze głosy mówią o końcu lata bądź początku jesieni. 

13 kwietnia były perkusista Guns N’ Roses gościł w „In A Lonely Place With Matt Pinfield” i tam mówił o swojej książce.

Przyznał, że pisanie autobiografii było dla niego „doświadczeniem prawdziwie katartycznym”.

„Poświęciłem [tej książce] trzy lata”, powiedział. „Miała ukazać się 7 kwietnia, a ja miałem polecieć do Nowego Jorku i zagrać gościnnie w programie Setha Meyersa [‘Late Night With Seth Meyes’, talk-show na NBC – przyp. tłum.]. Często zapraszają tam perkusistów. Grałem już z nimi, podobnie jak Chad Smith, Josh Freese i wielu innych bębniarzy. (…)

Tak więc miałem polecieć do Nowego Jorku, promować moją książkę i wybrać się w małą trasę. Potem jednak plany się zmieniły, wstrzymaliśmy się z publikacją i teraz wszystko wskazuje na to, że książka ukaże się z końcem lata albo jesienią”.   







Źródło
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 29, 2020, 05:33:37 pm wysłana przez naileajordan »
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

 

Axl był… jak to Axl – Greta Van Fleet o supportowaniu GNR [gunsnroses]

Zaczęty przez naileajordan

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 871
Ostatnia wiadomość Czerwca 03, 2021, 03:32:28 pm
wysłana przez sunsetstrip